«شاهین ایزدیار» عضو تیم ملی شنای معلولان:
عضو ۲۵ ساله تیم ملی شنای معلولان و ستاره پاراآسیایی ایران گفت: در شرایطی که بیگانگان سعی در ناموفق جلوه دادن اهداف و آرمان‌های انقلاب و بی انگیزه کردن نسل جوان ما دارند، برنامه ریزی برای معرفی جوانان موفق بهترین راه الگوسازی برای نسل‌های جدید انقلاب است.
یک پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس معتقد است فدراسیون فوتبال باید از بین مربیان ایرانی همچون دایی، قلعه نویی و گل محمدی برای تیم ملی سرمربی انتخاب کند.
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: مسابقات کیش در مسیر هدف تیم ملی قرار دارد و اصل هدف‌گذاری ما مسابقات قهرمانی جهان است.
هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال با انجام ۶ دیدار در شهر‌های مختلف کشور برگزار شد که تیم‌های پیکان، شهرداری ارومیه، فولاد سیرجان و سایپا مقابل رقبای خود به برتری رسیدند و در نهایت هشت تیم راه یافته به پلی‌آف مشخص شدند.
هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال
در ادامه هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه بازی در شهر‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که در حساس‌ترین بازی در تبریز، تراکتورسازی میزبان تیم استقلال تهران است. دیدروز در نخستین دیار هفته پرسپولیس با دو گل از سد استقلال اهواز گذشت و پدیده هم برابر صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل رسید.
فريدون حسن
این روز‌ها که فوتبال ملی و باشگاهی تقریباً بی‌سرو سامان‌تر از هر زمان دیگر اداره می‌شود، بیایید یک برنامه‌ریزی خوب برای خودمان در نظر بگیریم. اصلاً بیایید یک الگو معرفی کنیم، کسی چه می‌داند شاید به چشم یکی از مسئولان ورزش آمد، خدا خواست و فوتبال کشور برای یک‌بار هم که شده، درمان شد و در مسیر پیشرفت قرار گرفت.
ليگ قهرمانان اروپا، برد خفيف رم
مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه با انجام دو بازی آغاز شد. شاید مهم‌ترین بازی ابتدای این مرحله را بتوان جدال منچستریونایتد و پاری‌سن‌‍‌ژرمن نامید، دیداری که با برتری پاریسی‌ها به پایان رسید تا منچستر بعد از هفته‌ها با سرمربی جوان خود ببازد.
دیدار‌های هفته هجدهم لیگ برتر در حالی امروز با برگزاری سه دیدار آغاز می‌شود که پرسپولیس می‌تواند به‌طور موقت هم که شده به صدر جدول بازگردد.
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره وضعیت آسیب‌دیدگی سهراب مرادی از ناحیه کمر گفت: با نشستی که با کمیسیون پزشکی صبح امروز در محل فدراسیون پزشکی ورزشی داشتیم، نظر اساتید و پزشکان متخصص بر این بود که این قهرمان المپیک مبتلا به عارضه دیسک کمر است و باید هر چه سریعتر تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته هجدهم لیگ برتر را اعلام کرد.
۹