سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه دولت به صورت غیررسمی و بدون مصوبه مجلس معاهده پاریس را امضا و اجرا کرده است، گفت: سازمان محیط زیست باید در این خصوص به مجلس توضیح دهد.
محسنی اژه‌ای خبر داد
سخنگوی قوه قضاییه از تایید حکم اعدام باقری درمنی در دیوان عالی کشور خبر داد.
در کشور فرانسه که خاستگاه جوایز ادبی است، سالیانه حدود ۲ هزار جایزه ادبی اعطا می‌شود که به طیف‌ها و قلم‌های مختلفی از ضعیف تا قوی و شناخته‌شده، تعلق می‌گیرند.
کارشناس اداره کل دارویی سازمان غذا و دارو در واکنش به پیگیری تبلیغ یک دارو توسط یک هنرپیشه گفت: هنوز در این ارتباط پرونده‌ای در سازمان غذا و دارو تشکیل نشده است.
نماینده زنجان آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس‌جمهور را تشریح کرد.
دولت با گنجاندن نظام رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه سال آینده و اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آن، در عمل کار را از دست مجلس و منتقدین درآورد و اجرای این طرح را به جلسه هیئت‌دولت محدود کرد.
همزمان با روز دانشجو، حکم‌نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه‌های دولت دهم مبنی بر قانونی بودن، در حالی صادر شد که سیاه‌نمایی افراطی در این‌باره سرنوشت و آبروی برخی دانشجویان را به حاشیه کشاند.
شما کدام راه را برای برقراری ارتباطی سریع و ارزان انتخاب می‌کنید؛ پیامک، تلفن یا استفاده از پیام‌رسان‌های فعال بر بستر اینترنت؟
رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه باید به دیدگاه‌های مختلف مجال طرح و نقد بدهیم، گفت: جریانی که با دین مردم اعلام ناسازگاری کرده و جمهوریت مردم را زیر سوال برده است نباید انتظار تربیون و نمایندگی داشته باشد.
معاون امور فضای مجازی دادستانی کل کشور با بیان این که فیلترینگ تلگرام موفقیت آمیز بود، گفت: نباید یکباره از پیام رسان داخلی که عمر یکساله دارد انتظار بالایی داشته باشیم.
۱۲