وزیر دفاع خبر داد
وزیر دفاع گفت: حدود یک هزارو پانصد میلیارد تومان قرارداد بین صنایع دفاعی و خودروساز‌ها برای تامین قطعات حساس منعقد شده تا این قطعات تولید و در اختیار خودروسازان قرار گیرد.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: آنچه ایران در راستای ارتقای توان هسته‌ای انجام می‌دهد در چارچوب برجام است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، ۴گزینه احتمالی برای وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد.
حجت‌الاسلام رئیسی تاکید کرد:
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت رعایت تعهدات از سوی شرکت‌ها و خودداری از نقض یکطرفه توافق با مشتریان، به برخی شرکت‌ها از جمله خودروسازان هشدار داد که در صورت تغییر قیمت و زمان تحویل کالا، به دلیل نقض حقوق عامه مورد برخورد قرار خواهند گرفت.
نماینده دادستان تهران از قطعی شدن حکم بهروز و فیروز ریخته‌گران به ۱۵ سال زندان خبر داد.
با حکم رهبر انقلاب
رهبر معظم انقلاب در احکام جداگانه‌ای آیت‌الله یزدی، آملی لاریجانی و حجت‌الاسلام اعرافی را به‌عنوان عضو فق‌های شورا نگهبان منصوب کردند.
بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیرامون وضعیت شیخ زکزاکی
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای اقدامات غیرانسانی و غیرقانونی دولت نیجریه نسبت به آیت‌الله شیخ زکزاکی را محکوم کرد و خواستار آزادی وی شد.
ظریف در نیویورک:
وزیر خارجه ایران نقض برجام از سوی آمریکا را نشانگر غیرقانونی بودن رژیم آمریکا خواند و گفت: اروپایی‌ها ادعا می‌کنند تمایل دارند برجام را نگهدارند، ولی هنوز شاهد نبودیم که برای حفظ برجام حاضر به سرمایه گذاری باشند.
یادداشت «حسین شریعتمداری» به‌مناسبت سالروز تصویب برجام
اگر برجام دستاوردی داشت چرا از بیان آن شرم دارند و اگر دستاوردی نداشته است -‌که نداشته- چرا ناکارآمدی و ناتوانی خود را به حساب منتقدان فاکتور می‌کنند؟!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز (دوشنبه، ۲۴ تیر) منتشر شد.
۱۱