گفت وگوی "جوان آنلاین"با رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پی احتمال برکناری گرشاسبی
شنیده می شد در راستای اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان مصوب مجلس شورای اسلامی قرار است گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس هم از تیم کنار گذاشته شود.مدیری که علی رغم تمام مشکلات مالی و محروم بودن تیم از پنجره نقل وانتقالات، انصافا خوب کار کرد و توانست موفقیت های چشمگیری را بدست آورد.
سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد، نخستین مرحله از برنامه‌های خود برای حضور در رویدادهای مهم پیش رو را تشریح کرد.
غیبت رئیس در فدراسیون و افزایش ابهامات
رئیس فدراسیون فوتبال درحالی برای دومین روز متوالی در محل کار خود حاضر نشد که ابهامات در مورد حل شدن مشکل بازنشستگی او افزایش پیدا کرده و برخی عنوان کرده اند مهدی تاج هنوز بازنشسته است!
کنفدراسیون فوتبال آسیا از نامزدی مهدی تاج در پست نایب رییسی کنفدراسیون فوتبال این قاره خبر داد. کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزدهای سمت‌های مختلف این نهاد را که قرار است در کنگره ۶ آوریل ۲۰۱۹  (۱۷ فروردین ۱۳۹۸) در مالزی انتخاب شوند اعلام کرد و بر این اساس مهدی تاج ...
دنیا حیدری
به سادگی هرچه تمام‌تر به دست فراموشی سپرده شد. یک‌بار دیگر، اصل ماجرا فدای فرعیات و لا‌به‌لای حاشیه‌ها گم شد!
تعریف مروارید سیاه از دن دیه‌گو
تعریف و تمجید اسطوره فوتبال برزیل از رقیب آرژانتینی‌اش تعجب همگان را برانگیخت. پله، سرشناس‌ترین فوتبالیست برزیلی است که همه دنیا فوتبال این کشور را با نام پله می‌شناسند، اما موضع‌گیری‌های همیشگی پله و مارادونا همواره سوژه‌های داغی را نصیب رسانه‌ها کرده است.
در اولین روز از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مهدی تاج در دفتر خود حاضر نشد. محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال از سمت خود استعفا داد و احمد ضیایی و محمدصادق فرجی، رؤسای فدراسیون‌های والیبال و کاراته نیز همچنان به کار خود ادامه دادند.
موفقیت اخیر تیم ملی بسکتبال در صعود به جام جهانی، آن هم با تیمی که بیشتر اعضای آن را جوان‌ها تشکیل می‌دادند، باعث بروز حواشی از سوی چهره‌هایی شد که تصور می‌کردند تحریم تیم ملی از سوی آن‌ها باعث شکست آن خواهد شد.
استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر با برتری ۵ بر صفر مقابل سپیدرود سومین برد متوالی‌اش را جشن گرفت و پدیده با تساوی مقابل ماشین‌سازی شانس بازگشت به صدر جدول را از دست داد.
مدیرعامل باشگاه گفت: از سمتم استعفا نداده ام و با تمام توان تا آخرین ثانیه کار می‌کنم.
۱۵