دومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا امروز یکشنبه (۳۱ شهریور) در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی برگزار شد.
دومین اجتماع عاشقان اربعین حسینی با شعار «حب الحسین یجمعنا» عصر پنج شنبه ۲۸ شهریورماه در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار شد.
جلسه درس خارج از فقه رهبر معظم انقلاب در حسینه امام خمینی (ره) برگزار شد.
نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام امروز دوشنبه (۲۵ شهریور) برگزار شد.
هیئت سقاهای همدانی مقیم مرکز با قدمتی بیش از پنجاه سال در محدوده بازار تهران عزاداری می‌کنند و دسته عزاداران این هیات در روزهای تاسوعا و عاشورا با لباس متحدالشکل سقایی به بازار تهران می‌روند .
اولین شب از مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد. در این مراسم که قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان حضور داشتند، حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی سخنرانی کرد و آقایان اسلامی‌فر، ارضی و بنی‌فاطمه بر مصائب حضرت سیدالشهداء مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی کردند.
گردهمایی شیرخوارگان حسینی همزمان با اولین جمعه ماه محرم با حضور اقشار مختلف مردم در مصلای تبریز برگزار شد.
همزمان با اولین جمعه ماه محرم الحرام، اجتماع مادران و شیرخوارگان حسینی در مجموعه ورزشی آزادی تهران با یاد کودکان شهید شده در روز عاشورا برگزار شد. اولین جمعه ماه محرم به نام حضرت علی‌اصغر(ع) نام‌گذاری شده است و به همین منظور همایش عظیم شیرخوارگان حسینی همزمان در ایران و بسیاری از کشورهای جهان برگزار می‌شود.
مـــراسم عزاداری دهه اول محـرم‌الحرام در هیأت ریحانةالحسین (ع) با سخنرانی حجةالاسلام موسوی‌مطلق و مرثیه‌سرایی سیدمجید بنی‌فاطمه برگزار میشود.
دومین جلسه محاکمه گروه جهانبانی از بدهکاران عمده و کلان بانک سرمایه به ریاست قاضی مسعودی مقام صبح امروز در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی برگزار شد. از اتهامات جهانبانی اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال نامشروع است.
۸