ساعتی قبل بهنام صفوی، خواننده معروف پاپ کشورمان درگذشت.
بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ که مدت‌ها بود از بیماری سرطان رنج می‌برد، امروز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ درگذشت.
مدیرکل آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری در گفت‌وگو با «جوان»:
انتشار کلیپ‌های کوتاهی از چند مدرسه و پایکوبی دانش‌آموزان با یک آهنگ لس‌آنجلسی مبتذل، موجی از واکنش‌ها را در سطح مدیران فرهنگی و مسئولان وزارت آموزش و پرورش به دنبال داشته است. فارغ از احتمال اینکه تولید این کلیپ‌ها با برنامه‌ریزی قبلی بوده یا خیر، اینکه چرا باید دانش‌آموزان در مدارس به سرود‌ها و موسیقی‌های سالم دسترسی نداشته باشند، موضوع جدی‌ای است که کمتر در این چند روزه به آن پرداخته شده است.
رده‌بندی سنی فیلم‌ها روی بلیت درج می‌شود
پس از انتقاد‌های بی‌شمار درباره ضعف نظام رده‌بندی سنی سینما که اخیراً از سوی سازمان سینمایی منتشر و متأسفانه با بی‌اعتنایی این سازمان روبه‌رو شد، شورای صنفی نمایش دیروز اعلام کرد رده‌بندی سنی روی بلیت سینما‌ها به شکل هشدار درج می‌شود.
راز عبور زوج اینستاگرامی از فیلتر حراست صداوسیما بی‌جواب ماند
به رغم وعده تلویزیون درباره توضیح پیرامون دعوت از یک زوج اینستاگرامی که ویدئویی از رفتار غیراخلاقی‌شان در فضای مجازی منتشر شده است، برنامه «هزار راه نرفته» بدون هیچ توضیحی روی آنتن رفت.
مستند کـوتاه «در کنار هم» که به تـازگـی آماده نمــایش شده است، از دوستی مـردم ایران و مردم افغـانستان مـی‌گویـد.
کتاب «سی‌وهفت سال» نوشته حمید داودآبادی که به‌تازگی چاپ شده، ادعا می‌کند حاج احمد متوسلیان در روز اسارتش در لبنان به شهادت رسیده و مسئولان کشور از بیان صریح این مسئله شانه خالی می‌کنند.
در جلسه امروز شورای صنفی نمایش مقرر شد رده‌بندی سنی فیلم‌ها مطابق پروانه نمایش، روی بلیت سینما‌ها درج شود.
مستند کوتاه «در کنار هم» که تازگی آماده نمایش شده است، از دوستی مردم ایران و مردم افغانستان می‌گوید.
گفت‌وگوی «جوان» با مهران مهرنیا موسیقیدان، درباره دستاورد‌های ۳۴ دوره جشنواره
متأسفانه طی یک روند بسیار عجیب و غریب دوباره جشنواره به سمت همان سیستمی که سال‌ها بود، رفت. یعنی با کمال تأسف ۷۰ درصد گروه‌ها باز هم با لابی‌گری و این‌طور چیز‌ها انتخاب شدند و عملاً جشنواره با همان سیستم قبلی و بدون توجه به آیین‌نامه اجرا شد.
۱۱