موسسه رسانه‌ای «لوکال کال» ابعاد جدیدی از جنایات صهیونیست‌ها در غزه و استفاده از هوش مصنوعی برای کشتار مظلومان فلسطین را افشا کرد.
جدیدترین جنایت ارتش رژیم صهیونیستی در بمباران یک مدرسه در نوار غزه ده‌ها شهید و زخمی برجای گذاشت.
دبیرکل سازمان ملل که همواره مواضع کمرنگی در محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی اتخاذ کرده این بار نیز نسبت به حملات رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌ها علیه یکدیگر ابراز نگرانی کرد.
ژنو (کمیته بینالمللی صلیب سرخ) – میریانا اسپولیاریک، رئیس کمیته بینالمللی صلیب سرخ به منظور پیشبرد تلاش‌ها برای کاهش تلفات انسانی ویرانگر غیرنظامیان در مخاصمه جاری وارد غزه شد.
همزمان با یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین واقع در کرانه باختری رود اردن، بامداد سه‌شنبه برق بسیاری از مناطق این شهر و اردوگاه آن قطع شد.
در پی ادعاهای بی‌اساس نماینده انگلیس، سفیر و نماینده دائم ایران در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت، ضمن رد این اتهامات بی اساس، به نقش اساسی انگلیس در رنج و ناراحتی طولانی مدت برای مردم فلسطین اشاره کرد.
«اوایل ماه جاری، رئیس بانک مرکزی اسرائیل در موضع‌گیری گفت که جنگ غزه یک شوک جدی به اقتصاد اسرائیل بوده و هزینه‌های آن نیز به مراتب بیشتر از آن چیزی که تصور می‌شد، بوده است.»
وزیر خارجه اسبق آلمان خواستار تجهیز اروپا به سلاح اتمی شد.
درپی حمله‌های نیروهای مسلح یمن به سرزمین‌های اشغالی و تهدید ناوهای آمریکایی در تنگه باب المندب در حمایت از مقاومت فلسطین، پنتاگون به تهدید غیر مستقیم صنعا پرداخت.
نظامیان اشغالگر صهیونیست بامداد سه شنبه با ۵۰ خودروی نظامی و شماری بولدوزر به شهر جنین و اطراف اردوگاه آن یورش بردند.
۱۲