پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده تعاونی‌های البرز ایرانیان و ولیعصر به صورت علنی و به ریاست قاضی صلواتی صبح امروز دوشنبه (۲ اردیبهشت) برگزار شد.
پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام امروز دوشنبه (۲ اردیبهشت) برگزار شد.
در پی حادثه سیل اخیر در مناطق مختلف استان خوزستان و افزایش دبی سد های این استان، بسیاری از زمین های کشاورزی و روستاهای حاشیه رود کرخه که از سد کرخه منشا می‌گیرند به زیر آب رفتند و علاوه بر آن چند هفته ای میشود که آب رودخانه کارون بالا آمده و به بخش‌هایی از خیابان‌های ساحلی شهر اهواز و تأسیسات و بوستان‌های حاشیه آن سرایت کرده و موجب محدویت‌هایی در تردد و زندگی شهروندان اهوازی و خوزستانی شده است. اما مردم خوزستان همچنان محکم و استوار دربرابر این بلای طبیعی مقاومت کرده و به زندگی خود ادامه میدهند.
پاسداران انقلاب اسلامی که از ابتدا خدمتگزاری را با جان و دل سرلوحه کار خود قرار داده‌اند، در هر شرایطی از جهاد در راه مردم دست نمیکشند؛ چه برای پاسداری از امنیت و چه برای پاسداری از زندگی هموطنان در هنگام مشکلات و محرومیت ها. پس از سیل ناگوار اخیر در شهر‌های مختلف جهادگران بسیج و سپاه و ارتش اینبار هم در کوتاه‌ترین زمان خود را به مناطق سیل زده رساندند و تا امروز برای رفع آسیب‌های ناشی از این بلای طبیعی به مردم یاری می‌رسانند. تصاویری از خدمت رسانی این عزیزان را در شهر سیل زده پل دختر مشاهده می‌کنید.
«چم مهر» روستایی در پلدختر است که خسارات گسترده‌ای از سیلاب دید. اين روستا از جمله بزرگترین روستاهای استان لرستان است و در کنار رودخانه کشکان قرار گرفته و چون در جريان سيل اخير دبي آب رودخانه‌های لرستان در این منطقه به اوج خود رسيد، بیشترین حجم تخریب سیلاب هم در این منطقه بوده و این روستا نزدیک به ۹۰ درصد تخریب شده است.
ششمین و آخرين جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی، موسوي نژاد و متهمان مرتبط در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام امروز یکشنبه (۲۵ فروردین) به صورت علنی برگزار شد.
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده ارزی شرکت بازرگانی پتروشیمی صبح امروز چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸ در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام آغاز شد.
۵