وزیر ارتباطات درباره توصیه رهبر انقلاب به خود در خصوص شبکه ملی اطلاعات توضیحاتی داد.
پس از انتشار گزارشی مبنی بر محبوبیت نام «محمد» در آلمان اعضای حزب ضداسلامی آلترناتیو برای آلمان از قدرت‌گرفتن مسلمانان در آینده آلمان ابراز نگرانی کردند.
معاون شرکت ساخت‌وتوسعه زیربنا‌های حمل‌ونقل علت ارسال پیامک اشتباه به مالکان خودرو‌ها درباره پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی را تشریح کردو گفت:کسانی که عوارض را پرداخت نکرده‌اند جریمه می‌شوند.
حضور سید هادی رضوی داماد وزیر کار و از سرمایه گذاران سریال ‎شهرزاد در دادگاه
برخی اخبار از وقوع گرمای شدید در تابستان امسال در ایران خبر می‌دهند.
قاضی مسعودی مقام در ابتدای جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان پرونده بانک سرمایه گفت: در این جلسه به اتهامات ۲۱ نفر از ارکان اعتباری بانک سرمایه و ۸ نفر از مدیران این بانک رسیدگی می‌شود.
با گسترش فضای مجازی و به دنبال آن افزایش مخاطبان این عرصه، شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام به ابزاری برای کسب شهرت و درآمد در جامعه تبدیل شده است تا جایی که زن و شوهر‌ها هم برای مشهور شدن، مسائل زناشویی‌شان را در ملاء عام به اشتراک می‌گذارند و تظاهر به خوشبختی می‌کنند؛ یک روانشناس اجتماعی بر این باور است که از دیدگاه روانشناسی عموماً این زوج‌ها دچار اختلال شخصیت «نمایشی» هستند که دوست دارند با داستان‌پردازی خود را در معرض توجه قرار دهند چراکه تایید جامعه، نیاز اصلی زندگی آنهاست.
مطالعه تازه‌ای که نتایج آن در نشریه علمی «بیولوژیکال» منتشر شده، نشان می‌دهد که تعداد حشرات مفید در جهان رو به کاهش و حشرات مضر در حال افزایش است. در عین حال همین گزارش به کشورمان به عنوان مکانی که در ۹ ماه اخیر با افزایش تعداد حشرات مفید مواجه شده، پرداخته است.
۳۸ درصد از بیماران بستری‌شده در بیمارستان‌ها دچار سوءتغذیه متوسط تا شدید و نیازمند حمایت‌های تغذیه‌ای اورژانسی هستند.» این را غلامرضا فارسانی، مسئول تغذیه بالینی وزارت بهداشت می‌گوید. وضعیت سوء‌تغذیه در بخش‌های مراقبت‌های ویژه از این هم نامناسب‌تر است و به بیش از ۵۰ درصد می‌رسد. در بخش کودکان نیز حدود ۶۳ درصد از بچه‌ها از سوء‌تغذیه متوسط رنج می‌برند.
۱۴