حوزه هنری قصد دارد کتاب خاطرات «فرنگیس» را به فیلم سینمایی تبدیل کند.
یک منتقد تلویزیون با اشاره به مشکل پیش آمده برای قسمت آخر سریال «دلدادگان» گفت که این مشکل قابل رفع بود ولی عوامل تلاشی برای مدیریت مشکلِ پیش آمده نکردند.
فصل دوم مجموعه تلویزیونی «پریا» به سفارش سیما فیلم در حال نگارش است تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.
برزو نیک نژاد قصد دارد فیلم سینمایی «دوزیست» را کارگردانی کند.
جوابیه سازمان سینمایی به گزارش «جوان»
پاسخ جوان: هشدار سنی به خانواده‌ها در هیچ کدام از 3 پوستر فیلم درج نشده است
خواننده مشهور ایرلندی در توئیتر نوشت: «به مسلمان شدنم افتخار می‌کنم»
این شنِید اوکانر خواننده نامدار ایرلندی که در سال ۱۹۹۹ کشیش شده بود اعلام کرد نام خود را به «شهدا دایوید» تغییر داده و مسلمان شده است و در توئیتر نوشت «افتخار می‌کند که مسلمان شده است».
گفت‌وگوی «جوان» با مدیر مرکز انیمیشن حوزه هنری انقلاب
یکی از معضلاتی که در حال حاضر انیمیشن ایران درگیر آن است این است که آدم‌ها کنار کار اصلی‌شان دارند کار انیمیشن می‌کنند و حرفه‌ای نگاه نمی‌کنند. در عرصه کار ما تیم تشکیل نمی‌دهیم و شرکت نداریم. آن‌ها که هستند به عدد انگشتان دست هم نمی‌رسند. بیشتر انفرادی یک پروژه انجام می‌شود و در طول انجام پروژه ما وضعیت خوبی داریم، بعد از پروژه از هم می‌پاشد
نتیجه فعالیت هنری یک تیم 3 نفره که می‌خواهند جهانی عمل کنند
یک تیم سه نفره به مدت هفت روز تصویر شهدای ۱۱ کشور را در کنار شهدای کشورمان برای نشان دادن تصویر درستی از اسلام در مسیر پیاده‌روی اربعین طراحی کرده‌اند.
وزیر ارشاد از مسائل اقتصادی به عنوان دلیل برگزار نشدن نمایشگاه مطبوعات یاد کرد
خبر وزیر ارشاد درباره برگزار‌نشدن نمایشگاه مطبوعات خبـرنگاران و رسانـه‌هـای دغدغه‌مند را که آماده حضوری مطـالبه‌گــرانه از مسئولان بودند دچار ناامیدی کرد
معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد چندی است اجرای طرح «حرفه‌ای امروز» را بمنظور ارتقای حرفه‌ای روزنامه‌های کشور در دستور کار خود قرار داده است. طرحی که هم اینک وارد دومین ماه خود شده و با یک نگاه ساده و بررسی اجمالی روزنامه‌های برگزیده طی یک ماه اخیر می‌توان مدعی شد که از استاندارد‌های لازم برخوردار است.
۱۲