مطالعه جدید دانشمندان نشان می‌دهد مرگ اسکندر مقدونی به خاطر اختلال نورولوژیکی GBS (سندرم گیلن باره) بوده که می‌تواند بیمار را فلج کند.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با حبیب الله بهمنی، درباره اظهار نظر کردن سلبریتی‌ها در همه حوزه‌ها
حبیب الله بهمنی، نویسنده و کارگردان در واکنش به پست اینستاگرامی حمید فرخ نژاد و اظهار نظر کردن سلبریتی‌ها در همه حوزه‌ها گفت: فکر می‌کنم هر هنرمندی می‌تواند نسبت به رویداد‌های محیط خود دغدغه داشته و نسبت به آن بی تفاوت نباشد و در رابطه با آن‌ها اظهار نظر کند. اما باید دید این واکنش‌ها و اظهار نظر کردن‌ها واقعا از کجا نشات می‌گیرد؟
در آیین افتتاحیه نمایشواره «کوچه‌های بنی‌هاشم» عنوان شد
بزرگداشت ایام فاطمیه اهمیت بالایی دارد و باید برای ترویج آن تلاش کنیم. انقلاب ما با فاطمیه و اهل‌بیت (ع) گره خورده است و در هشت سال دفاع مقدس با توسل به این آیات مقدس مقاومت کردیم.
گزارش «جوان» از برنامه تلویزیونی اختصاصی نوجوانان
«اقیانوس آرام» توانسته است به جریان‌سازی و ایده‌پردازی در حوزه مسائل و دغدغه‌های نوجوانان کمک کند. در یکی از قسمت‌های این برنامه با حضور مرضیه هاشمی خبرنگار مسلمان شده شبکه پرس‌تی‌وی که در سفر اخیر خود به امریکا بازداشت شده بود، مهمان این برنامه بود و از مسیری که طی کرده تا به موقعیت فعلی خود برسد برای نوجوانان گفت و به سؤالات آن‌ها پاسخ داد
در مراسم معرفی کتاب «هندسه انقلاب» مطرح شد
محمدحسین رجبی‌دوانی در مراسم معرفی کتاب «هندسه انقلاب» گفت: این کتاب در راستای هشدار رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به اقدامات برخی از استحاله‌شده‌ها و انقلابی‌های دیروز در تحریف راه و شخصیت امام تدوین و منتشر شد.
مرضیه هاشمی شامگاه چهارشنبه به ایران بازمی‌گردد
مرضیه هاشمی که به عنوان شاهد اجباری ۱۱روز در زندان‌های امریکا بازداشت بود، قرار است چهارشنبه شب به تهران بازگردد و در روز پنج‌شنبه تجمع بزرگ دختران انقلاب با حضور خانواده مرضیه هاشمی در میدان امام حسین (ع) برگزار می‌شود.
واکنش‌های تند به اظهارات خفت‌آمیز فرخ‌نژاد در مدح حاکمان سفاک و دیکتاتور امارات
اظهارنظر خفت‌آمیز و تأسف‌بار حمید فرخ‌نژاد در مذمت اوضاع ایران و تمجید از شیخک‌های بی‌ریشه حاکم بر یکی از امیر‌نشین‌های امارات در آخرین پست اینستاگرامی‌اش واکنش‌های تند بسیاری از کاربران و فعالان فضای مجازی را به همراه داشته است.
سی‌و‌هفتمین دوره جشنواره تئاتر فجر شاهد برنامه‌هایی ویژه با موضوع تئاتر انقلاب اسلامی است که نمایش‌هایی در شش بخش با موضوع ۴۰‌سالگی انقلاب و نیز برپایی سمینار یک روزه بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی از آن جمله است.
درخواست دبیر جشنواره فیلم فجر از قوه قضائیه
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و دبیر سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر از قوه قضائیه درخواست کرد اگر اطلاعاتی از سرمایه‌گذاری‌های مشکوک در سینما دارند آن را در اختیار سازمان سینمایی قرار دهند تا جلوی نمایش آن فیلم‌ها گرفته شود.
نگاهی به فیلم‌هایی که ممکن است در جشنواره فجر مورد توجه قرار گیرند؛
روزنامه جام جم در گزارشي به چهار فيلم مهم و بحث برانگيز جشنواره پرداخته و احتمال داده است كه اين فيلم ها بيشترين توفيق را در جشنواره داشته باشند.
۱۳