در جلسه اعضای کمیته فرهنگ عمومی شورای اجتماعی وزارت ارشاد مطرح شد
اعضای کمیته فرهنگ عمومی شورای اجتماعی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین جلسه خود، با ارائه محتوای تولید شده در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در وزارت ارشاد، به بررسی زمینه‌های ارائه این محصولات پرداختند.
فیلمبرداری قصرشیرین به کارگردانی رضا میرکریمی و با بازی حامد بهداد از نیمه گذشت.
امروز حسن روحانی در جمع مردم سرخه سخنرانی کرد. رئیس جمهور در این سخنرانی که به طور مستقیم از تلویزیون نیز پخش می‌شد به روایتی از دوران کودکی خود پرداخت و لطیفه‌ای از ماجرای یکی از اهالی سرخه تعریف کرد.
لطیفه‎ای که امروز حسن روحانی درباره پیچیدگی‌‎های زبان سرخه‌ای‌ها نقل کرد مشابه ماجرای طنز فوت میرداماد که زبان فلسفی سختی داشت، است. این ماجرا را نیما یوشیج به زبان شعر در آورده.
کارگردان «سرو زیر آب»:
کارگردان «سرو زیر آب» در دومین روز برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در کشور لبنان گفت: ایران اجازه واردات دارو یا خرید قطعات هواپیما را ندارد، بعد به رعایت‌نکردن حقوق بشر محکوم می‌شود! بنابراین برای ما چاره‌ای جز مقاومت نیست.
مستند «شرح یک عکس» روز گذشته در شبکه مستند رونمایی شد و میزگرد بررسی آن برگزار شد.
علی‌عسکری گفت: از حدود ۲۲۰ نیرویی که باید بازنشسته می‌شدند، ۲۰۰ نفر تاکنون بازنشسته شده‌اند و الباقی به‌تدریج بازنشسته خواهند شد؛ من قطعاً تا ۲۲ بهمن به تیم موجود دست نخواهم زد و بعد از این زمان به‌تدریج و با دقت افراد جایگزین را مشخص خواهیم کرد.
تهیه‌کننده تلویزیون مطرح کرد
تهیه‌کننده فصل دوم «محکومین» با اشاره به آخرین وضعیت تولید این سریال، از ضرورت تشکیل کمیته انضباطی در تلویزیون برای رسیدگی به برخی اختلافات میان تهیه‌کننده و عوامل گفت.
یکی دو روز پیش سایت فارسی رسانه سلطنتی بی‌بی‌سی طی انتشار گزارشی سیاه‌نمایانه از اوضاع زنان در جامعه کشورمان تمام تلاش و هنرش را به کار گرفت تا در فضای رسانه‌ای چهره‌ای بسته و ضدزن ارائه بدهد.
نشست خبری طرح «قرآن کتاب زندگی» و برنامه‌های جدید رادیو قرآن برگزار شد
مدیر رادیو قرآن ضمن اشاره به اینکه شبکه قرآن یکی از دستاورد‌های مهم انقلاب اسلامی است، گفت: مقام معظم رهبری رادیو قرآن را عامل رشد قرآنی کشور می‌دانند.
۱۰