گزارش «جوان آنلاین» از اظهار نظر یک بازیگردرجه دوم درباره اعدام یک تروریست:
آناهیتا همتی بازیگر درجه چندم و کم کار سینما و تلویزیون در تازه‌ترین اینستاپست خود، ضمن حمایت از چند تروریست و آدمکش با وقاحت تمام قلب واقعیت کرده و دل برای کسانی سوزانده است که مادران این سرزمین را به داغ بهترین فرزندان ایران نشانده‌اند! کسانی که وقیحانه به روی مردم مظلوم سلاح می‌کشند و سر مردان این سرزمین را در برابر زنان و کودکان می‌برند!
تازه‌ترین اثر نقاشی حسن روح الامین با نام «لشگر فاطمیون» روز سه شنبه بیستم شهریورماه با حضور خالق اثر در نگاه خانه سوره حوزه هنری رونمایی خواهدآمد.
پوستر فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز۲؛رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی در آستانه آغاز فیلمبرداری رونمایی شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره موسیقی جوان به برخی از پرسش های خبرنگاران در حوزه موسیقی پاسخ داد.
در اوایل قسمت یکم سریال «ممنوعه»، چند دختر و پسر جوان را می‌بینیم که در ویلایی در شمال کشور مشغول بازی هستند؛ ورق‌های بازی بین افراد پخش می‌شود، در این بخش حاکم که پسری از اعضای گروه است حکم می‌کند شماره ۳ و ۵ باید امشب باهم بخوابند!
گزارش «جوان» از تحولات پرسرعت عرصه تئاتر و اقتضائات تازه در این عرصه
توقیف یک نمایش در حال اجرا طی روز‌های اخیر به دلیل انتشار تیزر تبلیغاتی آن در بحبوحه گرایش تجاری به تئاتر احتمالاً باعث می‌شود تا وزارت ارشاد اعمال نظارت بر این زمینه را جدی‌تر بگیرد.
سیدمهدی شجاعی عنوان کرد
سید‌مهدی شجاعی با طرح این گزاره که امروز سیاستگذاران فرهنگی، عامدانه مقصد را «ترکستان» اعلام کرده‌اند علت چنین اقدامی را مخالفت آن‌ها با آگاه شدن مردم می‌داند.
نمایشگاه نقاشی‌های تهمینه میلانی با عنوان «فیلم‌هایی که نساختم» به دلیل کپی بودن آثار جنجال به پا کرد و کار به تعطیلی نمایشگاه کشید.
گفت و گو با علیرام نورایی:
عليرام نورايي بازيگر سينما و تلويزيون معتقد است:اگر بخواهیم مخاطبان برون مرزی را حفظ کنیم باید ژانر اكشن را در ر سريال سازي و فيلم هاي سينمايي تقويت كنيم
۱۹ تن از منتقدان مطرح سینمای اسپانیا نظرات خود را درباره فیلم «همه می‌دانند» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی که این روز‌ها به صورت گسترده در اسپانیا در حال اکران است بیان کرده‌اند.
۸