چشم‌انداز افزایش دوباره ارزش دلار سبب شد تا قیمت طلا کاهش یابد و هر اونس ۱۱۹۴.۶۶ دلار فروخته شود.
رئیس سازمان امورمالیاتی با بیان اینکه خریداران کمتر از ۲۵سکه معاف از مالیات شدند، گفت: معامله‌گران بالای ۵ هزار دلار، در انتظار پرداخت مالیات باشند.
در ۴ ماه امسال ۹۶۰۰ میلیارد تومان از حجم سپرده‌های بلند مدت کاسته شده و در مقابل به حجم سپرده‌های کوتاه مدت ۵۷ هزار و ۱۸۰ میلیارد و به سپرده‌های دیداری ۲۲ هزار و ۹۵۰ میلیارد تومان افزوده شد.
بانک انصار و دانشگاه پیام نور تفاهم‌نامه‌ای ۷ ماده‌ای را با هدف حمایت و کمک به دانشجویان دانشگاه پیام نور در تمام مقاطع تحصیلی از طریق تأمین بخشی از هزینه‌های دوران تحصیل دانشجویان و ارایه خدمات بانکی امضاء کردند.
در حالی که از اظهارات آخوندی وزیر راه و شهرسازی مبنی بر مسئول راه اندازی سامانه املاک چند ماهی نمی‌گذرد، امروز معاون وزیر راه و شهرسازی گفته است که این سامانه با دقت در این وزارتخانه در حال طراحی است.
عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی ایران از قاچاق روزانه دستکم ۲۰ میلیون لیتر بنزین به کشورهای همسایه خبرداد و گفت: بهترین گزینه در حال حاضر برای مبارزه با قاچاق سوخت احیای سامانه هوشمند و کارت سوخت است.
بعد از اینکه بانک مرکزی در روزهای گذشته دستورالعمل خرید و فروش اسکناس ارز را به صرافی‌ها ابلاغ کرد، اکنون می‌توانند تحت شرایط تعیین شده اسکناس به کشور وارد کرده و برای تامین نیازهای موجود در بازار به فروش برسانند.
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با اشاره به لزوم تسریع در ترخیص کالا‌های مانده در گمرک نسبت به فساد این کالا‌ها هشدار داد و گفت: باقیماندن کالا در گمرک و هدر رفت‌شان در واقع از بین رفتن منافع ملی است.
انفعال دولت در برابر مشکلات و عدم تحرک حتی حداقلی در برابر مطالبات معیشتی و اقتصادی مردم در جهت رفع این نابسامانی‌ها نشان‌دهنده آن است که گویی دولت این را برای خود واقعی و مفروض تلقی کرده است که هرچه هست همین بوده و مردم نیز باید خود را با همین وضعیت منطبق کنند.
۱۲