چرا هاشمی در اظهارنظر‌های چند وقت گذشته، نمره خوبی به عملکرد شورای شهر نداده است؟
نبود ثبات مدیریتی و عملکرد ضعیف مدیران انتخاب شده در کنار برخی اظهارات محسن هاشمی درباره شورا، نشان می‌دهد وی آنچنان هم که به ظاهر نشان می‌دهد انگار بی‌علاقه به به‌دست آوردن صندلی ساختمان بهشت نیست!
جمعی متشکل از اصحاب رسانه از کارخانه‌های داروسازی و تجهیزات پزشکی تخصصی هلال احمر (سها) بازدید کردند. / عکس: سیامک نامور
پلیس از شیوه جدید کلاهبرداری و برداشت ۵ میلیاردی از حساب‌های بانکی شهروندان با استفاده از دستگاه اسکیمر خبر داد و در خصوص اعلام رمز عابر بانک به فروشنده‌ها هشدار داد.
الویری گفت: از شهرداری درخواست می‌کنیم حداکثر تا پایان شهریور ماه برنامه پنج‌ساله سوم شهرداری تهران را ارائه دهد.
رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از تمهیدات ویژه برای گرامی داشت روز سرباز خبر داد و گفت: سالانه ۲ هزار تا ۲۲۰۰ مشمول به عنوان نخبه و استعداد برتر شناسایی می شوند.
فردی که هفته پیش در برابر شورای شهر خود سوزی کرده بود جان خود را از دست داد.
افشین حبیب‌زاده در تذکری از تکدی گری به عنوان یکی از معضلات شهر تهران یاد کرد و گفت: تکدی‌گری به دلایل متعدد در شهر رواج یافته و باعث ایجاد مشکلات وآسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف شده است.
خودرویی که بیش از ۳ سال پیش توسط پلیس راهور تهران بزرگ توقیف شده بود، در حالی برگه ترخیص آن صادر شده که هیچ اثری از خودرو وجود ندارد و معلوم نیست پس از انتقال خودرو، چه اتفاقی برای آن افتاده است.
رئیس دادگستری استان تهران در رابطه با آخرین وضعیت ناظم مدرسه معین اظهار کرد: دادگاه تجدید نظر ناظم مدرسه معین روز چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد.
به گفته رئیس شورای اسلامی شهر تهران، این شورا برنامه حمایتی ویژه‎ای برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ندارد و تاکنون در این مورد بررسی خاصی هم صورت نگرفته است.
۱۴