تضمین بازپرداخت اصل و سود اوراق مشارکت برای اجرای طرح‌های قطار شهری به نسبت 50 ‌درصد دولت و 50‌ درصد شهرداری‌هاست و تضمین این سهم دولت برعهده سازمان برنامه و بودجه کشور است.
راز اجساد رها شده یک زوج جوان در کوه‌های ساوجبلاغ با اعتراف‌های داماد جنایتکار خانواده فاش شد.
هنوز چیزی نگذشته است؛ امروز روز اول محرم است و هیات‌ها با همت مردمی و به‌رغم تمام بی‌مهری‌های مسئولان شهری برپا شده‌اند، با همان شور و حال سال‌های گذشته و حتی بیشت
ایرج حریرچی گفت: از توزیع کننده گان نذری در این ماه انتظار داریم تا ضمن رعایت بهداشت و سلامت غذا، برخی نکات بهداشتی را در زمان طبخ غذا و توزیع آن رعایت کنند.
از روزی که نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد و گوشه پایین سمت چپ صفحه اعلام نتایج در سایت سازمان سنجش واژه قرمز مردود را مشاهده کرد، گوشی تلفن همراهش با پیامک‌های تبلیغاتی ادامه تحصیل بمباران شده است.
نفیسه ابراهیم‌زاده انتظام
زمان زیادی از دورانی گذشته که جوامع، مردگان خود را برای حاضر شدن در رستاخیز آماده می‌کردند. گذاشتن ظروف غذا و جواهرات و برخی ملزومات زندگی و مومیایی‌کردن اجساد مردگان بخشی از این آماده‌سازی بود. امروزه و با وجود افزایش آگاهی ملل و اقوام در خصوص رستاخیز و زندگی بعد از مرگ و فیزیولوژی بدن انسان بعد از مرگ هنوز صنعت مومیایی مشتری‌های خود را دارد و سینوهه‌های مدرنی این کار را به عهده دارند. به طوری که فقط در تهران خودمان ماهانه ۱۰ جسد مومیایی می‌شوند!
شاید باروش سخت باشد که مشکل یک شرکت دارویی نه بحث ارز است و نه تأمین مواد اولیه دارویی! آن طور که مدیرعامل شرکت داروسازی سها می‌گوید: این شرکت در تأمین مواد اولیه دارویی چندان مشکلی ندارد و تاکنون توانسته با ارز 4200‌تومانی مواد اولیه مورد نیاز 103‌نوع داروی تولیدی خود را تأمین کند. وی، اما مهمترین مشکلاتی را که این شرکت در حال حاضر با آن دست به گریبان است را تأمین ملزومات داخلی عنوان می‌کند و می‌افزاید: برای تهیه جعبه، مقوا و بروشور مشکل داریم و دو ماهی می‌شود شرکت‌های داخلی برای تأمین این اقلام از ما پول نقد می‌خواهند!
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت گفت: بیمه تامین اجتماعی ‏تعهدی در حضور رئیس مجلس مبنی بر پرداخت ۴ هزار میلیارد تومان از طلب مراکز درمانی داد که امیدواریم عملیاتی شود. همچنین امیدواریم به کمک ‏بانک مرکزی، بخش خصوصی و گمرک، مشکلی برای تأمین دارو و تجهیزات پزشکی به وجود نیاید.‏
ریزش سنگ در جاده هراز یک کشته و ۴ زخمی بر جای گذاشت.
درخواست محسنی‌اژه‌ای از مردم:
سخنگوی دستگاه قضا گفت: من دراینجا می‌خواهم از مردم یک تقاضا داشته باشم و دو قول هم به مردم بدهم. تقاضای من از مردم این است که افراد آلوده به فساد را به ما معرفی کنند. ما در دهه اول انقلاب با کمک مردم توانستیم در مقابل همه تروریست‌های داخلی و خارجی بایستیم؛ چون خود مردم بودند که تروریست‌ها را معرفی می‌کردند.
۱۵