نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند اسیدپاشی به قصد ارعاب و ایجاد ناامنی فساد فی الارض محسوب شود.
عضو شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در فیش حقوقی برخی مدیران رقمی معادل ۴۰۰ هزار تومان برای ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده است، گفت: در صورتی که این مدیران با خودرو‌های سازمانی تردد می‌کنند.
آیت الله جوادی آملی با بیان این که حج باید برگزار شود و تعطیل‌بردار نیست، گفت: اینکه در داخل ایران باشیم و بخواهیم پیام اسلام را منتقل کنیم، چنین موضوعی حاصل نمی‌شود مگر اینکه بخواهیم آن را از کنار کعبه انجام دهیم.
هر انسان بالغ روی زمین به طور میانگین، سالانه ۵۰هزار تکه ریزپلاستیک میکروسکوپی را می‌خورد و هر کودک هم ۴۰هزار قطعه را همراه غذا وارد بدنش می‌کند.
ارتباطات کار دست رضوی داد. دادگاه چند ساعته روزگذشته هادی رضوی به استماع آخرین دفاعیات متهم ردیف اول این پرونده رسید. رضوی اسناد مربوط به گفت‌وگو‌های رد و بدل شده در یکی از پیام‌رسان‌ها را نشان داد، اما این موضوع با واکنش قاضی مواجه شد که خطاب به وی گفت: «این اسناد چگونه به دست شما رسیده است، به دست آوردن اسناد در برخی موارد جرم است.»
خام‌فروشی فقط برای نفت نیست بلکه ما گیاهان دارویی‌مان را هم به صورت خام می‌فروشیم تا کشور‌های اروپایی از آن‌ها دارو‌های گرانقیمت بسازند و چرخ‌های یکی از سودآورترین تجارت‌های دنیا را بچرخانند. این خام‌فروشی به خصوص درباره گیاهانی که صمغ و ریشه آن‌ها صادر می‌شود علاوه بر اینکه گونه‌های بومی کشور را در معرض خطر انقراض قرار می‌دهند، آسیب‌های زیست‌محیطی هم به دنبال دارد.
از رسوایی سازمان غذا و دارو در گزارش دید‌ه‌بان عدالت و شفافیت طی روز‌های پایانی دولت یازدهم در تمام ایام دولت دوازدهم، این سازمان روی ثبات را به خود ندیده است.
یک کارشناس گردشگری در گفت‌وگو با «جوان آنلاین» مطرح کرد
از دوشنبه هفته گذشته جاده‌هایی که به شمال می‌رسید از ازدحام خودرو‌ها قفل شده بود و ترافیک در این جاده‌ها به حدی رسید که پلیس راهور اعلام کرد: «شهروندان تا اطلاع ثانوی از سفر به شمال کشور خودداری کنند.» البته این اولین باری نبود که مسافران برای گذراندن تعطیلات به شمال هجوم می‌برند و آنطور که به نظر می‌رسد آخرین بار هم نخواهد بود! اما این موضوع هر بار نشان می‌دهد که سفر رفتن در ایران احتیاج به یک فرهنگ‌سازی جدی دارد. موضوعی که ناصر رضایی، کارشناس گردشگری نیز به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: «باید دیدنی‌های ایران در رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما تبلیغ شود تا مردم فقط شمال را مقصدی برای سفر در تعطیلات خود نبینند.»
در پایان ماه مبارک رمضان جمعی از مراجع عظام تقلید با تحریر دست‌نوشته‌هایی ضمن تقدیر از فعالیت‌های خیرین در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد این قبیل اقدامات را ذخیره اخروی دست‌اندرکاران مطرح کردند.
کبد چرب یک از عارضه‌های شایع است که با مصرف چند میوه ترش و خوشمزه می‌توان این عارضه را درمان کرد.
۱۰