زینب عامری
تحریم همواره از استراتژی‌های ثابت غرب در واداشتن بسیاری از ملت‌ها به اطاعت از اراده سیاسی مطلوب خود با اهرم فشار سیاسی و درماندگی اجتماعی بوده است. ایران اسلامی نیز به عنوان یک کشور ژئوپلتیک برای غرب از این قاعده مستثنی نبوده است.
عضو ارشد حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه محسن هاشمی از ۵ نامزد فعلی شهرداری تهران کاربلدتر بود، گفت: شهردار تهران نباید با عینک حزبی و سیاسی انتخاب شود.
وزیر مستعفی راه و شهرسازی در مراسم تودیع خود سیاست ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد (مسکن مهر) و برنامه دولت برای بازآفرینی شهری را به باد انتقاد گرفت و گفت: کار درستی کردم که حتی یک واحد مسکن مهر را افتتاح نکردم.
معاون اول رئیس جمهوری با بیان این که باید چند ماهی برای عبور از دوره تحریم تحمل کنیم، گفت: در دشوارتر از این شرایط امکان تامین هواپیما و قطعات وجود داشته است و مطمئنم همکاران ما با اطمینان به مردم سرویس ایمنی را در حمل ونقل هوایی ارائه می کنند.
یکی از مزایای حذف کنکور، حذف مافیای تجارت کنکور است که برگزار کننده کلاس‌ها و ناشر کتاب‌های کنکور هستند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد تا خانواده‌های ما این‌قدر متضرر نشوند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش به منظور شرکت در دهمین سالگرداجلاس کشورهای حاشیه اقیانوس هند ایران را مقصد هندوستان ترک کرد.
کرباسچی با بیان اینکه انتخاب ۵ نامزد شهرداری تهران سیاسی است، گفت: همه سیاسی هستند تعارف نداریم، نحوه انتخاب و نوع برخورد سیاسی است.
مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز شنبه نوزدهم آبان ماه با حضور اعضاء تشکیل جلسه داد.
وزیر کشور گفت: ۱۴ تن از استانداران مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان هستند.
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ورزش همواره نقش موثری در برقراری و حفظ صلح و دوستی میان کشور‌ها ایفا کرده و گره‌های زیادی را گشوده است، گفت: با جلوگیری از ورود مسائل سیاسی به فوتبال، فیفا نقش سازنده خود را در همبستگی ملت‌ها ایفا خواهد کرد.
۸