به مناسبت سالروز تولد ملکه پیر انگلیس، نمایشگاه کارتون و کاریکاتور با محور نمایش خباثت‌های تاریخی روباه پیر انگلیس در خانه کاریکاتور حوزه هنری برپا می‌شود.
حضور بی‌سروصدای بازیگر همکار با شبکه ماهواره‌ای جم در تلویزیون
اسکویی که چند سال پیش و به بهانه کم‌کار‌شدن و برای کسب پول بیشتر با پشت‌کردن به مردم و کشورش در کسوت یکی از سربازان شبکه ضدخانواده جم به ترکیه رفته بود، از حضور مجددش در تلویزیون خبر داد. این در حالی است که بسیاری از هنرمندان وفادار به نظام و انقلاب در فراهم‌کردن مقدمات معیشتی آبرومندانه عاجز مانده‌اند!
به مناسبت سالروز درگذشت خالق «آتش بدون دود»
دیروز سالگرد درگذشت نادر ابراهیمی داستان‌نویس مشهور ایرانی بود. کتاب‌های «نادر ابراهیمی» با گذشت ۹ سال از درگذشت او همچنان جزو پرمخاطب‌ترین آثار ادبی به شمار می‌رود.
مجموعه‌های تلویزیونی ویژه ماه رمضان سیما به خط پایان رسیدند
با پایان یافتن پخش مجموعه‌های مناسبتی ماه مبارک رمضان، دیده نشدن فرهنگ رمضان و فضایل اخلاقی ماه مهمانی خدا در مجموعه‌های تلویزیونی، بزرگ‌ترین حفره سریال‌های امسال بود. گویا در این بین آنچه به چشم نیامده خود ماه رمضان است.
تصویری از همسر و پسر حبیب محبیان خواننده مطرح پاپ را بر سر مزار او می‌بینید. سه سال پیش در چنین روزی حبیب به دلیل بیماری دارفانی را وداع گفت.
ابراهیم شفیعی در فضای مجازی از شوخی با عصر جدید در یک سریال خبر داده است که بخشی از فیلم آن را در ادامه می‌بینید.
آینده در دست عکس‌ها نیست
در دنیایی که عکس‌ها همه شبیه هم‌اند، جذابیت مطالب به نظرات پایین آن‌هاست. شاید کامنت‌ها می‌توانند چیز‌هایی بگویند که عکس‌ها از نشان‌دادن آن عاجزند!
سریال «از یادها رفته» نشان می‌دهد که چطور المان‌های سریال‌های پربیننده اگر درست استفاده شوند با اثری منحصر به فرد روبرو می‌شویم که همه چیزش به همه چیزش می‌آید.
همزمان با عید فطر سالن‌های سینما میزبان فیلم‌های جدید شدند
با فرارسیدن عید سعید فطر از روز چهارشنبه فیلم‌های جدیدی به فهرست اکران سینما‌ها افزوده می‌شود تا دومین فصل مهم اکران سینما رقم بخورد؛ فصلی با حضور فیلم‌هایی که پتانسیل ایجاد جنجال را دارند.
نشست خبری سریال «برادر جان» تحت تأثیر غیبت سعید نعمت‌الله برگزار شد
در حالی که علی نصیریان و آفرین عبیسی به عنوان دو شخصیت محوری سریال «برادر جان» به وجود خشونت قابل توجه و پیچیده و سخت بودن دیالوگ‌های آن اشاره داشتند، عدم حضور سعید نعمت الله به عنوان نویسنده اثر جهت پاسخگویی به سؤالات افکار عمومی در این نشست خبری، قابل تأمل و سؤال برانگیز بود.
۱۳