برای خواندن شعر خیلی نیازی به دلیل نیست. با این حال می‌توان فواید و دلایل زیادی برای شعر خواندن شمرد.
دبیر هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست برنامه کارگاه‌ها و مناظره‌های این نمایشگاه را اعلام کرد.
دبیر کمیته اجتماعی فرهنگی هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از برگزاری مناظره‌های دانشجویی با موضوعات روز در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست خبرداد و گفت: توجه ویژه به مسائل فرهنگی و اجتماعی از منظر محیط زیست از جمله ویژگی‌های بارز این دوره است.
نگرانی «بی‌بی‌سی فارسی» بابت تأمین گندم کشور!
با حساس شدن افکار عمومی نسبت به اخبار سیل، بعد از شایعه سازی پیرامون نحوه امداد رسانی این بار نوبت به انتشار اخباری رسیده است که تاکید دارند در سال جاری گندم در کشور با کاهش مواجه است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بیش از ۴۰۰ دستگاه از ادوات زرهی، مهندسی و ترابری این نیرو در مناطق سیل زده استان خوزستان مشغول امداد رسانی هستند، گفت: نفربر‌های خشایار نیروی زمینی سپاه جان هزاران نفر از سیل زدگان را نجات داد.
سازمان هواشناسی در اخطاریه‌ای با اعلام بارش‌های شدید طی روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه نسبت به وقوع سیل و ابگرفتگی معابر هشدار داد.
۴۰۰ میلیون دندان پوسیده سهم ایرانی‌ها از بهداشت دهان و دندان است. طرح‌های ارتقای سلامت دهان و دندان هم هر از چند گاهی مطرح می‌شود، اما با سپری‌شدن زمان به محاق می‌رود تا اوضاع سلامت دهان و دندان مردم کشورمان همچنان بحرانی باقی بماند و سهم هر ایرانی از سلامت دهان و دندان، ۱۲ دندان کشیده شده یا پوسیده یا قبلاً پر شده است.
دیگر پزشکان هم برای شفاف‌سازی در زمینه درآمد‌ها از قانون مستثنی نیستند! به رغم زیر بار نرفتن سازمان نظام پزشکی، اما بالاخره قوه قضائیه به کمک قانون در راستای حمایت از حقوق عامه وارد میدان شد و از این به بعد پلمب مطب‌های فاقد کارتخوان قانونی تلقی می‌شود.
درست شبیه ایام دفاع مقدس می‌توان خاکریز‌ها را در جای جای شهر مشاهده کرد؛ خاکریز‌هایی که با همت بالا و روحیه مقاومت جوانان جهادی خوزستانی و سایر جهادگرانی که از اقصی نقاط کشور به اهواز آمده‌اند، ساخته شده است. اما این بار مهاجمی که آمده تا خانه و زندگی این مردم صبور را ویران کند، سیلاب است.
رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از صدور رأی متهمان پرونده موسوم به «تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان» خبر داد و گفت: دادگاه برای متهمان این پرونده مجازات حبس طولانی‌مدت، شلاق، اقامت اجباری و رد مال در نظر گرفته است.
۱۵