گفت وگوی «جوان» با تهیه‌کننده سریال «نفوذ» با موضوع تسخیر لانه جاسوسی
محسن علی‌اکبری در حال تهیه سریالی است که ابتدا نامش انقلاب دوم بود و مطرح می‌شد که موضوع آن درباره تسخیر لانه جاسوسی است، اما نام آن به «نفوذ» تغییر کرد و در حال حاضر به کارگردانی جواد شمقدری در حال فیلمبرداری است.
زمزمه‌هایی مبنی بر برگزار نشدن بخش بین‌الملل تئاتر فجر آن هم در آستانه برپایی جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به دلیل آنچه نوسانات ارزی گفته شده، به گوش می‌رسد.
گاردین پشت پرده حامی مالی شبکه «ایران اینترنشنال» را افشا کرد
ایران اینترنشنال شبکه‌ای تلویزیونی است که اخیراً از سوی علی علیزاده، فعال رسانه‌ای ساکن لندن مورد افشاگری‌های مالی قرار گرفت و موضوع حمایت این شبکه از تروریست‌های ماجرای اهواز منجر به طرح شکایت از آن شد.
جلیل سامان در گفت‌وگو با «جوان» در آستانه 13 آبان:
در کارنامه هنری جلیل سامان دو سریال پربیننده «ارمغان تاریکی» و «پروانه» با موضوع تاریخ معاصر به چشم می‌خورد.
رفتارشناسی رسانه‌ها در انتشار خبر کذب هندو شدن خواننده تازه‌مسلمان‌شده ایرلندی
ترویج هندوییسم و بوداییسم در میان غربی‌ها از سوی رسانه‌ها و مراکز فرهنگی غرب برای مقابله با موج اسلام‌گرایی رویکرد تازه‌ای نیست.
مجری مردمی که مشوق خرید ملک در ترکیه شده است!
هنوز یادمان نرفته مرام جهان پهلوان تختی که پیشنهاد تبلیغ تیغ ریش تراش که سود هنگفتی نیز برای او داشت را رد کرد و حاضر نشد محبوبیت خود را برای ریش تراش هزینه کند، حالا چه شده که یک مجری تلویزیونی که همواره راز محبوبیتش در مردمی بودن و انعکاس دغدغه‌ها و بیان مشکلات اقتصادی مردم جامعه بوده، خود را مبلغ هلدینگ های بزرگ اقتصادی ترکیه کرده است؟
بانوی تازه‌مسلمان ایتالیایی:
ماریا گراتزیا ریوندینو اهل فوجیا اهل کشور ایتالیا است که در رشته ادبیات ایتالیایی فارغ‌التحصیل شده است. پدرش آشپز و صاحب یک رستوران بود که به همراه مادر در رستوران کار می‌کردند.
حسن روانشید*
برادرش «دومینیک» می‌گوید: او را از زمانی به یاد دارم که دختربچه‌ای بیش نبود و مرتب کتاب می‌خواند و سؤال می‌کرد تا از مشرق زمین بیشتر بداند.
به نظر می‌رسد امریکا به کشدارترین واژه در ادبیات بین‌الملل بدل شده باشد. از این حیث که نه تنها کنش‌دارترین کشور دنیا از حیث رخداد‌های سیاسی است و بخشی از این کنش‌مندی به مداخله سیاستمداران آن در کشور‌های دیگر مربوط می‌شود
بنیاد فرهنگی- هنری رودکی در تدارک ساخت دو قطعه پاپ برای اجرا در فینال لیگ قهرمانان آسیاست.
۱۱