نمایشگاه «پیشگامان گام دوم انقلاب اسلامی» با هدف معرفی دستاورد‌ها و توانمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) از تاریخ ۲۴ الی ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۸ در این دانشگاه برگزار میگردد.
سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۹ با حضور در یکی از مناطق محروم در حاشیه شهر تهران از فعالیت‌هایی که در قالب طرح «محله مسجد محور» انجام می شود بازدید و چند پروژه محرومیت زدایی را افتتاح کردند.
عصر امروز و پس از بارش شدید باران، در سمت غرب تهران رنگین کمانی زیبا و عظیم ایجاد شد.
سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته بسیج با خانواده شهید مدافع حرم مجید قربانخانی دیدار کرد.
راهپیمایی و تجمع مردم تهران در حمایت از امنیت و اقتدار ایران عصر امروز دوشنبه ۴ آذر با حضور اقشار مختلف مردم در میدان انقلاب و خیابان های اطراف برگزار شد.
راهپیمایی و تجمع مردم تهران در حمایت از امنیت و اقتدار ایران عصر امروز دوشنبه ۴ آذر با حضور اقشار مختلف مردم در میدان انقلاب و خیابان های اطراف برگزار شد.
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات مهدی خرمی پور، محمد خرمی پور، تیمور عامری برکی، علیرضا عامری برکی، مکی سلطانی، کاظم نجف آبادی فراهانی، محمد وکیلی، محمد حسین زندیه، امید صابر خیابانی، محمد زندیه، شهرام تیموری، علی اصغر سلطانی گهر، معصومه خرمی پور، منیره خرمی پور، سید حمیدرضا مصطفی، مجید شفیعی، بابک حسینی و شرکت دلفین آبی، شرکت کشت و صنعت سبز سبحان، شرکت دکا تجارت آتی به عنوان شخصیت حقوقی صبح شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
مراسم وداع با پیکر شهیدان مدافع وطن مصطفی رضایی و مرتضی ابراهیمی که در جریانات و اغتشاشات اخیر این چند روز استان تهران به شهادت رسیدند، عصر سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ در معراج شهدا برگزار شد.
از روز گذشته و با ورود یک جبهه هوای سرد به کشورمان بسیاری از مناطق شمالی کشور شاهد کاهش شدید دما و بارش برف بوده است. تهران نیز از ساعات نخست صبح روز شنبه در بسیاری از مناطق شمالی خود شاهد بارش برف نیمه‌سنگین است که موجب ترافیک شدید در معابر و بزرگراه ها شده است.
جلسه رسیدگی به پرونده تیمور عامری و متهمان دیگر اخلال ارزی امروز دوشنبه (۲۰ آبان) به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
۳