مدیرعامل شرکت ساپکو با تأکید بر اینکه شرکت پژو باید بابت ترک ایران خسارت پرداخت کند، گفت: هر کسی ادعای توانایی ساختن قطعه را دارد در ساپکو به‌روی آن قطعه‌ساز باز است.
مهدی فتحی
قیمتگذاری خودرو: یکی از شاخص‌ترین اقدامات وزارت صنعت در چند ماه اخیر، همراهی با نظر خودروسازان مبنی بر قیمتگذاری در حاشیه بازار است.
ادامه آزمون و خطا در نحوه توزیع گوشت دولتی
معاون امور اقتصادی و بین‌الملل اتاق تعاون ایران گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار توزیع گوشت دولتی از اتحادیه‌های سراسری کارکنان دولت، اتحادیه فرهنگیان، اتحادیه مرکزی کارگران و فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیرو‌های مسلح (اتکا) می‌باشد.
بی‌تفاوتی وزارت کار نسبت به دستمزد کارگران صدای مجلس را درآورد
تعیین دستمزد کارگران هر ساله در نیمه دوم اسفند‌ماه عملیاتی می‌شد، اما امسال با وجود اینکه حدود ۱۰ روز تا پایان سال باقی مانده، تنها یک جلسه شورای عالی کار به‌صورت رسمی برگزار شده است...
جذب سرمـایه‌گذاری خارجی یکی از شعار‌های جـدی دولت یازدهم و دوازدهـم بود، اما هم اکنون جـریان سرمـایه به شکلی درآمـده‌است که باید گفـت جذب سرمایه خارجـی پیشکش، جلوی خـروج سرمـایه در قـالب انواع کالا و ارز را از کشور بگیرید، در این میـان هر چند سال گـذشته در چنیـن روز‌هایی رقم ۳۰ میلیـارد دلار خروج سرمـایه خبـر‌سـاز شد، اما در سال جاری که مسئولان به این رویداد اذعان دارند باید دید حجم خروج سرمـایه به چه شکل است.
هر ساله با نزدیک شدن ایام سال نو، بازار خرید و فروش آجیل و خشکبار رونق می‌گیرد. امسال به دلیل سرمازدگی باغات پسته و گردو این دو محصول گران‌تر از سال‌های گذشته است، اما این گرانی نباید منجر به واردات آجیل و خشکبار خارجی شود.
واردات ۵۰ هزار رأس گوسفند تا پایان هفته
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از واردات ۵۰ هزار رأس گوسفند تا پایان هفته خبرداد و گفت: توزیع گوشت قرمز و مرغ به صورت منجمد و گرم تا تثبیت قیمت‌ها در بازار ادامه خواهد داشت.
به ریاست جهانگیری؛
شورای اقتصاد با خرید ۲۰ فروند هواپیمای ای‌تی‌آر، سه فروند ایرباس جدید و پنج فروند هواپیمای ایرباس دست دوم موافقت شد.
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران گفت: همکاری‌های صنعتی و تجاری ایران و عراق گسترش می‌یابد و ایران در احیای صنایع عراق بعد از داعش مشارکت خواهد کرد.
رئیس کارگروه مزد کانون عالی شورا‌های اسلامی کار با بیان اینکه دریافتی۷۸درصد کارگران کمتر از ۱.۶میلیون تومان است، گفت:دریافتی کارگران برای سال آینده باید یک میلیون و ۸۹هزار تومان افزایش یابد.
۱۰