پنالتی امباپه خروس‌ها را از شکست نجات داد
تیم ملی پرتغال در غیاب کریس رونالدو هفته دوم لیگ ملت‌های اروپا را با پیروزی آغاز کرد. در هفته دوم رقابت‌های لیگ A، لهستان در خانه پذیرای شاگردان سانتوس بود و پرتغالی‌ها موفق شدند به یک برد شیرین خارج از خانه دست یابند.
انتقاد ملی‌پوشان از حریفان تدارکاتی کوچک
تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در پژوهشگاه نفت برای رویارویی با تیم ملی بولیوی زیر نظر کارلوس کرش در حال برگزاری است.
تکواندو باز هم جور بقیه را این‌بار در المپیک جوانان کشید
هوگوپوشان ایرانی در سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان که در بوینس‌آیرس آرژانتین برگزار می‌شود با کسب سه طلا و یک نقره خوش درخشیدند.
رایزنی صالحی‌امیری با تاماش آیان در آرژانتین
رئیس کمیته ملی المپیک در دیدار با رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری از او خواست تا در خصوص تعداد سهمیه‌های این رشته در المپیک ۲۰۲۰ تجدیدنظر کند.
فریدون حسن
برای اینکه مشکل و مسئله‌ای حل و فصل شود تنها شعار دادن و سروصدا ایجاد کردن کافی نیست. باید کار کرد، برنامه داشت و پیگیر موضوع بود.
صعود ایران به رده سوم بازی‌های پاراآسیایی 2018
بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا در حالی امروز به پایان می‌رسد که کاروان کشورمان با نام «خودباوری و امید» به اندونزی رفته، آخر هفته پرمدالی را پشت سر گذاشت و ۵۳ مدال رنگارنگ کسب کرد.
سیامند رحمان بعد از کسب مدال طلای دسته فوق سنگین رقابت‌های پاورلیفتینگ بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا گفت: خوشحالم که علاوه بر کسب مدال طلا موفق به شکستن رکورد مسابقات هم شدم. البته توانایی جابه‌جایی رکورد جهان را هم داشتم اما با صلاحدید مربیان این کار را نکردم.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با دبیر فدراسیون وزنه برداری معلولان درپی مدال آوری و رکوردشکنی پاراوزنه برداران در جاکارتا
در ادامه رقابت های پاراوزنه برداری بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸  با مدال هایی که امروز کسب شد تیم ملی پاراوزنه برداری کشورمان توانست در مجموع با کسب ۴ مدال طلا،۴ نقره و ۲ برنز بهترین عملکرد تاریخ بازیها را رقم بزند. صلحی پور، جعفری، رستمی و رحمان مدال طلا ، یوسفی، مرادی، غریب شی و پورمیرزایی،مدال نقره و ۲ برنز هم توسط محمدی و رضی کسب شد.
تیم ملی گلبال ایران با غلبه بر چین در دیدار نهایی، صاحب عنوان قهرمانی و مدال طلای این رشته در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی شد.
یک سایت ترکیه ای با معرفی مجید حسینی به عنوان گرانترین فروش این فصل لیگ ایران،‌ علیرضا بیرانوند را گرانترین بازیکن حال حاضر لیگ ایران دانست.
۹