روابط عمومی شبکه نسیم اعلام کرده قاعدتاً مهران مدیری دوباره در دورهمی حضور دارد
در میزگرد «جوان» با بانوان فعال در عرصه هنر انقلاب اسلامی مطرح شد
وقوع انقلاب باعث شد هنر به‌جایگاه اصلی و واقعی خودش که همان لایه‌های متنوع جامعه است بازگردد. هنر نقشی یاری‌رسان را پیدا کرد به‌خصوص در حوزه ادبیات و شعر. وقتی به تظاهرات و شروع قیام مردم ایران در سال 42 نگاه می‌کنیم همراهی شعرا با انقلاب مردم خیلی واضح و برجسته است.
ابراهیم حاتمی‌کیا به عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی انتخاب شد.
جواد محرمی
به فیلم «رحمان ۱۴۰۰» با وجود هشدار سنی بیشترین سالن تعلق گرفته است در حالی که همه جای دنیا رده‌بندی سنی گیشه را محدود می‌کند نه بالعکس.
قائم مقام معاون سیما می‌گوید درآمدزایی تکلیف قانونی سازمان است، اما در استفاده از کد‌های دستوری ستاره مربع در صداوسیما محدودیت ایجاد شده است.
سازمان سینمایی به جای نظارت از ابتذال حمایت می‌کند!
پس از یک‌ماه که از اکران فیلم «رحمان ۱۴۰۰» می‌گذرد سازمان سینمایی تازه تشخیص داده که عوامل فیلم تخلف و نسخه دیگری را اکران کردند! مگر می‌شود؟
دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر در آستانه آغاز این رویداد سینمایی گفت: انگار دست‌هایی در کار است تا جلوی انتشار اخبار مثبت از کشورمان به جهان را بگیرد شاید به همین علت است که برای بسیاری از مدعوین این دوره از جشنواره ایمیل‌های نگران‌کننده‌ای از اوضاع داخلی کشورمان ارسال شده تا آن‌ها را از آمدن به ایران پشیمان کنند.
سرهنگی:
مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری گفت: خاطرات جنگ با خاطرات بانوان در نمایشگاه کتاب امسال بلندتر شنیده می‌شود.
فراستی:
علت اظهار نظر غیرکارشناسی سلبریتی‌ها در فضای مجازی کوتاهی مدیران و مسابقه گذاشتن برخی مسئولان با سلبریتی‌ها در این فضاست.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به توقیف فیلم غیراخلاقی «رحمان ۱۴۰۰» تأکید کرد: عده‌ای در تلاشند امکان اکران دوباره آن را فراهم آورند. می‌خواهند بگویند بعد از اصلاحات اجازه دهید دوباره اکران شود که این قابل قبول نیست و غیر از جلوگیری از اکران، باید عوامل آن جریمه هم بشوند.
۷