واکنش سخنگوی وزارت خارجه به توهمات ‏پمپئو
سخنگوی وزارت خارجه گفت: آمریکایی‌ها سیاستی به نام "فشار حداکثری" را علیه ایران در پیش گرفتند که به دلیل ناکامی‌ها به سمت "دروغ حداکثری" گرایش پیدا کرده است.
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: تهذیب و تزکیه نفس و اجتماعی بودن و سیاسی بودن به معنای درست آن، انقلابی عمل کردن و رابطه خوب با مردم به‌ویژه مستضعفان از ابعاد مهم حوزویان است.
روایت سردار حاجی‌زاده از سرنگونی پهباد آمریکایی
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: بعد از ساقط کردن پهپاد آمریکایی، به طور مشخص پایگاه العدید (پایگاه آمریکایی‌ها در قطر)، پایگاه الظفره (پایگاه آمریکایی‌ها در امارات) و یک ناو آمریکایی در دریای عمان نیز توسط موشک‌های سپاه هدف گیری شده بود.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز (یکشنبه، ۲۴ شهریور) منتشر شد.
امضای تفاهمنامه وزارت دفاع و معاونت علمی ریاست جمهوری
صنعت دفاعی با توجه به پیشرفت‌های برجسته آن امروز از توان طراحی محصولات و دستاورد‌های بزرگ و سامانه‌ای برخوردار شده است که می‌تواند به عنوان پیشرو و پیشرانِ تجمیع و تمرکز داشته‌های فناورانه کشور عمل کند.
سیدعبدالله متولیان
در روزها، هفته‌ها و ماه‌های اخیر شاهد سنگین‌ترین امواج رسانه‌ای هماهنگ شده، کم‌نظیر و سؤال برانگیز در خصوص سیاه نمایی علیه نظام و انقلاب اسلامی به بهانه اعتراض به قانون ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌های فوتبال بوده و هستیم که در ماجرای خودسوزی سحر خدایاری موسوم به دروغ دختر آبی به اوج خود رسید.
پیامد‌های سفر سرلشکر باقری به چین
سفر سرلشکر باقری به چین را می‌توان یک سفر راهبردی و مهم توصیف کرد که هدف آن علاوه بر توسعه همکاری‌های علمی و نظامی، تبدیل کردن زنجیره امنیتی منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران به یک ساختار بین‌المللی با حضور بازیگران جهانی و فرامنطقه‌ای است.
چرا وکلای مردم «استانی شدن انتخابات» را ضروری، اما «طرح شفافیت آرا» را غیرلازم می‌دانند؟
طرح شفافیت آرا که یکی از راهکار‌های تقویت اعتماد عمومی جامعه به نظام را می‌تواند فراهم کند در حالی مورد بی‌مهری نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است که در بسیاری از کشور‌های توسعه‌یافته، افکار عمومی حتی بدون واسطه می‌توانند از نظرات و آرای نمایندگان خود نسبت به موضوعات کلان و قوانین اساسی کشورشان باخبر باشند
نگاهی به آنچه در ذهن طرفداران توسعه برون‌زا در ایران می‌گذرد
اگرچه عدالت‌خواهی از اوایل دهه ۸۰ به دلیل برخی تحولات اقتصادی باز هم به عرصه سیاسی کشور بازگشت، اما تحریم‌های سخت اقتصادی که از اوایل دهه ۹۰ شمسی بر کشور تحمیل شد اولویت افکار عمومی را به سمت بهبود رابطه با جهان خارج و حل موانع اقتصادی رابطه با خارج از ایران سوق داد.
۷