یک مربی کلمبیایی برای کار کردن با کارلوس کی‌روش در تیم ملی کلمبیا از سمت باشگاهی خود استعفا کرده است.گمانه زنی‌ها از انتخاب دستیاران کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال کلمبیا ادامه دارد. تا الان حضور سه مربی در کنار کی روش در تیم ملی کلمبیا قطعی شده است.
هفته شانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر امروز با برگزاری دو دیدار پیگیری خواهد شد که در حساس‌ترین دیدار در تهران، پرسپولیس پذیرای تیم نفت مسجدسلیمان است. در تبریز هم تراکتورسازی هم با نفت مسجدسلیمان بازی می‌کنند.
مرحله سوم اردو‌های تیم جوانان کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۹فیجی از شنبه ۲۰ بهمن ماه در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود.
پترو بالاخره باخت
نخستین تمرین تیم ملی بسکتبال برای حضور در پنجره ششم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ عصر دیروز در تالار بسکتبال آزادی برگزار شد.
خیال پاسخگویی و قبول مسئولیت ندارند، مانند تمام سال‌هایی که مسئولیت فوتبال ایران را برعهده داشته‌اند، این‌بار هم گویا پس از ناکامی فوتبال در جام ملت‌ها همان مسیر گذشته را در پیش گرفته‌اند، آن هم با فرافکنی
اعتراض‌ها همچنان ادامه دارد
در روز‌هایی که اعتراض به نگاه تبعیض‌آمیز وزارت ورزش به رشته‌ها و ورزشکاران مختلف و فوتبال به اوج خود رسیده، شنیدن و دیدن اعتراض ملی‌پوشان فوتبال در نوع خود بسیار جالب توجه است.
سپاهان صدر را به پرسپولیس و پدیده تعارف زد
نخستین هفته دور برگشت رقابت‌های لیگ به لطف برنامه‌ریزی سازمان لیگ چند پاره شده و عصر امروز با مصاف پرسپولیس- پدیده (ساعت ۱۷) و دیدار تراکتور- نفت مسجد سلیمان (۱۵:۳۰) پیگیری می‌شود.
مصاف دو تیم سپیدورد رشت و ساپیا در ورزشگاه سردار جنگل رشت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران سازمان تربیت بدنی آجا اقدام به برگزاری مسابقات قویترین مردان ارتش نمود.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه
هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال در حالی فردا با انجام ۶ دیدار در شهر‌های مختلف کشور پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین بازی، تیم صدرنشین شهرداری ورامین میزبان تیم رده دومی پیکان تهران خواهد بود.
۸