تصاویر منتخب صفحات نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۱۸ تیر ماه منتشر شد.
درخواست فعال شدن مکانیسم حل و فصل اختلافات مندرج در نظام حقوقی برجام، آخرین پاسخ تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان به نقض تعهد‌های مکرر اروپاست که طی هفته اخیر با نامه محمدجوادظریف به مسئول سیاست خارجه اروپا رسماً آغاز شد.
هشدار سخنگوی دولت به رسانه‌های عبری، عربی و غربی
سخنگوی دولت تولید ادبیات هنجارشکن در زمینه تأسیسات هسته‌ای را گام نهادن در مسیر خطوط قرمز صلح و امنیت جهانی عنوان کرد و از جامعه جهانی خواست نسبت به ادبیات‌سازی خطرآفرین رسانه‌های رژیم صهیونیستی واکنش نشان دهند.
رسول سنایی‌راد
با شکل‌گیری دور جدیدی از گرانی و نوسانات شدید قیمت در بازار ارز، طلا و مسکن در ماه‌های ابتدایی امسال که متأسفانه به صورت لجام‌گسیخته بوده و بازار سایر کالا‌های مصرفی و غیرمصرفی را نیز تحت تأثیر قرار داده و به درهم‌ریختگی و نابسامانی کلی قیمت‌ها و بازار منتهی شده است، تعدادی از نمایندگان مجلس اقدام به طرح سؤال از رئیس‌جمهور کرده‌اند تا ایشان ابهامات نمایندگان را در این زمینه پاسخگو باشد، چراکه از نگاه نمایندگان سؤال‌کننده، به‌رغم اینکه مردم در این شرایط به شدت تحت فشار هستند و رنج می‌برند، اما دولت به جز وعده برای مدیریت آن کار چندانی انجام نداده است.
سازمان انرژی اتمی وقوع انفجار در سایت هسته‌ای شهید رضایی‌نژاد را تکذیب کرد.
رئیس جمهور:
حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت، مدیریت بازار سرمایه و افزایش عرضه‌های اولیه را اقدامی اصولی و دقیق جهت ایجاد ثبات، توسعه و رونق بخشی به بازار‌های مالی و اقتصاد کشور دانست.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: به دلیل ممانعت رئیس ستاد مبارزه با کرونا حضور وزرای نفت و نیرو در جلسات امروز کمیسیون انرژی لغو شد.
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: صادرات غیرنفتی اولویت اصلی کشور برای تامین ارز و افزایش تولید و اشتغال زایی است و نباید اجازه دهیم موقعیت استثنایی ترانزیتی ایران از دست برود.
تصاویر منتخب صفحه نخست روزنامه‌های صبح امروز سه‌شنبه ۱۷ تیر ۹۹ منتشر شد
نماینده اصلاح‌طلب مجلس با انتقاد از عملکرد حسن روحانی رئیس جمهور در قبال وزارت صمت، گفت: رفتار رئیس جمهور با وزیر و وزارت صمت منطقی نبود و نیست.
۶