آیت‌الله فاطمی‌نیا:
آیت‌الله فاطمی نیا تأکید کرد: در عزاداری‌ها باید شأن و حرمت رسول مکرم اسلامی صلی الله علیه و آله و اهل بیت آن حضرت حفظ شود.
تهیه‌کننده برنامه «ثریا» درباره انتقادات علی مطهری گفت: نمی‌دانم چطور این انتقاد‌ها مطرح می‌شوند در حالی که بار‌ها از ایشان و اعضای گروه مذاکره کننده دعوت کرده‌ایم به برنامه «ثریا» بیایند، اما به ما گفته‌اند در یک صورت می‌آییم که منتقدی دعوت نشود.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی نسبت به بیانیه اخیر شورای اطلاع‌رسانی دولت علیه صداوسیما واکنش نشان داد.
شبکه امریکایی نتفلیکس تولید فیلم «آخرین چیزی که او می‌خواست» درباره پرونده «ایران گیت» یا همان قضیه مک فارلین را در امریکای‌جنوبی کلید زده و بن افلک کارگردان فیلم ضدایرانی آرگو نقش اول مرد این فیلم را بازی می‌کند.
سلبریتی‌ها همدم شدن با سگ و گربه را تبلیغ می‌کنند
به جای بچه‌دار شدن، حیوان نگه دارید» این توصیه‌ای است که کارشناس شبکه «من و تو» به بینندگان این شبکه ارائه می‌دهد،سبک زندگی‌ای که در آن همدم شدن با حیوانات خانگی بر بچه‌دار شدن ارجحیت دارد، نه تنها در شبکه‌های فارسی زبان ماهواره‌ای بلکه در شبکه‌های اجتماعی نیز توصیه می‌شود.
تعداد درخواست‌ها در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات ١٠ درصد رشد داشته و از ٣ هزار و ١٦٩ در شهریور ماه به ٣ هزار و ٤٨٧ در مهرماه رسیده است.
گفت‌وگوی 13 آبانی «جوان» با احمد نجفی
احمد نجفی در تنها فیلم سینمایی که بیش از ۲۰ سال پیش درباره ماجرای تسخیر لانه جاسوسی امریکا با نام طوفان شن ساخته شده است، نقش یک امریکایی را بازی کرد.
کسانی که به عتبات عالیات مشرف می‌شوند، به هنگام اقامت در نجف اشرف به زیارت محراب امیرالمؤمنین (ع) در مسجد کوفه می‌روند و در کنار آن خرابه‌هایی را مشاهده می‌کنند که بقایای دارالاماره یا قصر حکومتی بوده است.
تازه مسلمان دانمارکی:
امام علی‌بن‌موسی‌الرضا، امام خوبی‌ها و مهربانی‌هاست که نه فقط متعلق به ما ایرانیان و شیعیان، بلکه به تمام انسان‌های پاک‌سرشت و آزاده تعلق دارد و به نوعی حرم امام، پناهگاه امن برای همه مردم جهان است.
در نشست هـم‌انـدیشی شانـزدهمـین جشنـواره تئاتـر مقاومت توافق شد که نمایش‌های برگزیده جشنواره تئاتر مقاومت با حمایت مرکز هنر‌های نمایشی اجرای عمومی شوند.
۸