در آستانه‌‌ی اعزام حجاج بیت‌الله‌ الحرام به سرزمین وحی، دست‌اندرکاران و کارگزاران حج کشورمان، صبح امروز(چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
نشست خبري هفته حجاب و عفاف با حضور سركار خانم مينو اصلاني، مسئول بسيج جامعه زنان صبح امروز برگزار شد.
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۰ نفر از متهمان اقتصادی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی امروز یکشنبه (۹ تیر) به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
در آستانه سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) تشییع پیکر ۱۵۰شهید تازه تفحص شده، صبح پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ از مقابل دانشگاه تهران به سمت معراج شهداء برگزارشد. از این ۱۵۰شهید هشت سال دوران دفاع مقدس، هویت ۳۴ شهید شناسایی شده‌ و هویت ۱۱۶ شهید هنوز احراز نشده است.
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت کیمیا خودرو صبح یکشنبه در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به صورت علنی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
با جمع آوری کارگاه متروی میدان هفت تیر تهران، پروژه ساماندهی و ارتقای کیفی این میدان در حال اجرامي‌باشد. در جریان این طرح پل عابر پیاده ضلع جنوبی میدان جمع آوری شده و این موضوع منجر به مشکلاتی در عبور و مرور عابران پیاده شده است. البته زیرگذر جنوب به شمال این میدان افتتاح شده اما همچنان تعدادی از مردم به آن بی توجه هستند.
نشست خبری بزرگداشت هفته قوه قضائيه و اعلام برنامه‌هاي آن توسط حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول اين قوه، صبح سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ساختمان مركزي قوه قضائيه برگذار شد.
نمایشگاه عکس‌های سیل اخیر با عنوان "خانه‌ای که سیل برد، مهری که سیل آورد" به همت انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی از عصر ديروز شنبه ۲۵ خرداد در ایوان انتظار میدان ولیعصر(عج) برپا گرديده است. در مراسم افتتاح اين نمايشگاه سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از عکاسان مطبوعاتی حضور داشتند.
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم پرونده ارزی امروز شنبه (۲۵ خرداد) در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و دیگر متهمان بانک سرمایه امروز چهارشنبه (۲۲ خرداد) در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد و جرایم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی برگزار شد.
۱۰