سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات «علیرضا زیبا حالت منفرد» ملقب به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی، دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ به ریاست قاضی صلواتی در شعبه پانزدهم دادگاه انقلاب اسلامی به صورت علنی برگزارشد. این متهم، تابعیت «دومینیکا» را داشته و توانسته سفیر این کشور در مالزی شود و مقام‌هايی تحت پادشاهی این کشور را به دست آورد.
نشست خبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر حجت الاسلام محبی امروز ۲۵ اردیبهشت در مصلی تهران برگزار شد.
دادگاه رسیدگی به اتهامات محمد هادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، صبح امروز، سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه تهران از ۸ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، واقع در بوستان گفت‌وگو پذیرای شهروندان خواهد بود.
نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام امروز سه شنبه (۱۰ اردیبهشت) برگزار شد.
اولین نشست خبری سخنگوی جدید قوه قضاییه غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران عصر سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
سی‌ و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور سینماگران و هنرمندان در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاريست.
پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده تعاونی‌های البرز ایرانیان و ولیعصر به صورت علنی و به ریاست قاضی صلواتی صبح امروز دوشنبه (۲ اردیبهشت) برگزار شد.
پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام امروز دوشنبه (۲ اردیبهشت) برگزار شد.
در پی حادثه سیل اخیر در مناطق مختلف استان خوزستان و افزایش دبی سد های این استان، بسیاری از زمین های کشاورزی و روستاهای حاشیه رود کرخه که از سد کرخه منشا می‌گیرند به زیر آب رفتند و علاوه بر آن چند هفته ای میشود که آب رودخانه کارون بالا آمده و به بخش‌هایی از خیابان‌های ساحلی شهر اهواز و تأسیسات و بوستان‌های حاشیه آن سرایت کرده و موجب محدویت‌هایی در تردد و زندگی شهروندان اهوازی و خوزستانی شده است. اما مردم خوزستان همچنان محکم و استوار دربرابر این بلای طبیعی مقاومت کرده و به زندگی خود ادامه میدهند.
۱۰