سپاهان صدر را به پرسپولیس و پدیده تعارف زد
نخستین هفته دور برگشت رقابت‌های لیگ به لطف برنامه‌ریزی سازمان لیگ چند پاره شده و عصر امروز با مصاف پرسپولیس- پدیده (ساعت ۱۷) و دیدار تراکتور- نفت مسجد سلیمان (۱۵:۳۰) پیگیری می‌شود.
مصاف دو تیم سپیدورد رشت و ساپیا در ورزشگاه سردار جنگل رشت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران سازمان تربیت بدنی آجا اقدام به برگزاری مسابقات قویترین مردان ارتش نمود.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه
هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال در حالی فردا با انجام ۶ دیدار در شهر‌های مختلف کشور پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین بازی، تیم صدرنشین شهرداری ورامین میزبان تیم رده دومی پیکان تهران خواهد بود.
سرپرست برای ریاست ثبت نام کرد
درحالی که از سوی مسئولان وزارت ورزش اعلام شده بود سرپرستان فدراسیون‌ها نمی‌توانند برای ریاست ثبت نام کنند، سرپرست فدراسیون چوگان با برخی حمایت‌ها این اقدام را انجام داده است.
مهاجم نیم‌فصل اول پرسپولیس با عقد قراردادی به استقلال پیوست.
هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام سه بازی در شهر‌های مختلف پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین بازی تقابل علی کریمی و علی دایی است. سپاهان میهمان صنعت‌نفت است. نساجی مهمان دیگر تیم اصفهانی یعنی ذوب‌آهن است.
برنامه کامل برگزاری رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه اعلام شد.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه بهتر است یک مربی خوب ایرانی سرمربی تیم ملی شود، با انتقاد از فدراسیون فوتبال گفت: هرچه که مسئولان فدراسیون می‌گویند دروغ است.
فریدون حسن
انسجام و وحدت یکی از مهم‌ترین شاخصه‌ها و فاکتور‌های کسب موفقیت در تمام زمینه‌هاست، درست مانند آنچه در ۴۰ سال گذشته داشته‌ایم و با توجه به این دو مهم به سربلندی و افتخار دست پیدا کرده‌ایم.
۷