دفاتر انجمن سینمای جوان در حال حاضر به نسبت هزینه کرد، بازدهی مناسبی نداشته و امکان ادامه حیات و فعالیت برایشان بسیار مشکل شده است.
محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی از ارائه طرح پروژه «هنر برای همه» به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر دارد و گفت که در صورت اجرای این طرح، قیمت بلیت کنسرت‌ها بین ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان خواهد بود.
در قانون روادید آمریکا، چهره‌های هنری باید سابقه مواضع خود را ارسال کنند
اساسا سلبریتی بودن با بازیگر و ورزشکار و... بودن یکی نیست. سلبریتی یعنی کسی که بیشتر از متن فعالیت فرهنگی و ورزشی‌اش، در حاشیه حضور دارد. به‌طور متوسط تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرامی هنرپیشه‌های ایرانی بیش از هزار برابر تمام کسانی است که در سال ۹۷ به سینما رفته‌اند...
تهیه‌کننده سریال نوروزی «نون. خ» گفت: قرار بود با تصمیم مدیران گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، عنوان مجموعه «نون. خ» تغییر کند، اما خوشبختانه با جلساتی که برگزار شد، این عنوان برای این مجموعه تلویزیونی نهایی و تصویب شد.
محمدرضا گلزار درباره جنجال‌های پیش آمده در یکی از قسمت‌های مسابقه «برنده باش» توضیحاتی ارائه کرد.
گفت‌وگوی «جوان» با آهنگساز و خواننده‌ای که در حال بازسازی آهنگ‌های قدیمی ایرانی هستند
بسیاری از موسیقی‌های قدیمی ایرانی برای مردم ایران و علاقه‌مندان به هنر موسیقی جنبه تاریخی دارد و به نوعی می‌توان آن‌ها را میراث فرهنگی به حساب آورد.
معاون سازمان سینمایی، پول کثیف در سینما را کتمان کرد
حتی اگر توجیه ابراهیم داروغه‌زاده درباره به صرفه نبودن پولشویی در سینما را بپذیریم، پولشویی در سینما به عنوان یک کالای استراتژیک کم هم که باشد زیاد است.
تلویزیون را که روشن می‌کنی، هُرم برنامه‌هایی که در آن‌ها جای پای «سود و زیان» دیده می‌شود، صورتت را می‌سوزاند! محتوای هر برنامه‌ای، فقط بهانه‌ای است تا اسپانسر چیزی را تبلیغ و سودی را تضمین کند؛ و قتی هم که پای سود اسپانسر‌ها در میان باشد، تلویزیون ایران و تلویزیون یک کشور غربی فرقی ندارد، همه یک جهت و یک سمت‌و‌سو دارند. اسپانسر‌ها می‌خواهند دهان باز کنند و تلویزیون را بخورند.
در حالی که هنوز حواشی مربوط به حضور یکی از میهمانان برنامه خندوانه و ایجاد شائبه سوءاستفاده از این برنامه ادامه دارد، این بار همسر یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که خود را برای انتخابات آتی «انجمن دندانپزشکی ایران» آماده می‌کند، به طور کاملاً اتفاقی میهمان «خندوانه» شد!
مراسم گرامیداشت پانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار خواهد شد.
۸