بسیجیان حوزه مقاومت ۳۲۵ - ۳۲۶ ناحیه مالک اشتر در این شب‌ها محله بلوار ابوذر تهران را به صورت مداوم ضد عفونی کرده و به توزیع مواد ضدعفونی کننده در میان مردم پرداخته و با حضور در پمپ بنزین ها علاوه بر عملیات ضدعفونی به جهت جلوگیری از شیوع کرونا به جای رانندگان اقدام به عملیات سوختگیری می نمایند.
عملیات ضدعفونی معابر محله یافت آباد تهران شب گذشته توسط نیروهای آتش نشانی انجام و از جدیدترین دستگاه ضدعفونی شهری رونمایی شد.
تهران پس از شیوع ویروس کرونا فضایی جدید را تجربه میکند، فضایی که شاید هیچکس از اسفند ماه تهران انتظارش را نداشت. از مردمی با دستکشی بر دست و ماسکی بر صورت گرفته تا فروشگاه هایی که یا برای جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس موقتا" تعطیل کرده اند یا اینکه مردم را به رعایت بهداشت دعوت میکنند.
به‌مناسبت روز درختکاری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در محوطه‌ی دفتر رهبری دو نهال کاشتند.
با وجود شیوع بیماری کرونا در کشور عزیزمان، همچنان شور زندگی و تلاش پر امید در میان مردم شهر تهران همچون دیگر نقاط کشور جاری است. البته این احوال شهر تهران با عمل مردم به توصیه های مسؤولان در خصوص رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از ترددهای غیرضروری همراه است.
ارتفاع برف در برخی مناطق گیلان از جمله رودسر به بیش از یک متر رسیده، و نیز برق و آب برخی مناطق شهری و روستایی قطع شده است.
مراسم راهپیمایی چهل‌‌و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ در تهران و دیگر شهر‌های کشور برگزار شد.
اجتماع نسل سلیمانی ها، صبح امروز چهارشنبه 16 بهمن 1398 با حضور سی هزار دانش آموز بسیجی با سخنرانی سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصلی تهران برگزار شد.
هم‌زمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه‌ی فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
آخرین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده حمیدرضا مرادی، فلاح اشتری و ده متهم حقیقی دیگر و دو شخصیت حقوقی دایر بر اخلال در نظام ارزی کشور، صبح شنبه 12بهمن 98 به ریاست حجت الاسلام محمد موحدی آزاد در شعبه اول دادگاه های ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد.
۱