مجــری و خبرنـــگار امریکایی‌الاصل شبکه پرس تی‌وی یک روز پس از آزادی در مصاحبه با یک رسانه امریکایی گفت که دلیل بازداشتش حرفه و اعتقادات وی بوده است.
گفت‌وگوی «جوان‌آنلاین» با جهانگیر الماسی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره جشنواره فیلم «فجر»
جهانگیر الماسی، بازیگر سینما و تلویزیون در آستانه برگزاری جشنواره فیلم «فجر»، در خصوص کم و کیف این جشنواره گفت: جشنواره فجر مهم‌ترین رویداد هنری کشور است و با توجه به اهمیتش همه فیلمسازان دوست دارند در این رویداد بزرگ شرکت کنند.
آغاز فیلمبرداری فصل هشتم «قند‌پهلو» در منزل مرحوم ابوالفضل زرویی‌نصرآباد
هشتمین فصل از مسابقه تلویزیونی «قندپهلو» با فیلمبرداری آیتمی از این برنامه در منزل مرحوم ابوالفضل زرویی در احمدآباد مستوفی کلید خورد.
قرار است سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر از چهارشنبه ۲۴ بهمن‌ماه همزمان در هفت سالن کنسرت و یک سالن نمایش فیلم کار خود را آغاز کند و اجرا‌ها و اکران‌های آن تا ۲۹ بهمن (به مدت شش روز) ادامه داشته باشد. این اولین دوره‌ای است که جشنواره موسیقی فجر بر اساس آیین‌نامه تدوین شده برگزار می‌شود.
انتقاد پرستویی از جشنواره فجر به خاطر بیرون ماندن فیلم الوند
پرویز پرستویی با انتشار یادداشتی در فضای مجازی به شدت از جشنواره فجر به دلیل بیرون ماندن فیلم سیروس الوند انتقاد و البته تأکید کرد این انتقاد به خاطر بیرون ماندن فیلمی که خودش در آن ایفای نقش کرده نیست!
محمد خزاعی با اشاره به نهایی شدن روند بازبینی سند ملی سینما از ارسال این سند طی هفته آینده به کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
مدیر شبکه آموزش سیما در گفت‌وگو با «جوان»:
شبکه آموزش سیما از جمله شبکه‌های تخصصی تلویزیون است که به مسائل آموزشی از جمله کنکور نگاه ویژه‌ای دارد و برخی از برنامه‌های کنکوری سیما از این شبکه پخش می‌شود. در‌پی اعلام آماده شدن طرحی در مجلس برای ممنوعیت تبلیغ مؤسسات کنکور، «جوان» در گفت‌وگو با دکتر مسعود احمدی‌افزادی، مدیر شبکه آموزش سیما، موضع رسانه ملی را در قبال تصمیم مجلس جویا شده است.
حضور میهمانان گمنام و ترانه سرا‌ها و بعضا هنردوستان بجای هنرمندان در برنامه‌های صدا و سیما، واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته و، اما و اگر‌های متعددی درباره چگونگی حضور این افراد در تلویزیون پیش روی مخاطبان قرار داده است.
محمد خزاعی با اشاره به نهایی شدن روند بازبینی سند ملی سینما از ارسال این سند طی هفته آینده به کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درحالی از اظهار علاقه‌مندی پادشاه اسپانیا برای سفر به ایران خبر داد که قرار است بزودی نمایشگاه «ایران؛ مهد تمدن» در این کشور برپا شود.
۱۲