مـــراسم عزاداری دهه اول محـرم‌الحرام در هیأت ریحانةالحسین (ع) با سخنرانی حجةالاسلام موسوی‌مطلق و مرثیه‌سرایی سیدمجید بنی‌فاطمه برگزار میشود.
دومین جلسه محاکمه گروه جهانبانی از بدهکاران عمده و کلان بانک سرمایه به ریاست قاضی مسعودی مقام صبح امروز در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی برگزار شد. از اتهامات جهانبانی اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال نامشروع است.
اجتماع بزرگ جهادگران بسیجی و گروه‌های جهادی بسیج سازندگی، عصر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه، منصور غلامی وزیر علوم و تحقیقات، سردار محمدحسین سپهر، جانشین سازمان بسیج مستضعفین، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از بسیجیان در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد. همچنین در این اجتماع، پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جهادگران بسیج سازندگی قرائت شد.
مراسم دعای عرفه امام حسین (ع) بعد از ظهر يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ با حضور اقشار مختلف مردم در حسینیه صنف لباس فروشان تهران و حسینیه بیت الرقیه محله نیروی هوایی برگزار شد.
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به تعدادی از متهمین و اخلالگران عمده در نظام تولیدی کشور از طریق خرید و مواد اولیه پتروشیمی در بازار آزاد، امروز سه شنبه (۱۵ مرداد) به ریاست قاضی مسعودی مقام در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
جلسه رسیدگی به اتهامات ۶ نفر از متهمان شرکت‌های آرمان پرشین پارس، شرکت بین الملل کارما و شرکت کارما صبح دوشنبه به ریاست قاضی قاسمی در مجتمع امام خمینی(ره) برگزار شد. این متهمان در ۱۳۷۹ فقره کلاهبرداری مشارکت داشتند که از طریق تبلیغ عامه برای فروش خودرو اقدام به کلاهبرداری به مبلغ ۷۶ میلیارد و ۱۰۴ میلیون تومان کرده اند. صدها شاکی در جلسه دادگاه و بیرون از محکمه نظاره گر برگزاری این جلسه بودند.
آخرين جلسه رسیدگی به اتهامات مسئولین سابق جهاد کشاورزی استان تهران در پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلی وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی امروز دوشنبه ۷ مرداد 1398 به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
بیست و هفتمین مرحله از طرح رعد پلیس تهران صبح امروز با حضور سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در مقر پلیس پیشگیری پایتخت برگزار شد. در این طرح ۶۲۱ سارق و مالخر دستگیر شدند که از این تعداد، ۳۰۸ نفر دارای سابقه و ۳۱۱ نفر فاقد سابقه هستند.
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات مسئولین سابق جهاد کشاورزی استان تهران در پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلی وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی امروز دوشنبه ۷ مرداد 1398 به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
در فرازی از بیانیه گام دوم می‌خوانیم: «این انقلاب از آغاز تا امروز نه بی‌رحم و خونریز بوده و نه منفعل و مردّد. با صراحت و شجاعت در برابر زورگویان و گردنکشان ایستاده و از مظلومان و مستضعفان دفاع کرده است. این جوانمردی و مروّت انقلابی... مایه سربلندی ایران و ایرانی است.» جوان در گفتگو با حجت‌الاسلام دکتر سیدحمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی، به بررسی تاریخی «مروت انقلابی» پرداخته است. او که از اعضای دفتر امام خمینی (ره) در نجف و بعد‌ها از همراهان امام (ره) در پاریس بوده است در این مصاحبه خاطرات قابل توجهی از مروت انقلابی امام (ره) با مخالفان خود نقل می‌کند. مشروح این گفتگو را در شماره شنبه پنجم مرداد ماه ۱۳۹۸ روزنامه جوان و همچنین سایت جوان آنلاین می‌توانید بخوانید.
۱۰