در «منطقه مالی» هیسپان تی وی بررسی می‌شود.
برنامه «منطقه مالی» در شبکه هیسپان، شبکه اسپانیایی زبان معاونت برون مرزی صدا و سیما در قسمت جدید خود به درخواست برخی از کشور‌ها از صندوق بین المللی پول می‌پردازد.
مهدی شریفی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران به پروژه «محکومین۲» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی پیوست.
این روز‌ها یک تیزر تبلیغاتی در تلویزیون مدام پخش می‌شود و در آن آقایی به درون کارخانه تولیدی شرکت عالیس می‌رود و رو به دوربین عنوان می‌کند که ما مواد اولیه این محصول را از آلمان وارد می‌کنیم، بعد رو به دستگاه‌های درون کارخانه می‌کند و با ژستی افتخارآمیز تأکید می‌کند که این‌ها را هم به طور کلی از آلمان وارد کرده‌ایم، سؤالی که پیش می‌آید این است که مدیران سازمان صداوسیما اصلاً حواسشان به سال رونق تولید است یا نه؟
سازمان سینمایی به طور غیررسمی تکالیف خود را به سینمادار‌ها اعطا می‌کند!
افزوده شدن ۱۹ پردیس سینمایی جدید به تعداد پردیس‌های سینمایی در تهران، رشد نامتقارن امکانات سینمایی در پایتخت را دامن زده است و فاصله میان توزیع متناسب امکانات فرهنگی در سطح کشور را بیشتر می‌کند، از سوی دیگر پردیس‌های ثروتمند نشان داده‌اند می‌توانند جریان اکران سینما را به سمت و سوی دلخواه خود متمایل سازند؛ اقدامی که تضعیف بیش از پیش تکالیف حاکمیتی وزارت ارشاد و سازمان سینمایی بر چرخه تولید و اکران سینما را در پی خواهد داشت.
پخش سریال‌های تکراری در ماه رمضان آن‌قدر زیاد شده که نشان می‌دهد در این ایام تلویزیون دست خالی مانده و سریال جذاب و پرمخاطبی را نساخته است.
پنجمین قسمت از فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» روز گذشته برای میلیون‌ها بیننده پخش شد.
روز گذشته بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان درگذشت. در ادامه عکس اعلامیه ترحیم بهنام صفوی را می‌بینید.
مدیر برنامه‌های بهنام صفوی گفته که این خواننده پاپ اخیرا مشکل تنفسی شدیدی داشته و اکسیژن خونش هم پایین آمده بود.
پیکر زنده یاد بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ فردا در اصفهان تشییع می‌شود.
گفت‌وگوی «جوان» با دختر تور لیدری که چادری است
اولین توریستی که دیدم به‌خاطر پوشش حجابم، تمایل داشت با من عکس بگیرد. توریست دیگر، معلم تاریخ بود. برای تعطیلات زمستانه به ایران سفر کرده بود، تا پرسپولیس همراهی‌اش کردم. از چادری که پوشیده بودم خوشش آمده بود و از من خواست کمکش کنم تا مثل همان را برای شاگردش به‌عنوان هدیه بگیرد.
۸