سریال ممنوعه در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است. حاشیه‌های این سریال در همین قسمت‌های ابتدایی بسیار حساسیت برانگیز شده است.
هیأت انتخاب فیلم ایرانی برای رقابت در رشته اسکار بهترین فیلم خارجی زبان طی بیانیه‌ای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» به کارگردانی «وحید جلیلوند» را برای نمایندگی سینمای ایران در نود و یکمین دوره اسکار برگزیدند.
حمید نعمت‌الله در نشست تحلیلی «ابتذال در سینمای ایران»:
چهارشنبه بیست‌و‌یکم شهریور ماه و همزمان با روز ملی سینما در تقویم ایرانی، خانه هنرمندان ایران میزبان نشستی با عنوان «ابتذال در سینمای ایران» بود.
درگذشت سینماگری که پیش از انقلاب ستاره بودن را تجربه کرد
سعید کنگرانی بازیگر سابق سینما که قرار بود به تازگی در فیلم «رقص روی شیشه» مهدی گلستانه در شبکه نمایش خانگی جلوی دوربین برود، روز گذشته در بیمارستانی در تهران از دنیا رفت.
در نشستی با عنوان «ابتذال در سینمای ایران» مطرح شد
حمید نعمت‌الله گفت: در صنعت سینما آدم‌های زیادی کار می‌کنند که شایسته این حرفه نیستند و آدم‌های شایسته جایشان خالی است، عرصه سینما و فیلمسازی دست آدم‌های نامحرم افتاده و کسانی مال این کسب نیستند. سینما آدم‌های جاه‌طلب و خلاق خودش را می‌خواهد.
علیرضا سجادیفر
ورود کاروان بزرگ شهدای گمنام را مغتنم شمردم و در مراسم استقبال از کاروان ۱۳۵ شهید والا مقام دفاع مقدس شرکت کردم. در این مراسم مردم آمده بودند تا قدردان شهدا و خانواده شهدا باشند، چون می‌دانند که ادامه دادن راه و سیره و مسیر شهدا، بهترین تسکین دهنده قلب داغدار مادران و پدران شهید است. از نسل‌های گوناگون این انقلاب همه آمده بودند تا به این انگیزه میثاقی دوباره با شهیدان ببندند؛ همانان که به خاطر حفظ و حراست از انقلاب و اسلام فداکارانه در برابر دشمن ایستادند و با جانفشانی‌های خویش به تکلیف خویش عمل کردند و سرانجام به شهادت که تنها آرزوی‌شان بود، دست یافتند.
رئیس سازمان عتبات عالیات کشور در گفت‌وگو با «جوان»:
رئیس سازمان عتبات عالیات کشور برنامه محرمی «نشان ارادت» را پل ارتباط مردم با عتبات عالیات دانست.
برنامه‌های اقتصادی تلویزیون در گفت‌وگوی «جوان» با علی مروی، اقتصاددان و برنامه‌ساز
در ماه‌هایی که تلاطم شرایط اقتصادی کشور، بسیاری از مردم را در زمینه اقتصادی نگران کرده است و خیلی‌ها تلاش می‌کنند از طریق دلال‌بازی، خرید و فروش سکه و دلار و پیش‌خرید خودرو، درآمد داشته باشند، برنامه‌های اقتصادی تلویزیون، مشغول مباحث کلان اقتصادی هستند و عملاً راهکاری برای بهبود اقتصاد خانواده‌های ایرانی و تشویق به تولید و ایجاد ثروت و سرمایه برای ایرانیان ندارند. دکتر علی مروی اقتصاددان و تهیه کننده برنامه اقتصادی «چوب خط» در گفت و گو با «جوان» به دلایل کاربردی نبودن برنامه‌های اقتصادی تلویزیون برای مردم می‌پردازد.
در چند سال گذشته، ورود سلبریتی‌ها به دنیای ادبیات پررنگ‌تر شده است و شاهد مراسم رونمایی کتاب هایشان هستیم. در کنار سلبریتی‌های موفقی مانند ترانه علیدوستی، عادل فردوسی پور و فلامک جنیدی در حوزه ترجمه و اندیشه وفولادوند در ترانه، سلبریتی‌هایی هستند که به عقیده ما ورودشان به دنیای ادبیات حرفه‌ای نیست. همزمانی این موضوع با رونمایی از کتاب «تا هفت خانه آن ور تر» صابر ابر، باعث شد نگاهی به ورود سلبریتی‌ها به این حوزه داشته باشیم که دردسر‌هایی را برای ادبیات به همراه دارد.
جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی "هزارپا" به کارگردانی "ابوالحسن داوودی" در دهمین هفته از اکران این اثر منتشر شد.
۷