جلسه رسیدگی به اتهامات عباس ایروانی و سایر متهمان گروه عظام در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی امروز دوشنبه (۱۶ تیر) برگزار شد.
نشست خبری حسن درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور، چهارشنبه ۴ تیرماه در محل این سازمان برگزار شد.
نمایشگاه کشفیات دومین مرحله از اجرای طرح کاشف توسط پلیس آگاهی با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی پایتخت و انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.
بنا بر مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از صبح امروز دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹، صحن‌های حرم‌ مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به روی دلدادگان و ارادتمنـدان خاندان اهـل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام با رعایت اصول و پروتکل های مقرر شده، بازگشایی شد.
مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم «اصغر پاشاپور» صبح يکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ با حضور مردم مؤمن و شهیدپرور ری و جمعی از مسؤولان، از مقابل منزل شهید در شهرک بروجردی برگزار شد. پیکر این شهید مدافع حرم پس از بدرقه از مقابل مسجد حضرت ولیعصر(عج) در ملک آباد شهرری، منزل پدری و طواف در حرم سیدالکریم، برای خاکسپاری به گلزار شهدای بهشت زهرا(س) منتقل شد.
مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مسجد ارک و خیابان های اطراف آن و با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش برگزار شد.
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم دایر بر اخلال در نظام اقتصادی امروز یکشنبه(۲۱ اردیبهشت) به ریاست قاضی موحد و به صورت علنی برگزار شد.
رزمایش همدلی و کمک مومنانه جامعه ورزش کشور بعدازظهر امروز شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۹ در مجموعه ورزشی دوکوهه سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ برگزار شد.
دختران انقلاب را همیشه بابت فعالیت‌های فرهنگی‌شان می‌شناختیم، اما این‌بار قرارگاه بهداشتی مقابله با کرونا تشکیل دادند و برای مشاوره‌های اولیه سلامت‌محور، دوخت ماسک و تهیه اقلام بهداشتی در مناطق محروم شهر فعال شدند. به همین مناسبت روزنامه جوان از یکی از ستاد‌های دختران انقلاب که توسط خانواده شهیدان جنگروی ایجاد شده گزارشی تهیه کرده است که میتوانید مشروح آن را در شماره دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۹ بخوانید.
رزمایش "کمک مومنانه" پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در مصلی امام خمینی (ره) تهران و هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شد. در این رزمایش به همت بسیجیان و خیرین، سه و نیم میلیون بسته معیشتی آماده شده در سراسر ایران ارسال و توزیع می‌شود.
۲