تصمیم جدی دولت برای افزایش قیمت بنزین
پس از افزایش چشمگیر میزان مصرف بنزین در کشور که باعث به وجود آمدن مشکلاتی در مسیر عرضه این محصول استراتژیک شد
زمان کلنگ‌زنی برخی از 76 هزار طرح نیمه‌کاره در کشور مربوط به 2 دهه گذشته است
طی چند ماه اخیر نقدینگی کشور به سمت مسکن و ارز و سکه سوق پیدا کرد و باعث افزایش قیمت‌ها و نگرانی مردم شد، از‌این‌رو دولت به دنبال راهکار‌هایی به منظور سوق دادن نقدینگی به سمت اشتغال در واحد‌های تولیدی بود
برای فراگیری این تخصص علاوه بر شرکت در دوره آموزش سئو می‌توانید مقالات متعددی که در این حوزه وجود دارد را مطالعه کنید و یا اینکه در کنفرانس ها و همایش های تخصصی سئو حاضر شوید.
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید، از احتمال معرفی فرهاد دژپسند و محمد شریعتمداری به عنوان وزرای پیشنهادی اقتصاد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس خبر داد.
خیابان فردوسی امروز هم صحنه ایفای نقش فروشندگان ارز‌های رایج توسط بسیاری از دلالان است و طبق مشاهدات میدانی، بازار با جو روانی آرامی رو به روست.
با نوسانات نرخ ارز قیمت کالاها نیز افزایش یافت اما اکنون که روند کاهشی در بازار ارز حاکم شده، مصرف‌کنندگان توقع دارند قیمت کالاها نیز کاهش یابد اما رئیس اتاق اصناف تهران می‌گوید تعیین قیمت کالا از سوی مراجع، هیچ ارتباطی با نوسانات نرخ دلار ندارد و قیمت مورد تائید برای مراجع، قیمت مندرج در فاکتور رسمی خرید و محاسبه سود قانونی است.
معاون دادستان کل:
عبدالصمد خرم‌آبادی گفت:علی‌رغم اینکه میلیاردها تومان سرمایه مملکت صرف هاتگرام و تلگرام طلایی شده،مدیر تلگرام اجازه نمی‌دهد کاربران در حساس‌ترین زمان جنگ اقتصادی به محتوای کانالهایی که واقعیت سقوط دلار را اعلام می‌کردند، دست یابند و آنها را فیلتر کرد.
میزان فروش ارز از ابتدای آغاز به کار این بازار تا روز گذشته به ۲ میلیارد و ۹۷۵ میلیون یورو رسیده است.
نائب رئیس کمیسیون عمران :
نائب رئیس کمیسیون عمران گفت: قرار بود امروز آخوندی در کمیسیون عمران حاضر شود که این جلسه توسط رئیس کمیسیون لغو شد.
۱۳