مهدی عامری
سه سال قبل در چنین ایامی و همزمان با انتصاب آقای رئیسی به تولیت آستان قدس در توصیف شخصیت ایشان، نوشتم که «مهم‌ترین ویژگی حجت‌الاسلام رئیسی تقید ایشان به زی‌طلبگی و ماندن بر عهد حوزوی خویش است».
بزرگ‌ترین رزمایش پهپادی سپاه انجام شد
طلوع قدرت هوایی جدید کشور، توصیفی بود که روز پنج‌شنبه رسانه‌ها برای رزمایش «الی بیت‌المقدس ۱» نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در منطقه عمومی خلیج‌فارس به‌کار بردند...
نگاهی به سخنان مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
به نظر می‌رسد مهم‌ترین مشکل کشور در مقابله با تحریم‌های امریکا نا‌هماهنگی دستگاه‌های کشور و موازی‌کاری‌های فراوان در این حوزه است؛ ناهماهنگی‌هایی که بعضاً با برخی غفلت‌ها از دشمن اصلی همراه و منجر به تنش‌های داخلی و استهلاک توان نیرو‌های خودی شده است.
وزیر کار با بیان اینکه من از سفره صبحانه امروز گلایه دارم، تصریح کرد: در خانه خود هر مدلی که تمایل داشتید استفاده کنید، ما مخالف تکریم مهمان نیستیم، اما در بخش اداری نباید اسراف کرد، چون پول بیت‌المال است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی جزئیات سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری را اعلام کرد.
ناوگروه اعزامی نیروی دریایی ارتش یک فروند لنج تجاری ایرانی را که در دریا دچار مشکل فنی شده بود، نجات داد.
سخنگوی وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در نیوزلند را شدیدا محکوم و آن را سبعانه خواند و خواستار شناسایی و برخورد دولت نیوزیلند با عاملان این اقدام شد.
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی از سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب دربعدازظهر روز اول فروردین در حرم مطهر امام هشتم (ع) خبر داد.
امام جمعه موقت تهران
امام جمعه موقت تهران با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری گفت: خطاب این بیانیه امت اسلام و جوانان ایرانی است که باید با جهاد و کوشش بند بند این بیانیه را برای اجرا در ۴۰ سال بعدی محقق کنند.
جلیلی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران:
عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه هر کسی که دغدغه انقلاب را دارد در این گام دوم باید متناسب با وسع خودش مسائل انقلاب را دنبال کند و قدم به قدم بداند امروز در این مسیر چه می‌گذرد و در حد وسعش چه کاری می‌تواند انجام دهد، گفت: این فرصت را باید دولتمردان ما برای نقش‌آفرینی مردم فراهم کنند.
۹