گفت‌وگوی «جوان» با مسئول باشگاه و محفل طنز انقلاب
سوژه طنز انقلابی، مسائل انقلاب است. معضلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی، موضوع سبک زندگی، تجمل گرایی، غرب زدگی، اسراف، تبعیض، چشم و هم‌چشمی و نظایر اینها، همه مسائل مبتلابه جامعه انقلابی ماست.
نمایش «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر به مدت ۵ شب تا جمعه ۱۷ اسفند که روی صحنه رفت، بالاترین آمار فروش گیشه را به خود اختصاص داد.
معصومه طاهری
بعد از دهه ۷۰ رسانه‌ها در سطح عام شروع به سلبریتی‌سازی کردند. این چهره‌سازی‌ها البته تا اوایل دهه ۸۰ روند طبیعی خود را داشت، اما از اواسط دهه ۸۰ با برخی برنامه‌های تلویزیونی همچنین موج همایش‌ها و جشن‌های ارگان‌ها و سازمان‌ها خیزی بزرگ را تجربه کرد
حسن روانشید*
آغاز هر فصلی در ملل جهان رنگ و بوی ویژه خود را دارد که البته بستگی مستقیم با آداب و سنن و آیین آن قوم داشته و حس گرم و سرد وجودشان به ایجاد آن در زمانی مشخص انجامیده است.
با انفعال وزارت ارشاد چگالی بی‌حرمتی‌ها در نسخه جدید هزارپا بیشتر شده است
زمانی که یک فیلمِ سخیف و مبتذل با برچسب کمدی در سینما ساخته و اکران می‌شود قطعاً بعد از دیدن فیلم آن را از یاد می‌بریم، اما اینکه همین فیلم تبدیل به پرفروش‌ترین اثر سینمایی می‌شود و باید مدام از آن به عنوان فیلم پرفروش یاد کنیم شرم‌آور است
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: امیدواریم با همکاری همه نهاد‌های دولتی و عمومی و نیز مجلس شورای اسلامی تا سال ۱۴۰۰ تعداد شهر‌های فاقد کتابخانه به صفر برسد.
نخستین دوره پویش «کتاب قهرمان» با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام (ره)» در حال برگزاری است. قرار است همزمان با ایام نوروز این اثر در مسیر راهیان نور توزیع شود.
با هدف ثبت اطلاعات و آمار هنرمندان عرصه موسیقی
سامانه بانک اطلاعات موسیقی کشور به منظور ثبت اطلاعات هنرمندان فعال در عرصه موسیقی کشور رونمایی شد.
۶