مرد بدبینی که در یکی از شهرستان‌ها روی همسرش اسید پاشیده بود، پس از دستگیری در تهران ماجرا را شرح داد.
سه مرد آدم‌ربای مأمورنمایی که مرد املاکی را ربوده و ۲۴ ساعت در مخفیگاه مخوفشان مورد شکنجه قرار داده بودند، تحت تعقیب مأموران پلیس قرار گرفتند.
مرد معتاد وقتی همسرش مهریه ۵۰۰ سکه‌ای خود را به اجرا گذاشت، با همدستی زن شیشه‌ای به خانه تازه عروس و دامادی دستبرد زد و با سرقت سکه‌های کادوی عروسی آنها، مهریه همسرش را پرداخت کرد.
پژوهشگران ایرانی در یک شرکت دانش‌بنیان دستگاه «باند لیگاتور مری» را برای پیشگیری از خونریزی واریس عروق مری در بیماران مبتلا به نارسایی کبدی ساختند که به زودی روانه بازار می‌شود.
آموزش‌و‌پرورش در حالی از حرمت‌شکنی برنامه درسی از سوی مؤسسات کنکوری گلایه می‌کند که خود با ارائه مجوز به تعطیلی امروز «برنامه درسی» در دستگاه عظیم تعلیم و تربیت به بهانه برگزاری مسابقه فینال جام باشگاه‌های آسیا موافقت می‌کند
براساس تصمیم وزارت آموزش‌و‌پرورش در سال تحصیلی جدید، مشق شب برای دانش‌آموزان پایه‌های اول تا سوم ابتدایی حذف و تکالیف مهارت‌محور جایگزین می‌شود.
شبکه اجتماعی اینستاگرام در کشورمان به فضایی برای نمایش ثروت و تن‌پروری تبدیل شده است
دادستان تهران از رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خواست که در رابطه با حذف تدریجی بلیت‌های چارتری اقدام کند و بر رعایت حقوق مسافران تمرکز شود.
سارق سریالی طلافروشی‌های تهران که با طعمه قراردادن زنان دست به سرقت سرویس‌های طلا می‌زد، بار دیگر بازداشت شد.
سارقی سنگین‌وزن که با همدستی برادر و یکی از دوستانش باند سرقت تشکیل داده بود، وقتی خودش را در محاصره پلیس دید با دو قبضه چاقو، دو مأمور را مجروح کرد، اما با شلیک گلوله به کام مرگ رفت.
۱۵