تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز (دوشنبه، ۱۸ آذر) منتشر شد.
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه:
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه بسیج را یک فرهنگ و تفکر که در همه امور می‌تواند نقش‌آفرینی کند توصیف و تصریح کرد: حضور بسیج در همه عرصه‌ها اعم از علم، دانش و فناوری، سازندگی، درمان، عمران مؤثر و بی‌نظیر بوده است.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه دولت نهایت بی‌تدبیری را در اجرای طرح افزایش قیمت بنزین داشت، گفت: مسئولان دولتی پاسخگوی تصمیمات آسیب‌آور خود نیستند.
وزیر دفاع:
وزیر دفاع با بیان اینکه هزینه‌های نظامی ما نسبت به کشور‌های منطقه پایین‌تر است، گفت: ارزش استقرار و پایداری امنیت همه‌جانبه بسیار بالاتر از بهایی است که صرف آن می‌کنیم چرا که همه پیشرفت‌ها، دستاورد‌ها و آرامش ملت در بستر امنیت معنا پیدا می‌کند.
داود عامری
۱۹ آذر روز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی، یکی از مهم‌ترین ساختار‌های نظام است. این نهاد انقلابی دو موضوع مهم تعلیم و تربیت و فرهنگ به مفهوم اعم و اخص آن را راهبری و سیاستگذاری می‌کند.
دغدغه ورود پول‌های کثیف به انتخابات اگرچه قدمتی طولانی دارد، لیکن به رغم تأکیدات مکرر دلسوزان نظام تاکنون اراده‌ای برای جلوگیری از آن در قالب یک ماده قانونی در مجلس شورای اسلامی شکل نگرفته است.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به روابط صمیمانه و مستحکم جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی عمان گفت: تهران هیچ محدودیتی برای گسترش همکاری‌ها با مسقط ندارد و علاقه‌مند است سطح همکاری‌های فیمابین را به سرعت ارتقا دهد.
نگاهی به جنبش‌های دانشجویی از ابتدا تاکنون
دانشجویان زندانی در زندان با مبارزان مسلمان و روحانی ارتباط برقرار کردند و برای مبارزه با رژیم، گروه‌های مبارزی از جمله گروه‌های مبارز مسلحانه تشکیل دادند که از آن دسته می‌توان به گروه‌های فلاح، توحیدی‌بدر و منصورون اشاره کرد.
افزایش ۲۹ درصدی متقاضیان انتخابات یازدهم
۷