در آستانه آغاز سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر و اکران مستند «نت‌های مسی یک رویا» از پوستر این فیلم، رونمایی شد.
دهباشی معتقد است مهم‌ترین مشكل آمریكایی‌ها با خبرنگاران كشورهای دیگر و به‌خصوص كشورهایی كه با آمریكا میانه‌ای ندارند، این است كه آنها می‌خواهند تصویری از ایالات متحده به جهان ارائه دهند كه متناسب با تصویر مطلوب اهالی ینگه دنیا نیست
دومین جلسه دادگاه مرضیه هاشمی چهارشنبه تشکیل می‌شود
دومین جلسه دادگاه آمریکایی برای پیگیری پرونده «مرضیه هاشمی» مجری و خبرنگار بازداشت شده شبکه پرس تی وی، چهارشنبه ۳ بهمن (۲۳ ژانویه) در واشنگتن برگزار می‌شود.
یك روز در دانشگاه دیدم گروهی جمع شده‌اند و شعار می‌دادند، رفتم جلو تا ببینم چه می‌گویند؟ دیدم علیه شخصی به نام «شاه» شعار می‌دهند. فهمیدم كه این افراد ایرانی هستند و همان‌جا بود كه با ایران آشنا شدم.
معاون مطبوعاتی بر لزوم اتخاذ تدابیر ویژه رسانه‌ای برای توسعه رفاه شهروندان دارای شرایط خاص تاکید کرد.
گفت‌وگوی «جوان» با کارگردان مستند «نت‌های مسی یک رؤیا»
سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر میزبان پنج فیلم مستند است. سینمای مستند برخلاف سال گذشته که در بخش اصلی جشنواره حضور داشت، امسال باز هم به حاشیه رانده شده است.
به نظر می‌رسد تعیین مدت زمان پخش برنامه‌های مختلف سیما به کارشناسی عادلانه‌تر و دقیق‌تری نیاز داشته باشد؛ ما در تلویزیون امروزمان شاهد برنامه‌هایی هستیم که در یک کلام، حرف حساب برای گفتن کم ندارند، اما در یک مدت زمان ناکافی، برای ارائه این حرف‌ها وقت کم می‌آورند؛
سكوت سلبريتي ها در قبال موضوع بازداشت مرضيه هاشمي با انتقاد روزنامه كيهان مواجه شد
مدیر روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گفت: امسال تمامی پرسش‌ها در نشست پرسش و پاسخ جشنواره به صورت مکتوب مطرح خواهد شد.
مأمور سابق سیا و ایده‌پرداز فیلم «آرگو» که در این فیلم به عنوان کسی که برای نجات گروگان‌ها به ایران می‌آید معرفی شده بود، درگذشت.
۱