سومین جلسه رسیدگی به اتهامات ۴ نفر از متهمین پرونده دومان توکان به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی برگزار شد.
جلسه محاکمه متهمان شرکت دومان توکان صبح امروزسه شنبه۱۸دی۹۷ دردادگاه ویژه مفاسداقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزارشد.متهمان که ۵ نفر هستند، متهم به مشارکت دراخلال درنظام اقتصادی کشور وهمچنین مشارکت درکلاهبرداری شبکه ای هستند.یکی از متهمان پرونده که زن است متواری است.این شرکت از۱۱اردیبهشت ماه۱۳۹۳تا۱۷ اسفندماه ۱۳۹۶، ۸۳۰فقره قراردادمنعقد کرده ودر پوشش کار اقتصادی مثل تولید، اجاره رستوران و هتل به جذب سرمایه از مردم پرداخته آمد. پرداخت رشوه به مبلغ ۳ میلیارد نیز از دیگر اتهامات افراد دستگیر شده است.
اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به جرائم قربانعلی فرخزاد و تیمور عامری، متهمان به اخلال در نظام ارزی کشور، صبح امروز ۱۱ دی ماه ۱۳۹۷ در شعبه یک دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
نخستین جلسه محاکمه علی‌اکبر عمارت‌ساز رئیس سابق یکی از شعب بانک تجارت کرمان در شعبه ۴ دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به‌ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
یازدهمین نمایشگاه محصولات ارگانیک تهران با شعار یلدای ارگانیک تا 30 آذر ماه در محل بوستان گفت و گوی تهران برپا مي‌باشد.
مراسم انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بسیج مستضعفین و ستاد مبارزه با مواد مخدر با موضوع ایجاد اردوگاه های درمان و صیانت معتادین در ده استان کشور، عصر امروز چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
آتش‌سوزی جنگلی ۲۰۱۸ کالیفرنیا به عنوان یکی از مخرب‌ترین آتش‌سوزی‌های ایالت کالیفرنیا ثبت شده‌ است. این آتش‌سوزی جان بسیاری از ساکنان را گرفته و مصدومان بسیاری را به جا گذاشته است. ساکنان مناطق مختلف کالیفرنیا که از این حادثه جان سالم به در برده‌اند، مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شده‌اند.
فصول جدید سال از راه می‌رسد و برخی از مناطق در جهان سردترین روزهای سال را تجربه می‌کنند. در ادامه ۸ منطقه از سردترین مکان‌ها در جهان را به همراه توضیحات‌شان می‌بینید.
دومین جلسه علنی دادگاه رسیدگی به پرونده احمد پاسدار، مدیرعامل شرکت واردات موبایل (نودیس پرداز) به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی مردم از طریق گرانفروشی ۱۸۱۴۴ گوشی تلفن همراه امروز دوشنبه (۲۱ آبان) به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۱