«پیمان سعیدی» کارگردان و تهیه کننده مجموعه عروسکی «شبکه گانگسترها» که از جدیدترین تولیدات شبکه سحر است، در برنامه «شما و سحر» کانال آذری این شبکه حضور می‌یابد.
شایعه استعفای سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت حجت‌الاسلام روحانی قوت گرفت.
«مستوره» روایت بست‌نشینی ۷ ساله یک زن برای حفظ حجاب است
الهام هادی‌نژاد متولد ۶۸ دوره‌های فیلمسازی را در انجمن سینمای جوانان گذرانده است. «مستوره» چهارمین فیلم حرفه‌ای و دومین فیلم داستانی اوست.
گزارش «جوان» از آغاز فیلمبرداری یک برنامه تلویزیونی در منزل زنده‌یاد زرویی نصرآباد
صبح روز پنجم بهمن ماه، گروه فیلمبرداری مسابقه تلویزیونی «قندپهلو» در منزل مرحوم ابوالفضل زرویی نصرآباد، طنزنویس فقید کشورمان در احمدآباد مستوفی حاضر شدند تا...
معصومه طاهری
نخستین ابرقهرمان مسلمان کامیک در عصر طلایی کامیک‌های امریکایی؛ یعنی دهه ۱۹۴۰ خلق شد و حالا پس از ۷۰ سال غیبت دوباره به دنیای هنر کامیک استریپ بازگشته است.
مدیرکل هنر‌های تجسمی ارشاد مطرح کرد
مدیرکل هنر‌های تجسمی و رئیس شورای سیاستگذاری یازدهمین ز، بازتر کردن دایره تجسمی و وسعت دادن به این حلقه هنری را از مهم‌ترین اهداف این رویداد توصیف کرد.
سیدافقهی در نشست «جریان‌های فرقه‌ای و آینده وحدت در جهان اسلام» مطرح کرد
پژوهشگر غرب آسیا گفت: جریان شیعه انگلیسی به دنبال مرجعیت‌تراشی است و در رسانه‌ها و کانال‌های خود ستون انقلاب یعنی ولایت فقیه را هدف قرار داده است.
بنابر عقیده دانشمندان علوم اجتماعی مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هر جامعه بشری امروزی محسوب می‌شود.
از هشتم بهمن ماه سریال جدید رادیویی «خاطرات دیروز، یادگار امروز» را از رادیو نمایش خواهید شنید.
بریتانیا اینفلوئنسر‌های متقلب را تحت پیگرد قرار داد
اینفلوئنسر‌ها در بریتانیا با مشکل قانونی بزرگی روبه‌رو شده‌اند و آن قوانین مربوط به آگهی‌ها در این کشور است. آنچه «CMA» اداره نظارت بر آگهی‌ها و بازاریابی در انگلستان، بر اساس آن اینفلوئنسر‌ها را تحت پیگرد قرار داده یک موضوع به ظاهر ساده است و آن پنهان‌کاری در تبلیغ است. همین مسئله باعث شده تا ۱۶ شخصیت مشهور در اینستاگرام دادگاهی شوند و احتمال اینکه به همین دلیل به زندان بیفتند زیاد شود.
۱۱