به دلیل سیاست‌های نادرست دولت و کمبود وسایل نقلیه عمومی، تعداد خودرو‌ها هر روز در شهر افزایش می‌یابد و شهر به جای شهر انسان‌محور حالا به شهر خودرو‌محور تبدیل شده است.
انتخابات شورایاری‌ها با رفع چالش‌ها تیر ماه برگزار می‌شود
طرح دو فوریتی در خصوص برگزاری انتخاب شورایاری‌ها در شهر‌های بالای صد هزار نفر مورد بررسی قرار می‌گیرد. شورایاری‌ها قطعاً در شهر‌های بالای صد هزار نفر جمعیت ظرفیت مناسبی خواهند داشت که می‌توان از آن‌ها در مدیریت شهری بهره گرفت.
مدیرکل دفتر تأمین مسکن کمیته امداد از اتمام ساخت ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی با مشارکت سپاه پاسداران تا پایان شهریور ۹۸ برای مددجویان ۱۴ استان کشور خبر داد.
براساس آمار‌های معاونت بورس و امور دانشجویان وزارت علوم، تنها در شش ماه اخیر تعداد مؤسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو به خارج، رشد چشمگیری داشته است.
در حالی که مسئولان سازمان بیمه سلامت مزایای متعددی را برای طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی برمی‌شمارند و معتقدند این طرح زمینه‌ای برای اجرای راهنما‌های بالینی و مدیریت منابع و صرفه‌جویی در هزینه‌های سلامت و در یک کلام سرآغازی بر پرونده الکترونیک سلامت است، اما وزیر بهداشت در مراسم رونمایی از این طرح تصریح کرد: «با نسخه‌نویسی الکترونیک، پرونده الکترونیک سلامت نخواهیم داشت بلکه نسخه‌نویسی الکترونیک یک حرکت جزیره‌ای است.»
مجموعه بانکی باید پاسخگوی این افتضاح باشد که چگونه می‌شود در یک روز ۲۴۰ حساب آن هم برای یک کودک باز کرد. روز گذشته مشخص شد که این افتضاح رخ داده است. رئیس صوری شعبه برج فرمان بانک‌سرمایه که فقط دستورات را اجرا می‌کرد، روزگذشته متوجه شد همه چیز یک سناریوی از پیش تهیه شده بوده است. خانم جوان خانه‌داری که ادعا می‌کند، فریب اعتماد همسرش به برخی افراد را خورده و نقش وی تنها امضای چک‌های سفید و سربرگ خالی بوده است.
پس از انتشار مستند «ایستگاه پایانی دروغ» که به رسوایی کانال دروغ‌پردازی «آمدنیوز» انجامید، حالا ختم کلام را خود مدیر «آمدنیوز» بیان می‌کند: «مجبور بودم برای یک کار بزرگ‌تر، خبر جعلی هم بدهم... اعتراف می‌کنم فریب خوردم.»
سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی به ریاست قاضی مسعودی برگزار شد.
چهل سال از انقلاب می‌گذرد و تعداد مساجد کشور در این سال‌ها سه برابر نسبت به قبل از انقلاب افزایش داشته است. با این وجود در بسیاری از کلان‌شهر‌ها جمعیت سرانه افراد از تعداد مساجد پیشی گرفته و حالا در بسیاری از محله‌ها با کمبود مسجد مواجهیم.
سردار سلیمانی در نشست خبری راهیان نور عنوان کرد
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور با بیان اینکه ۷ استان کشورمان امسال از زائران راهیان نور پذیرایی می‌کنند، گفت: بیشتر زائران و مخاطبین اردو‌های راهیان نور از بین جوانان و نوجوانان میهن عزیزمان هستند.
۱۴