برکت واقعی فینال لیگ قهرمانان آسیا در شبی که پرسپولیس نتوانست قهرمان شود، برای ورزشگاه آزادی بود که از جهات مختلف متفاوت با گذشته شد.
تساوی تلخ با کاشیما
دیدار برگشت فینال هفدهمین دوره رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیماآنتلرز در حالی با تساوی به پایان رسید که تیم ژاپنی به واسطه پیروزی در دیدار رفت قهرمان آسیا شد.
تیم ملی وزنه برداری ایران در مسابقات قهرمانی جهان مقام سوم را کسب کرد و در رده بندی مدالی دوم شد.
وزنه بردار ۱۹ساله ایران در حرکت یک ضرب دسته فوق سنگین قهرمانی جهان هفتم شد و تالاخادزه با شکستن رکورد یک ضرب جهان طلا گرفت.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با سرمربی تیم ملی امید در آستانه رقابت های زیر ۲۳ سال جهان - رومانی
تیم ملی کشتی فرنگی امید، ظهر امروز در حالی برای حضور در رقابت های زیر ۲۳ سال جهان، تهران به مقصد رومانی ترک کرد که ما در سال قبل توانستیم عنوان چهارمی مسابقات را بدست آوریم. حالا این تیم با هدایت جمشید خیرآبادی مدرس و مربی نام آشنای کشتی درصدد است تا دوباره خاطرات خوب المپیک لندن را در ذهن ها تداعی کند و خاطره بد نتایج تیم کشتی بزرگسالان در مسابقات جهانی مجارستان را از ذهن ها پاک و با افتخار آفرینی و اهتزاز پرچم کشورمان ، دل مردم مان را شاد کند.
افرادی توانسته‌اند بدون داشتن بلیت برای تماشای بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز به ورزشگاه آزادی راه یابند.
افرادی توانسته‌اند بدون داشتن بلیت برای تماشای بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز به ورزشگاه آزادی راه یابند.
سرگروه تیم ملی کاراته ایران با برتری مقابل رقیب قزاقستان خود اولین مدال ایران در بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان را به نام خود ثبت کرد.
مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی ایران با بیان اینکه در صورت ارائه پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان، با سر این پیشنهاد را قبول می‌کند گفت: بنا با توجه به سن و تجربه‌ای که دارد می‌تواند در مباحث مدیریتی به کشتی فرنگی کمک کند.
پرسپولیس- کاشیما در فینال تاریخی لیگ قهرمانان آسیا
روز سرنوشت، بدون شک بهترین توصیف از دومین جدال پرسپولیس و کاشیماست. جدال نهایی نماینده ایران و ژاپن که عصر امروز ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برای روشن شدن تکلیف قهرمان این فصل لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود.
۸