وحید حاجی‌پور
رسانه‌های اصلاح‌طلب با سراسیمگی خاصی با القای مطالب دروغ درباره دادگاه ۱۴ متهم شرکت بازرگانی پتروشیمی، سعی داشتند با عددسازی اینگونه فضاسازی کنند که رکورد اختلاس و دزدی شکسته شده و ۵/۶ میلیارد یورو از منابع کشور به تاراج رفته‌است؛ روزنامه‌های همشهری و شرق هم با تیتر کردن واژه‌هایی عجیب ذهنیت غلط و باطلی را در میان مردم ایجاد کردند بدون آنکه بدانند دقیقاً ماجرا چیست!
مهران ابراهیمیان
اخیراً کلیپی در اینستاگرام پخش‌شده که به شوخی سه جوان با تشابه‌سازی یک سریال به شکل طنز، جوانی در خواب می‌بیند ۸ انگور در دهان می‌گذارد و در خواب دیگری می‌بیند که ۸ برگ خشک در دهان می‌گذارد و جوان دیگری در تعبیر خواب چنین القا می‌کند که در ۸ سال احمدی نژاد فراوانی بوده و در ۸ سال روحانی مردم برگ خشک می‌خورند.
دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران پیشنهاد کرد
دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با طرح پیشنهاد توزیع بن کارت الکترونیکی برای کارگران گفت: دستمزد سال ۱۳۹۸ کارگران باید به عدد ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومانی هزینه ماهانه سبد معیشت کارگران که در کمیته دستمزد تصویب شده، نزدیک شود.
رینگ بین‌الملل بورس انرژی تاکنون شش دفعه میزبان طلای سیاه بوده و نفت خام در این فرآیند تاکنون تنها سه مرتبه به فروش رفته‌است. البته آنطور که نفتی‌ها می‌گویند بعد از هربار عرضه، تعدادی خریدار برای خرید مراجعه کرده، اما اقدام به خریده نکرده‌اند.
در گردهمایی تبیین سیاست‌ها و فرآیند‌های اجرایی طرح ادغام 6 بانک
مدیران عامل شش بانک ادغامی با حضور رئیس کل بانک مرکزی، میثاق‌نامه‌ای را برای اجرای دقیق و صحیح طرح ادغام با یکدیگر امضا کردند، این در حالی است که این بانک‌ها در مجموع ۱۸ درصد منابع بانکی کشور را در اختیار دارند، پس از ادغام ۴۲۰۰ شعبه و ۳۶ هزار پرسنل خواهند داشت.
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران در پاسخ به «جوان»
بازار کشش دلار بالای ١٠هزار تومان را ندارد و بخش خصوصی در بازگرداندن ارز با دولت اختلاف‌نظر دارد.
از نکات زیر در یافتن مناسب‌ترین بلیط هواپیما استفاده کنید.
اخباری مبنی بر عزم روس‌ها برای خودرو سازی در ایران شنیده می‌شود، آیا در صورت تحقق این امر، رضایت مصرف کنندگان داخلی به تولیدات روسی جلب خواهد شد؟
متوسط حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان در سال جاری، حدود ۲ میلیون و ۸۶۷ هزار تومان بوده و برخلاف ادعای مطرح‌شده توسط دولت، حقوق حدود ۲۸ هزار نفر از کارمندان دولت براساس حکم پرسنلی بیش از ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
کارشناسان معتقدند شیوه فعلی قیمت گذاری خودرو که به خودروساز اجازه می دهد محصولات خود را ۵ درصد زیرقیمت حاشیه بازار قیمت‌گذاری کند، نمی‌تواند ضامن منافع خریداران باشد و باید اصلاح شود.
۱۲