بهره‌برداری جالب رسانه‌های دولتی از معافیت هشت کشور از تحریم‌های ایران، با این رویکرد که چنین رویکردی حاصل دیپلماسی فعال نفتی ایران است، چند روزی است که سعی دارد همه‌چیز را به سود وزارت نفت به پایان ببرد، در حالی که اصل این معافیت‌ها اصولاً ارتباطی به وزارت نفت و دیپلماسی این وزارتخانه ندارد.
فراکسیون جوانان مجلس فهرست ۲۵ مدیر بازنشسته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را منتشر کرد
قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و همچنین اقدام شریعتمداری برای شفاف‌سازی ترکیب هیئت مدیره بنگاه‌ها و به‌طور مشخص مدیران سیاسی که بنا بر سفارش در شرکت‌ها به شکل رانتی ورود کرده‌اند و مدیران دوشغله و چند شغله زلزله‌ای را در وزارت کار به راه انداخته است که باید نیروی‌های انسانی دلسوز و خدوم وزارت کار، ذی‌نفعان و رسانه‌ها به دقت تحولات را رصد و گزارش کنند تا نتیجه تغییر و تحولات در این برهه زمانی در وزارت کار مثبت باشد
پس از ۱۰ سال مطالعه برای اصلاح نظام بانکی، وزیر جدید اقتصاد از مدیران عامل بانک‌ها خواسته است تا خواسته‌ها، نگاه و انتظار خود را از اصلاح بانک‌ها ارائه دهند
با ابلاغ رئیس سازمان امور مالیاتی
سازمان امور مالیاتی کشور نحوه تعیین مالیات بر ارث سهام عدالت متوفیان را اعلام کرد که بر این اساس مالیات وراث طبقه اول ۶، دوم ۱۲ و سوم ۲۴ درصد تعیین شده است.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با فرهاد بیضایی
فرهاد بیضایی می‌گوید: «یکی از مشکلات اساسی بازار مسکن در زمان وزارت آقای آخوندی این بود که هیچ برنامه‌ای برای تخصیص زمین برای ساخت مسکن نداشت. اما آقای اسلامی در برنامه‌ کاری خود اعلام کرده که تخصیص زمین را در دستور کار قرار می‌دهد. این موضوع می‌تواند ۵۰ تا ۶۰ درصد از هزینه‌های یک واحد مسکونی را پوشش دهد و انگیزه لازم برای تولید مسکن و کاهش قیمت آن را ایجاد کند.»
تشکیل کارگروه مسکن و سپس واگذاری مسئولیت اتمام واحدهای مسکن مهر به استانداری‌ها نشان از فرصت طلبی معاونان آخوندی برای متقاعد کردن وزیر راه و شهرسازی به دلیل نداشتن دید کامل نسبت به طرح مسکن مهر دارد.
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در مناطق مختلف شهری تهران طی آبان ماه ۹۷ است.
٧روزتا اجرای قانون منبع به کارگیری بازنشستگان باقی مانده و۸معاون وزیر نفت صندلی شان را ترک خواهند کرد؛ به گفته کارشناسان تجربه، سلامت مالی و ریسک پذیری بایدمهم‌ترین معیار انتخاب جانشین باشد.
نشست شورای عالی کار روز سه شنبه هفته آینده با دستور کار بررسی راهکارهای جبرانی کاهش قدرت خرید کارگران تشکیل جلسه می دهد.
کشور عربستان سعودی با ثروت نفتی و نقض حقوق بشر شناخته می‌شود. این کشور دارای پیچیدگی‌های خاص خود است که شناخت این ویژگی‌ها با توجه به برخی نکات مهم سخت است. در ادامه با ۱۷ نکته جالب و بهت برانگیز در مورد این کشور آشنا می‌شویم.
۱۱