تیم ملی فوتسال زیر بیست سال ایران در دیداری تدارکانی مقابل روسیه شکست خورد.
پدیده جدید فوتبال ژاپن ممکن است پیراهن بارسلونا اسپانیا را به تن کند.
رئیس جمهور ایران در دیدار با وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که مردم ایران بابت تیم ملی فوتبال کشورمان باید خیال راحتی داشته باشند.توقع دارم تیم امید ایران بعد ازسال‌ها به المپیک آینده راه پیدا کنند و باعث خوشحالی مردم شود.
واکنش عجیب کاشانی به صحبت‌های برانکو
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به صحبت‌های مشکوک روز گذشته برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد و گفت: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرد و شخصیت باشگاه متکی به فرد نیست!
هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران امروز با انجام دو دیدار پیگیری می‌شود که درحساس‌ترین دیدار در آزادی پرسپولیس میزبان سایپا است و پیکان هم در خانه پذیرای تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی فرنگی
تیم ملی کشتی فرنگی در حالی برای مسابقات آسیایی چین آماده می‌شود که با توجه به اینکه مسابقات امسال بعنوان مهم‌ترین رقابت طرح سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی برای مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ میلادی قزاقستان (گزینشی المپیک) محسوب می‌شود که از این حیث اهمیت بسزایی برخوردار است.
خلیل آزمون، پدر سردار آزمون با تایید پیشنهاد چلسی برای فرزندش خواهان کمک سرمربی تیم زنیت سن‌پترزبورگ به سردار شد.
فیروزجا نماینده شطرنج ایران عنوان قهرمانى ۹۶۰ ریکیاویک ایسلند را از آن خود کرد.
دنیا حیدری
حرف‌های تازه نیکبخت واحدی را پیشتر از زبان حسین کلانی شنیده بودم. مردی که برخلاف خیلی‌های دیگر به جای محکوم کردن فوتبالیست‌های امروزی با ناراحتی مقابلمان نشست و گفت: ما چیزی به این بچه‌ها یاد ندادیم که امروز این همه از آن‌ها توقع داریم.
از شکایت کی‌روش تا شایعه حضور دالیچ و برانکو
تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال تا خرداد ماه و پیش از برگزاری دیدار دوستانه با کره‌جنوبی مشخص خواهد شد. بلاتکلیفی نیمکت تیم ملی همچنان ادامه دارد و برخلاف ادعای رئیس فدراسیون هنوز معلوم نیست چه کسی جانشین کی‌روش می‌شود. تنها نکته‌ای که اخیراً قطعیت پیدا کرده دیدار روز ۱۷ خرداد با کره‌جنوبی است و مهدی تاج در تازه‌ترین اظهارات به هواداران اطمینان داده است سرمربی جدید قبل از رویارویی با کره‌ای‌ها معرفی خواهد شد.
۸