صالحی خبر داد‌
ما در افق ۱۴۰۶ سه هزار مگاوات برق هسته‌ای خواهیم داشت که موجب جلوگیری از انتشار ۲۱ میلیون تن گاز گلخانه‌ای می‌شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس وعده داد
سامانه ثبت اموال و دارای مسئولان از امروز در مجلس شورای اسلامی راه اندازی می‌شود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته از آقای قالیباف درباره نامزدی‌اش در انتخابات مجلس سؤال کرده و آقای قالیباف گفته است که قصدی برای حضور در این انتخابات ندارد.
نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:
همه باید موافقت خود را با طرح اعاده اموال مسئولان اعلام کنند، چرا که رصد دقیق عملکرد مدیران و مسئولان توسط دستگاه‌های نظارتی، فساد را کاهش می‌دهد.
سیدعبدالله متولیان
در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی، اگر چه جریان اصلاحات تأثیر غیرقابل کتمانی در به صحنه آمدن مردم در عرصه‌های انتخاباتی داشته، اما با تأسف باید اذعان کرد که هر بار این سند افتخار را با حاشیه‌سازی‌های پوچ و دشمن شادکن آلوده ساخته و شیرینی و حلاوت انتخابات را به کام مردم و نظام تلخ کرده است و به حق باید گفت هیچ جریان و نحله سیاسی به اندازه این جریان با حاشیه‌های داخلی و التهاب آفرینی و حاشیه سازی همراه نبوده است.
درست یک هفته پیش بود که سایت اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری از تشکیل جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان‌های یزد و کرمان به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور خبر داد که هدف از آن بررسی نیازمندی‌های این استان‌ها و روند اجرای طرح‌ها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان‌های یزد و کرمان اعلام شد.
جلالی موافقت خانه ملت با استعفای خود را گرفت
از جمله نمایندگانی که در انتقاد از انتصاب جلالی به این سمت سخن گفتند، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت است که گفته است: با توجه به اینکه از عمر این دولت صرفاً دو سال باقی مانده است، معلوم نیست که دولت بعدی هم آیا با ادامه کار کاظم جلالی در سفارت روسیه موافقت کند یا خیر.
فرافکنی دولت و حامیانش در مورد نقش دولت در اوضاع نابسامان اقتصادی ادامه دارد
حسن روحانی در میان جریان حامی خود، فردی است که بیشترین جملات را در مورد مقصر جلوه دادن دیگران برای ناکارآمدی دولت خودش بیان کرده است. او به همه تهمت می‌زند که مانع فعالیت درست دولت شده‌اند. موشک‌ها را مانع برجام، اختیارات کم را مانع تصمیم‌گیری رئیس‌جمهور و تندروی‌ها و مبارزه با فساد را مانع سرمایه‌گذاری‌ها دانست!
یادداشت سردبیر
رئیس‌جمهور روحانی مطابق پیش‌بینی دوست و دشمن سفر به یزد را با سخنان تند و آرامش برانداز آغاز کرد و در شهر بادگیر‌ها در فصل برگریزان، برگ زرد کلام را به بال باد‌های پریشان سپرد و به هر سو درافکند. اینکه یک رئیس‌جمهور قابل پیش‌بینی باشد، چندان نیکو نیست، به‌ویژه اگر این پیش‌بینی‌ها در این گونه پیشامد‌ها باشد.
افتخار می‌کنیم که نتایج یکایک پرونده‌های کلان اقتصادی را به مردم عزیزمان اطلاع‌رسانی می‌کنیم و در دوره اخیر هم مردم شاهد اطلاع‌رسانی عملکرد‌ها و نتیجه اقدامات دستگاه قضایی بودند؛ نه شعار‌ها و وعده‌هایی که مبنای آن معلوم نیست انتخاباتی است یا اراده دیگری در پشت آن نهفته است.
۱۵