روز گذشته بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان درگذشت. در ادامه عکس اعلامیه ترحیم بهنام صفوی را می‌بینید.
مدیر برنامه‌های بهنام صفوی گفته که این خواننده پاپ اخیرا مشکل تنفسی شدیدی داشته و اکسیژن خونش هم پایین آمده بود.
پیکر زنده یاد بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ فردا در اصفهان تشییع می‌شود.
گفت‌وگوی «جوان» با دختر تور لیدری که چادری است
اولین توریستی که دیدم به‌خاطر پوشش حجابم، تمایل داشت با من عکس بگیرد. توریست دیگر، معلم تاریخ بود. برای تعطیلات زمستانه به ایران سفر کرده بود، تا پرسپولیس همراهی‌اش کردم. از چادری که پوشیده بودم خوشش آمده بود و از من خواست کمکش کنم تا مثل همان را برای شاگردش به‌عنوان هدیه بگیرد.
نگاهی به کتاب «حوای سرگردان» نوشته محمدقائم خانی
تاریخ را که بخوانید، خواهید دید که جنگل‌های شمالِ رشته کوه البرز همواره مأمنی بوده است برای کسانی که نمی‌خواستند زیر یوغ دولت‌ها بروند و برای در امان ماندن از تیغ سربازان حکومت به پشت کوه‌های البرز پناه می‌بردند.
در سوگ مهرداد محمدی شاعر جوان ایلامی
مهرداد محمدی را قبل از شعرهایش، با کاراکتر مهربان و دوست‌داشتنی‌اش می‌شناسیم. طنازی‌های بی‌اندازه‌اش که ریشه عمیقی در اندوه پنهانش داشت.
مصطفی شاه‌کرمی
شنیدن خبر درگذشت بعضی افراد به دلیل آشنایی مخاطبان و نزدیکان از خلق و خو و منش رفتاری سالم و به دور از حاشیه آنها، ناگوارتر از دیگر اخبار مشابه است.
رفتار غیرحرفه‌ای و طلبکارانه مسئولان شبکه ۲ سیما درباره زوج اینستاگرامی
مدیر شبکه ۲ سیما در واکنش به حاشیه‌های حضور زوج اینستاگرامی در برنامه رمضانی «هزارراه نرفته» این شبکه بدون کمترین عذرخواهی از بروز چنین اتفاق عجیبی تنها به گفتن این جمله که «باید از این پس بیشتر مراقب چنین اتفاقاتی بود [!]» اکتفا کرد.
کتاب «قهرمانان دیار من» روایتی مستند از زندگینامه ۲۳ شهیدِ اسفنداران، روستایی در نزدیکی تالاب گاوخونی است.
۱۰