نیرو‌های مقاومت فلسطین در غزه در شرق استان خان‌یونس با نظامیان رژیم اسرائیل درگیر شده و توانستند در جنگ تن به تن مانع از پیشروی آن‌ها شوند.
روزنامه انگلیسی «فایننشال‌تایمز» گزارش کرده که برآوردهای ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که شبکه تونلی حماس در غزه بزرگ‌تر از شبکه متروی لندن است.
وزارت خارجه آمریکا می‌گوید نماینده ویژه خود را به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس می‌فرستد تا با شرکای واشنگتن درباره تأمین امنیت دریانوردی گفت‌وگو کند.
گاردین گزارش داد
یک روزنامه چاپ لندن به نقل از منابعش در تل‌آویو، از نفوذ گسترده مقاومت فلسطین در ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.
یک روزنامه عبری‌زبان نوشت که محافل نظامی و سیاسی باید انتظارشان را از نتایج جنگ در خان یونس کاهش دهند.
همزمان با انهدام یک دستگاه خودروی نظامی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در جریان نبردهای زمینی در نوار غزه، ارتش این رژیم از افزایش شمار کشته های خود به ۴۰۶ نفر خبر داد.
پایگاه خبری اکسیوس در مطلبی نوشت: ارتش اوکراین در سه جبهه کلیدی با بن‌بستی شدید روبرو شده که این امر می‌تواند پیامدهای ویرانگری برای آینده این کشور داشته باشد.
فرانسه در ادامه حمایت‌های تمام قد خود از رژیم صهیونیستی و سیاست‌های خصمانه‌اش علیه فلسطین، تحریم‌هایی علیه «یحیی السنوار» رهبر حماس در نوار غزه اعمال کرد.
سخنان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دوازدهمین اجلاس وزیران امور خارجه کشورهای ساحلی دریای خزر با محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین آغاز شد.
تهران-ایرنا- حزب الله لبنان از حمله موشکی به یک پایگاه صهیونیستی خبر داد.
۱۰