گفت وگوی "جوان آنلاین"با سرمربی تیم والیبال پیام خراسان
با نزدیک شدن به نیم فصل اول لیگ برتر والیبال ، رقابت در صدر جدول لیگ برتر به اوج رسیده است. فردا در حالی هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال با برگزاری ۵ مسابقه آغاز و روز جمعه پیگیری خواهد شد که در حساس ترین بازی ، تیم پیام خراسان در خانه و در روزی که محمد موسوی ملی پوش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد باید به مصاف تیم با تجربه پیکان برود.
اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از اینکه پاسخ نامه خود را از وزیر ورزش دریافت نکردند در جلسه‌ هیئت رئیسه بار دیگر پای وزیر ورزش را به‌میان کشیدند و باید دید سکوت وزارت ورزش در قبال سؤال و درخواست آنها شکسته می‌شود یا خیر.
مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد روزهای ۵ تا ۷ دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.
رقابت های کاراته قهرمانی کشور کارگران
مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور به میزبانی هیئت ورزش کارگری استان خراسان رضوی با حضور ۱۳۵ ورزشکار از ۲۰ استان کشور برگزار گردید.
نفرات برتر رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز مجوز حضور در مسابقات بین المللی جام ایوان یاریگین را بدست می آورند.
گزارش "جوان آنلاین" از دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر
پرسپولیس عصر امروز درحالی در آزادی به مصاف ذوب آهن اصفهان می‌رود که این دیدار از دیدارهای عقب‌افتاده هفته یازدهم است و می‌تواند پرسپولیس را به صدر جدول نزدیک تر کند. در حال حاضر پرسپولیس با ۲۴ امتیاز در رده چهاردم جدول قرار گرفته است.
شیوا نوروزی
بخش اعظم مشکلات فوتبال ایران را باید در مشکلات مدیریتی جست‌وجو کرد، مشکلاتی که هزینه‌های سنگینی را بر دوش فوتبال و حتی ورزش کشور گذاشته است.
نگاهی به تلاش سعودی‌ها برای تطهیر چهره جنایتکارشان به وسیله ورزش
تلاش‌های حکومت سعودی برای تطهیر چهره ترروریستی‌اش به وسیله ورزش، به‌رغم هزینه‌های چندمیلیارد دلاری با شکست روبه‌رو شده است.
ایران 78- فیلیپین 70
دیدار برگشت تیـم ملـی بسکتبال ایران عصر دیروز در مانیل مقابل فیلیپین با برتری دراماتیک ۷۸ بر ۷۰ ملی‌پوشان کشورمان به پایان رسید تا کار صعود شاگردان مهران شاهین‌طبع به جام جهانی تمام شود و دو بازی اسفند‌ماه در تهران مقابل استرالیا و ژاپن تشریفاتی باشد.
بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی ارتش‌های جهان با هت‌تریک ایران در قهرمانی این مسابقات به پایان رسید.
۱۴