با مبلغی که به عنوان تسهیلات مسکن مشخص شده است و به متقاضیان پرداخت می‌شود به‌طور متوسط می‌توان حداکثر ۵ متر مربع آپارتمان در تهران خرید!
متاسفانه بسیاری از فروشنده‌ها از این عدم آگاهی خریداران شهر نشین استفاده کرده و گوسفند‌های نامناسب را با قیمت‌های گزاف به آن‌ها می‌فروشند.
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش ۲ تا ۴ میلیون تومانی داشت و پراید دوباره ۵۰ میلیون تومانی شد!
در خواب نهاد‌های نظارتی صورت گرفت
در حالیکه قیمت خودرو در یک سال اخیر با افزایش قابل توجهی همراه بوده و قیمت‌ها در بازار به سقف خود رسیده است؛ شرکت مدیران‌خودرو برخی محصولات خود را بعضا تا حدود ۳۰ میلیون تومان گران‌تر از بازار می‌فروشد.
نمایندگان مجلس در حال تدوین طرح دو فوریتی برای تحریم شرکت آیفون توسط شرکت‌های اسلامی هستند.
معامله‌گران فرابورس تعداد یک میلیارد و ۲۳۳ میلیون برگ سهم در قالب ۱۶۹ و ۶۲ هزار برگ به ارزش ۶۰۱ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
اگرچه مشکلات واردات گوشی، رجیستری و مانند آن در ماه‌های اخیر گریبان‌گیر خریداران موبایل شده، اما به نظر می‌رسد حتی اگر آخرین مدل‌های گوشی هم در بازار موجود باشد، شرایط اقتصادی، تقاضای خرید را کم کرده است.
قیمت ارز و قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ را در ادامه می‌خوانید.
یک مقام مسئول در نظام بانکی از پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به سیل‌زدگان خبر داد و گفت: سهم هر متقاضی معرفی شده کمیته امداد ۵ میلیون تومان خواهد بود.
با پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طرح اصلاح نظام پولی کشور در قالب حذف چهار صفر از واحد پولی کنونی و تعریف واحد پولی جدید و بازنگری در اقطاع اسکناس و مسکوک در دستور کار دولت قرار گرفته است.
۱۱