موفقیت تیم ملی کاراته در رقابت‌های جهانی اسپانیا حاصل تلاش‌های چند ساله‌ای است که به ثمر نشست. این تیم شامل نفراتی است که چند سال پیش به مسابقات جهانی فرانسه رفتند و مقام سوم را کسب کردند.
دولتی یا غیردولتی، مسئله این است
موضوع بازنشستگی رئیس فدراسیون فوتبال در حالی روز گذشته دوباره خبرساز شد که وزارت ورزش مدیران این فدراسیون را مشمول قانون مصوب مجلس شورای اسلامی می‌داند، اما بازنشسته‌های ساکن خیابان سئول، فدراسیون فوتبال را همچنان نهادی غیردولتی تلقی می‌کنند.
بانوی نقره‌ای تپانچه ایران در پاراآسیایی جاکارتا در گفت‌وگو با «جوان»:
گفتم هر چه خدا بخواهد. نگرانی نداشتم. طلا و نقره این مسابقه برای ایران بود. پس چه فرقی می‌کرد من می‌بردم یا ساره. بی هیچ استرسی دستم را بالا بردم و با آرامش پایین آوردم و ماشه را کشیدم و شلیک کردم به نقره بازی‌ها و یک لحظه با خودم گفتم‌ای کاش هر سه سکو برای ایران بود؛ طلا، نقره و برنز
گفت‌وگوی «جوان» با رقیه شجاعی تفنگدار طلایی ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا
شوکه شدم. همه می‌آمدند تبریک می‌گفتند و گریه می‌کردند، اما من فقط نگاه می‌کردم. خوشحال بودم که موفق شدم، اما نتوانستم عکس‌العملی نشان دهم
فریدون حسن
اظهارات دیروز وزیر ورزش در خصوص به جریان افتادن دوباره پروژه خصوصی‌سازی دو تیم پرهوادار فوتبال پایتخت نشان از طرح و برنامه‌ای جدید در این مورد دارد.
حاشیه‌ای بر پشت کردن ملی‌پوشان فوتبال به رسانه‌ها و مردم در اعتراض به بی‌توجهی‌های مسئولان
به نظر می‌رسد خارج شدن ملی‌پوشان از شبکه‌های اجتماعی و مصاحبه نکردن با رسانه‌ها در اعتراض به عملی نشدن وعده‌های حمایتی وزارت ورزش، تاکتیک اشتباهی است که تنها راه ارتباطی هواداران با ملی‌پوشان را بسته است.
میثم دلخانی و علی اکبر یوسفی امشب برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان خود در رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان می روند.
پیشکسوت آبی پوشان گفت: در شرایط بحرانی که استقلال داشت لغو بازی با پدیده که باید در ورزشگاه تختی صورت می‌گرفت به نفع این تیم شد.
اهواز- وزیر ورزش و جوانان گفت: ایران از آمادگی لازم برای میزبانی در مسابقات مختلف فوتبال در حد آسیا برخوردار است.
یکی از مدیران وزارت ورزش با تاکید بر اینکه تکلیف تاج باید در مجمع این فدراسیون مشخص شود گفت که روسای والیبال و کاراته به عنوان تنها روسای باقی مانده بازنشسته این هفته کنار می‎روند.
۷