پناهجویان اریتره‌ای تبار بار دیگر در تل‌آویو با یکدیگر درگیر شدند و در نتیجه این درگیری ۱۰ نفر از آنان به ضرب چاقو زخمی شدند.
رومانی مدعی شد، روسیه در ضمن اجرای حمله‌ای شبانه در اوکراین، حریم هوایی این کشور عضو ائتلاف ناتو را احتمالا نقض کرده است.
وزیر دفاع پیشین آمریکا در تحلیلی نوشت، اتحاد چین، ایران، روسیه و کره شمالی در برهه ضعف شدید ایالات متحده این کشور را به شدت تهدید می‌کند.
مشاور رئیس‌جمهور اسبق اوکراین گفت که ولودیمر زلنسکی دست به قلع و قمع مخالفان خود می‌زند.
وزارت خارجه ترکیه نسبت به اقدامات اخیرارامنه مقیم آمریکا و حمله و لفاظی علیه دیپلمات‌های ترکیه‌ای ابراز نگرانی کرد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد روز یکشنبه برای بررسی اوضاع امنیتی داخل سرزمین‌های اشغالی، نشست اضطراری با سران نظامی این رژیم برگزار کند.
روزنامه «الریاض» در گزارشی با عنوان «صلح متفاوت» نوشت: عربستان سعودی «برای برقراری روابط با اسرائیل، تحت نظارت آمریکا عجله ندارد و گفتگو درباره موضوعات و پرونده‌های مهم تا رسیدن به توافق بین طرف‌های مذاکره‌کننده زمان خواهد برد».
نخست وزیر ایتالیا اعلام کرد که ایروان از اتحادیه اروپا برای استقبال از ده‌ها هزار پناهجویی که از قره‌باغ وارد ارمنستان شده‌اند درخواست کمک کرده است.
رسانه‌های عبری‌زبان اذعان کردند که حماس برقراری آتش‌بش را به رژیم صهیونیستی تحمیل کرده و امتیازات زیادی را از این رژیم گرفته است.
رئیس دومای روسیه الحاق مناطق جدید به کشورش را زمینه‌ساز فرصت‌های نوین در مسیر توسعه دانست.
۱۱