سران رژیم صهیونیستی امروز نشست امنیتی برگزار کردند که وزیر امنیت داخلی این رژیم به آن دعوت نشد و وی از حضور در این جلسات حذف شده است.
رسانه صهیونیستی نوشت، ایران به دنبال این است که موشک‌های کروز بیشتری بر روی ناوچه‌های خود قرار دهد و قدرت دریایی خود را افزون‌تر کند.
معاون فرمانده ستاد عملیات مشترک عراق با اشاره به تحرکات این کشور برای اجرای توافق امنیتی با ایران، اعلام کرد که نیرو‌های مرزبانی عراق در نقاط مرزی با ایران حدود ۱۲ مقر ایجاد کرده‌اند.
معاون اسبق رئیس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی گفت که هیچ زمانی وضعیت امنیت داخلی این رژیم را تا این حد آشفته ندیده بود.
رسانه‌های صهیونیستی با انتشار گزارش‌هایی درباره درگیری‌های شب گذشته در جنوب تل‌آویو نوشتند: آشوب بین شهرک‌نشینان اریتره‌ای‌، به نبردی داخلی کشیده شده و در درگیری‌های محله هاتیکوا ۱۰ نفر زخمی شده‌اند.
«دیمیتری مدودف» نایب رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که برای ارتش این کشور نظامیان انگلیسی مشغول به آموزش نظامی در خاک اوکراین، «اهداف نظامی مشروع» هستند.
درحالی‌ که آلمان خرید گاز روسیه را متوقف کرده بود، اما وزارت اقتصاد و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های انرژی این کشور اذعان کرده‌اندنمی‌توانند خرید گاز از روسیه را منکر شوند زیرا ردیابی منشاء آن دشوار است.
رئیس‌جمهور مکزیک از کمک‌های ایالات متحده آمریکا به اوکراین و تحریم‌های اقتصادی واشنگتن علیه ونزوئلا، کوبا و سایر کشورهای دیگر انتقاد کرد.
در حالیکه درخواست بودجه میلیارد دلاری رئیس‌جمهور آمریکا برای کی‌یف در کنگره رد شد، «جو بایدن» خواستار کمک بی‌وقفه ایالات متحده به اوکراین برای نبرد با روسیه شد.
با افزایش تلفات حمله انتحاری روز جمعه به یک مسجد استان بلوچستان پاکستان، وزیر کشور پاکستان سازمان اطلاعاتی هند را به دست داشتن در این اقدام تروریستی متهم کرد.
۸