یکی از آسیب‌های جدی که روابط عمومی‌ها را تهدید می‌کند، تبدیل شدن این واحد‌ها به بلندگو‌های تبلیغاتی سازمان‌هاست
مایکل فاسبندر، جیمی فاکس و پیتر دینکلیج به فیلم جدید مل گیبسون خواهند پیوست.
مجموعه تلویزیونی «محرمانه» پس از پشت سرگذاشتن مراحل تولید، آماده نمایش شد.
هر قدر که جلوتر می‌رویم بی‌مهری مالی دولت روحانی به صداوسیما بیشتر اوج می‌گیرد و هزینه اصلی این بی‌مهر‌ی‌ها را مردم می‌پردازند چراکه صداوسیما برای جبران درآمدهایش بیش از پیش به تبلیغات تجاری وابسته می‌شود.
نگاهی به فیلم «نبات» ساخته پگاه ارضی
مهم‌ترین نکته در فیلم نبات ارتباط مخاطب با آن است به طوری که پگاه ارضی توانسته در قالبِ قصه‌ای منسجم و روایتی استاندارد یک ملودرام ساده و روان خلق کند.
هشدار کارگردان سریال «بانوی عمارت»
عزیـزالله حمیـدنژاد کارگـردان پیشکسـوت سینـما و تلـویزیون نسبت به رواج نقش فروشی در فیلم‌هـای سینمـایی و سریـال‌ها هشـدار داد.
پیشکسوت نقال و پرده‌خوان کشورمان با تأکید بر آنکه نمایش‌های آیینی مهم‌ترین سند تجلی فرهنگ تئاتر ملی ایران است، گفت: بخش اعظمی از رفتار‌های منبعث از فرهنگ دینی جامعه در نمایش‌های آیینی کشورمان قابل رصد است.
بعد از آنکه سال گذشته الیاس حضرتی، مصطفی کواکبیان و محمدعلی وکیلی، طی نامه سرگشاده‌ای خطاب به روحانی از توجه نکردن ویژه به رسانه‌ها گلایه کردند، حالا خبر می‌رسد که سال گذشته دولت به صورت کاملاً خودجوش بیش از ۳۰ میلیارد ریال به حساب روزنامه‌های این سه نماینده مجلس واریز کرده است!
سازمان سینمایی هم روز دهم اردیبهشت ماه در اطلاعیه شرایط درجه‌بندی فیلم‌ها در سینمای ایران را اعلام کرد، برای اینکه مروری داشته‌ایم بر درجه‌بندی سنی جهانی فیلم‌ها خالی از لطف نیست که نگاهی هم به درجه‌بندی که سازمان سینمایی اعلام کرده است بیندازیم و مقایسه‌ای بین این دو داشته باشیم.
شاعر، روزنامه‌نگار و فعال فرهنگی با بیان اینکه فرهنگ همدان نباید بدون مدیرکل بماند گفت: اداره کل ارشاد استان همدان ۴ ماه است مدیر ندارد.
۶