اولین طلای ایران در بازی‌های پاراآسیایی توسط شاهین ایزدیار به دست آمد
بانوی ملی‌پوش تیراندازی ایران علت ناکامی‌اش در کسب مدال بازی‌های آسیایی جاکارتا را استرس و دوری از مسابقات عنوان کرد. الهه احمدی از جمله تیراندازان کاروان کشورمان بود که همه منتظر مدال‌آوری‌اش بودند، اما او در نهایت به رتبه چهارم قناعت کرد.
شيوا نوروزي
اگرچه قانون منع به‌کارگیری مدیران بازنشسته برای کمک به مدیریت کشور تصویب شده، اما به نظر می‌رسد ورزشی‌ها قصد دارند از اجرای این قانون جدید بیشتر برای رسیدن به منافع خود و پیاده کردن اهدافشان استفاده کنند تا کمک به پیشرفت و ترقی ورزش!
حاشیه‌ای بر درخشش قدوس و آزمون در لیگ‌های فرانسه و روسیه
از آمیان تا کازان، این هفته‌ها باد به پرچم ستاره‌های ایرانی می‌وزد، ستاره‌هایی که گل‌های سه امتیازی می‌زنند و فصل ۲۰۱۸ را با توپ شروع کرده‌اند
گفت‌و‌گو با کاپیتان سابق تیم ملی والیبال نشسته
تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در حالی در اولین مسابقه خود در رقابت‌های پاراآسیایی به پیروزی رسید که با چند جوان جویای نام توانست مقتدرانه ۳ بر صفر کره جنوبی را شکست دهد.
ورزشکار پرافتخار ایران در رقابت های پاراآسیایی 2018 نیز توانست مدال دیگری برای ایران ضرب کند.
شناگر نابینای ایران در فینال ماده ۴۰۰ متر آزاد نتوانست مدالی را از آن خود کند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با کاپیتان سابق تیم ملی والیبال نشسته
تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در حالی در اولین مسابقه خود در رقابت های پاراآسیایی به پیروزی رسید که با چند جوان جویای نام توانست مقتدرانه ۳ بر صفر کره جنوبی را شکست دهد. ملی پوشان معلول کشورمان فردا در دومین مسابقه خود باید به مصاف ژاپن بروند.
وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از تلاش بازیکنان تیم ملی والیبال نشسته بانوان در اولین دیدار مقابل ژاپن در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا نسبت به کسب مدال طلای این تیم ابراز خوشبینی و اظهار امیدواری کرد که روند موفقیت‌های ورزش ایران که در سال 97 با درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی اغاز شد و در بازی های آسیایی هم با 62 مدال همراه بود در بازی‌های پاراآسیایی 2018 هم استمرار یابد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: این تیم با وجود مشکلاتی که داشته و حالا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کرده به نوعی قهرمان شده است.
۱۴