سومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت کیمیا خودرو صبح یکشنبه در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به صورت علنی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
با جمع آوری کارگاه متروی میدان هفت تیر تهران، پروژه ساماندهی و ارتقای کیفی این میدان در حال اجرامي‌باشد. در جریان این طرح پل عابر پیاده ضلع جنوبی میدان جمع آوری شده و این موضوع منجر به مشکلاتی در عبور و مرور عابران پیاده شده است. البته زیرگذر جنوب به شمال این میدان افتتاح شده اما همچنان تعدادی از مردم به آن بی توجه هستند.
نشست خبری بزرگداشت هفته قوه قضائيه و اعلام برنامه‌هاي آن توسط حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول اين قوه، صبح سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ساختمان مركزي قوه قضائيه برگذار شد.
نمایشگاه عکس‌های سیل اخیر با عنوان "خانه‌ای که سیل برد، مهری که سیل آورد" به همت انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی از عصر ديروز شنبه ۲۵ خرداد در ایوان انتظار میدان ولیعصر(عج) برپا گرديده است. در مراسم افتتاح اين نمايشگاه سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از عکاسان مطبوعاتی حضور داشتند.
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم پرونده ارزی امروز شنبه (۲۵ خرداد) در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و دیگر متهمان بانک سرمایه امروز چهارشنبه (۲۲ خرداد) در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد و جرایم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی برگزار شد.
ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات سید محمد هادی رضوی و تعدادی دیگر از متهمان بانک سرمایه، صبح شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد و جرایم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام و به صورت علنی برگزار شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز، جمعه ۱۰ خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در مشهد برگزار شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز، جمعه ۱۰ خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در تهران برگزار شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز، جمعه ۱۰ خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در تهران برگزار شد.
۹