رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان از تحویل نامه استعفای دسته جمعی نمایندگان استان به هیئت رئیسه خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی گفت: بازار مسکن تابعی از شرایط اقتصادی است و متاثر از تحولاتی است که در بازار ارز رخ داد و الزاما به خود بازار مسکن مربوط نمی‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی ضمن ابراز نگرانی از افزایش کلاهبرداری‌های اینترنتی، توضیحاتی را نیز درباره حضور ارتش در برخی از مرز‌های شرقی کشور ارائه کرد.
یادداشت «محمد فاضلی» در واکنش به اظهارات «غلامحسین کرباسچی»
کرباسچی در حالی به شهردار می‌تازد که دوران مدیریت او بر شهرداری تهران، به دوران غلبه و اولویت دادن حمل و نقل شخصی (ساخت بزرگ‌راه‌ها) و عمران بتونیستی (فروش تراکم، افزایش درآمد‌های شهر از مسیر فروش فضا، و توسعه بتونی) مشهور است.
یک کارشناس محیط زیست اعلام کرد: راهکارهای فعلی کاهش آلودگی هوا در تضاد با کاهش گازهای گلخانه‌ای هستند و لذا ارتباط دادن این دو موضوع به‌مثابه ماهی گرفتن از آب گل‌آلود است.
به مناسبت سالروز شهادت شهید رکن آبادی
شب گذشته یادواره دانشجویی "سفیر مقاومت " با هدف بزرگداشت شهید رکن ابادی دردانشگاه آزاد واحد تهران جنوب برگزار شد.
پیام رهبر انقلاب به اجلاس سراسری نماز
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، این اجلاس سالانه را نشانه‌ی حق‌گزاری در برابر فریضه نماز خواندند و درباره اهمیت نماز افزودند: نماز آنجا که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل میکشاند و اعتلا میبخشد.
علیرضا سزاوار
امروز روز جهانی خاک است. از دست‌رفتن رطوبت خاک در عمده مساحت کشورمان، با یک نگاه سیستمی مهم‌ترین مسئله محیط‌زیستی است.
اگرچه آموزش‌و‌پرورش سعی دارد از برد رسانه‌ای واژه مافیا برای مؤسسات کنکوری بهره‌برداری کند، با این حال ابهامات دنباله‌داری در توضیح مافیای کنکور از سوی مدیران ارشد آموزش‌و‌پرورش بی‌پاسخ می‌ماند که نشان می‌دهد به رغم اصرار اهالی خیابان شهید قرنی تهران، فعالیت مؤسسات کنکوری آنطور‌ها هم که می‌گویند نسبتی با سازمان‌های هزارتوی جنایتکار جزیره سیسیل ایتالیا در قرن ۱۹ ندارند.
خورشید که کم‌کم سرش را زیر لحاف شب فرو می‌برد و هوا که گرگ‌و‌میش می‌شود، کرکره‌های اغذیه‌فروشی‌های سیار بالا کشیده و روز کاری‌شان آغاز می‌شود. اما بعضی‌هایشان گل کارشان سرظهر است و نزدیک به هنگامه نهار.
۱۴