دنیا حیدری
تلاش‌ها و سختی‌های‌شان را نمی‌توان چرتکه انداخت. همانطور که موفقیت‌ها و مدال‌آوری‌های‌شان را نمی‌توان به ریال محاسبه کرد؛ چراکه برای پول نیست که سختی‌ها و مشکلات را به جان می‌خرند و همه هدفشان بدون کوچک‌ترین تردیدی به رقص در آوردن پرچم ایران بر فراز قلل افتخار است.
کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ به میزبانی برزیل آغاز شد
آغاز کوپا آمه‌ریکا شور و هیجان فوتبالی را دوباره در امریکای جنوبی به اوج رسانده است. رقابت‌های جام ملت‌های امریکا ۲۰۱۹ در حالی از صبح امروز به میزبانی برزیل آغاز شده‌است که تیم‌های مدعی هر یک برای رسیدن به جام قهرمانی انگیزه‌ها و همچنین چالش‌های خاص خود را دارند. حضور ژاپن و قطر به عنوان نماینده آسیا در رقابت‌های این دوره در نوع خود جالب توجه است. ضمن اینکه برزیل میزبان در غیاب نیمار از سوی هوادارانش برای تصاحب جام قهرمانی تحت فشار است.
با گذشت نزدیک به دو هفته از اتفاقات بازی فینال جام حذفی و دیگر حواشی پر سر‌و‌صدای لیگ برتر هنوز هیچ پاسخ روشنی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش درخصوص نوع رسیدگی به این اتفاقات و برخورد با مسببان آن داده نشده است. این در حالی است که مسئولان ورزش با سروصدای زیاد حرف از رسیدگی به جریان و برخورد سریع با متخلفان زده بودند و حتی پای معاون ورزش قهرمانی وزیر هم به میان آمد.
بازگشت پیرمرد ۷۰ ساله بیکار به فوتبال ایران با فرش قرمز و استقبال پرشور هواداران فوتبال خیلی چیز‌ها را ثابت می‌کند.
به نظر می‌رسد باید حضور آندره‌آ استراماچونی روی نیمکت استقلال در فصل آینده را جدی گرفت.
گزارش «جوان» از حال و هوای ارومیه میزبان هفته سوم لیگ ملت‌ها
شهر ارومیه در حالی از دیروز میزبان هفته سوم لیگ ملت‌ها با حضور تیم کشورمان، کانادا، روسیه و لهستان است که در این شهر علاقه به والیبال حرف اول را می‌زند.
شروع طوفانی ایران در آغاز هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال
تیم ملی والیبال کشورمان با برتری ۳ بر صفر مقابل کانادا، هفته سوم لیگ ملت‌ها را با برد آغاز کرد.
تیم ملی روسیه در نخستین دیدار خود در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال لهستان را شکست داد.
والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه - تایلند
تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران با شکست تیم کره جنوبی در رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در تایلند، راهی فینال این رقابت‌ها شد.
مدیر تیم فوتبال امید گفت: رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده خودشان درخواست کردند که در فضای جدیدی کار کنند.
۷