با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
در حکم رهبرانقلاب آمده است: سلوک مردمی با همه‌ی قشرها بویژه جوانان و تکریم خانواده‌های شهیدان و ایثارگران را ممشای همیشگی خود قرار دهید.
دکتر موسی نجفی
با توجه به اعطای نشان افتخار‌آفرین «ذوالفقار» از سوی مقام معظم رهبری به سردار قاسم سلیمانی می‌توان گفت: این روز‌ها کمتر کسی است که از ذکر دلاوری‌ها و مدیریت و توانمندی‌های این سردار فاتح فتنه استعمار در سوریه و عراق مطلبی نقل نکند؛
شورای نگهبان قانون اساسی طی نامه‌ای به رئیس مجلس، از ۱۲ مورد ایراد قبلی ۹ مورد را تائید و ۳ مورد را دوباره به مجلس اعلام کرد.
عضو کمیسیون بهداشت گفت: وزارت بهداشت دارای آزمایشگاه های مجهزی است که از جهات مختلف مواد غذایی رستوران ها را آزمایش، نمونه برداری و نمونه گیری می کند و چنانچه تخلفی کشف شود به کمیسیون ماده ۱۱ گزارش داده می شود تا با متخلفان برخورد شود.
علی شمخانی:
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: تمامی تحرکات بیگانگان و برخی کشور‌های شرور در منطقه غرب آسیا به ویژه اقدامات غیر عادی برخی کشور‌های منطقه را تحت رصد دائمی داریم.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: روز گذشته یک نفر در ترکیب هیئت رئیسه مجلس خبرگان جابجا شد، «آقای رئیسی» با کسب اکثریت آراء به سمت نائب رئیس اول مجلس خبرگان انتخاب شد.
توصیه‌های آیت الله مکارم شیرازی به رئیس جدید قوه قضاییه
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه امید است با حضور رئیس جدید قوه قضاییه شاهد تحول در این دستگاه باشیم، گفت: طولانی بودن زمان رسیدگی به پرونده‌ها، تشریفات دست و پاگیر، زندانی شدن جوانان به خاطر بدهی مهریه و ... از مشکلاتی است که باید نسبت به حل آنها اقدام شود.
سرلشکر رشید در رزمایش الی بیت المقدس:
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) گفت: ما درحالی که برای تهدید و جنگ با هیچ کشوری پیشگام نخواهیم بود اما تهدیدکنندگان را از رویارویی با ملت شریف ایران سرافکنده و پشیمان خواهیم کرد.
ابوالحسن سلطانی‌زاده
طراحی نظام سلطه در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی تداوم یک جنگ هیبریدی یا ترکیبی با محوریت اقتصاد و جنگ روانی پر‌شدت یا به تعبیری مدرن‌تر جنگ‌شناختی بود و در این راستا از تمام ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها، امکانات و توانمندی‌ها برای نیل به هدف نهایی یعنی فروپاشی نظام در ۴۰ سالگی استفاده کردند.
مهدی سعیدی
این روز‌ها اوضاع معیشت توده‌های مردم چندان رضایت‌بخش نیست. افزایش چند برابری قیمت بخش عمده کالا‌ها برای مردمی که از دستمزد ثابتی برخوردارند، شرایط اقتصادی را برای اکثریت مردم متوسط و کم درآمد دشوار کرده است.
۹