رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با تاکید بر اینکه اتهام جناحی بودن برچسبی است که آقای روحانی باید از آن پرهیز کنند، گفت: قوه قضاییه جناحی برخورد نمی‌کند، اما برای بی اثر کردن اقدامات این قوه، آن را به جناحی بودن متهم می‌کنند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز (دوشنبه، ۲۵ شهریور) منتشر شد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با اطلاع بیان می‌کنم که شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است و آینده بهتری در حوزه مسائل اقتصادی پیش رو داریم.
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب:
اصلاح‌طلبان باید بپذیرند اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نزد جامعه مدنی و مردم به عنوان نامردان و پفیوز‌های سیاسی قلمداد خواهند شد.
محمدجواد اخوان
درحالی‌که تنها شش ماه از دوره ریاست جدید قوه قضائیه می‌گذرد، نشانه‌های بارزی از عزم مدیران این قوه در حرکت در مسیر تحقق مطالباتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم انتصاب آیت‌الله رئیسی به ریاست این قوه مرقوم نمودند، به چشم می‌خورد که البته نشانه‌های امیدوارکننده‌ای برای مردم نیز هست.
سی و نهمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که روز شنبه به ریاست دکتر روحانی و با حضور سران قوا برگزار شد، یک دستور جلسه اصلی داشت که عبارت بود از تمدید اختیارات بانک مرکزی درباره مدیریت بازار ارز، اما حاشیه‌ای نیز داشت که از متن پررنگ‌تر شد. اعتراض روحانی به روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی! انتقادی که البته با واکنش رئیس قوه قضائیه و معاون اول وی مواجه شد.
مجلس دهم و ضرورت‌هایی که به محاق رفته است
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری در حالی برگزار خواهد شد که کشور در شرایط خاص و کاملاً متفاوتی نسبت به ادوار گذشته قرار دارد.
اصلاح‌طلبان ناب با سوءاستفاده جناحی و طرح شبهات، محرم را گرامی می‌دارند!
حداقل در دو دهه گذشته، هر سال آغاز ماه محرم، آغاز موج شبهه‌افکنی‌های فعالان رسانه‌ای و سیاسی اصلاح‌طلب در مورد عزاداری امام حسین (ع) نیز است. این شبهات گرچه با ادبیاتی تلویحی و صرف پرسیدن سؤال طرح می‌شود، اما می‌تواند ذهن افرادی از جامعه را که مطالعات دقیق در مورد موضوعات دینی و تاریخی ندارند، تحت تاثیر قرار دهد.
ظریف خطاب به وزیرخارجه آمریکا:
وزیر خارجه کشورمان گفت: مقصر شناختن ایران، به فاجعه یمن پایان نمیدهد، در مقابل، پذیرش پیشنهاد ایران مبنی بر پایان دادن به جنگ و شروع مذاکرات، ممکن است به این قائله خاتمه دهد.
نشست روز گذشته سران قوا با حاشیه‌هایی درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد.
۶