سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازی با تیم لیگ سه هم سخت است چون چیزی برای از دست دادن ندارند.
در حکمی از سوی رییس فدراسیون تیروکمان، احمدی و میررحیمی سرمربیان جدید رشته‌های کامپوند و ریکرو تیم ملی ایران معرفی شدند.
مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین برای بسکتبال ایران از فردا و با انجام دیدار برابر فیلیپین وارد پنجره چهارم می‎شود. 
گزارش "جوان آنلاین" از آغاز رقابتهای والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸
بعد از المپیک بی شک مسابقات قهرمانی جهان یکی از مهمترین مسابقات والیبال در دنیا محسوب می شود. تیم ملی والیبال کشورمان در چارچوب این رقابتها امشب از ساعت ۱۸/۳۰ به مصاف پورتوریکو حریفی از امریکای شمالی می رود. در این دوره از رقابتها ۲۴ تیم در چهار گروه حضور دارند که شاگردان کولاکوویچ در این مرحله مقدماتی باید با تیم‌های بلغارستان، لهستان، پورتوریکو، کوبا و فنلاند مسابقه دهد.
هوگوپوشان متقاضی حضور در مسابقات کسب سهمیه گرنداسلم و همچنین جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو می‌توانند درخواست خود را به سازمان تیم‌های ملی تحویل نمایند.
سرمربی تیم ‌ملی تکواندو با بیان اینکه از تکواندوکاران جوان در تیم ملی استفاده می‌کند، گفت: فرزان عاشورزاده در بازی‌های آسیایی نشان داد که بعد از المپیک احیا شده است.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با نخستین بانوی المپیکی قایقرانی در پی کسب مدال نقره جاکارتا و خداحافظی اش از تیم ملی
دست‌های پینه بسته اش حکایت از تجربه ۱۰ ساله اش در قایقرانی دارد . هر چند نتوانست مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا را کسب کند اما بی شک ارزش مدال نقره اش ، دست کمی از طلای بازی های آسیایی ندارد . بانوی ملی پوش روئینگ که  به واسطه ورزش حرفه ای ، نزدیک به نیمی از سال را در اردوهای مختلف گذرانده حالا به خاطر عدم امکانات در زادگاهش ، قید تیم ملی را زده و دیگر قصد ندارد ورزش حرفه ایش را ادامه دهد.
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری معتقد است که این رشته مظلوم بوده ولی با این حال نخستین مدال طلای بانوان ایرانی در المپیک را وزنه‌بردارها کسب خواهند کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از مسوولان فوتبالی خواست مانع آن چه حملات سیستماتیک خواند شوند.
سرمربی تیم کشتی آزاد جوانان ایران گفت: تمامی نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی برای نخستین بار در یک میدان رسمی در این رده سنی حضور خواهند داشت.
۸