راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز، جمعه ۱۰ خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در مشهد برگزار شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز، جمعه ۱۰ خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در تهران برگزار شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز، جمعه ۱۰ خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در تهران برگزار شد.
در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان جمعی از اساتید، اعضای هیئت‌های علمی و پژوهشگران دانشگاهها و مراکز علمی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با حضور مردم در مقبره الشهدای شهرک شهید باقری تهران برگزار شد.
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سید محمد هادی رضوی و احسان دلاویز صبح یکشنبه ۵ خرداد ماه ۱۳۹۸ به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) سفره‌ افطاری ساده برای زائران آستان امامزادگان جعفر و حميده خاتون تهران برپا شد.
سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات «علیرضا زیبا حالت منفرد» ملقب به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی، دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ به ریاست قاضی صلواتی در شعبه پانزدهم دادگاه انقلاب اسلامی به صورت علنی برگزارشد. این متهم، تابعیت «دومینیکا» را داشته و توانسته سفیر این کشور در مالزی شود و مقام‌هايی تحت پادشاهی این کشور را به دست آورد.
نشست خبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر حجت الاسلام محبی امروز ۲۵ اردیبهشت در مصلی تهران برگزار شد.
۱۲