پس از هجوم سیل به استان‌های شمالی و غربی حالا نوبت به استان‌های جنوبی و شرقی کشور رسیده است تا با لشکر سیلاب رو‌به‌رو شوند. روزگذشته با ورود سامانه جدید بارشی از جنوب کشور و طغیان رودخانه‌ها، در برخی مناطق جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، هرمزگان، غرب خراسان‌رضوی و غرب خراسان‌جنوبی سیلاب جاری شد و خساراتی را به‌وجود آورد.
شش جلسه دادگاه پنج تا شش ساعته، ۳۰۰ ساعت بررسی، ۱۰ هزار صفحه ارزیابی در پرونده حسین هدایتی! آخرین دفاعیات متهم ردیف اول و دوم تمامی نداشت. یک‌بار موسوی‌نژاد علیه هدایتی و بار دیگر هدایتی علیه موسوی‌نژاد! در حالی که هدایتی آخرین دفاع خود را انجام داده بود، اما باز هم طبق درخواستش، زمانی تقریباً یک ساعته برای بیان گفته‌های وی اختصاص یافت.
آخرین آپدیت تلگرام با حواشی متعددی همراه بود. قابلیت حذف دوطرفه پیام‌های تلگرام در میان کاربران و طرفداران این پیام‌رسان آنچنان بحث‌برانگیز شد که پاول دورف را وادار کرد، در این‌باره از تمامی کاربران خود نظرسنجی کند. جالب اینجاست که در این نظرسنجی موافقان و مخالفان پاک‌کردن دو طرفه پیام‌ها تقریباً برابر هستند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اجرای طرح «جهاد همبستگی ملی» در مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: براساس این طرح، هر مسجد در سراسر کشور یک منزل مسکونی می‎سازد و هر کاسب تأمین یک کالای اساسی را عهده‎دار می‎شود.
سخنگوی ثبت احوال کشور از پایان اعتبار کارت ملی قدیمی خبر داد.
یک مقام انتظامی درباره مفقود شدن دختر بچه ۸ ساله در شهر مهاجران شازند توضیحاتی ارائه داد.
در این گزارش راهکارهایی برای جلوگیری از سرقت خودرو ارائه شده است که در ادامه می‌خوانید:
فرزند «پروفسور حسابی»:
ایرج حسابی عنوان کرد: پدرم می‌گفت: انقلاب اسلامی مانند جواهر می‌ماند و تکرار ناپذیر است. راه حلش را در صحبت‌هایم گفتم که باید مسئولین را بتوانیم ببینیم، باید قدر انسان درس‌خوانده را بدانیم، وقتی قدر دانستیم دیگر افراد فامیل برخی نمی‌توانند وارد این عرصه شوند.
درادامه خدمت رسانی به مردم سیل زده، کمک به راه اندازی واحد‌های صنفی آسیب دیده ازسیل اخیرو وسایر اماکن، اردوی بزرگ جهادی مسؤلان وخیرین اصناف، بازاریان وفعالان اقتصادی سراسرکشو در گرگان و اهواز برگزارمی شود.
۱۳