آیت‌الله جنتی در ششمین اجلاسیه مجلس خبرگان:
رئیس مجلس خبرگان رهبری از رئیس جدید قوه قضائیه خواست برخورد با رانت‌های ارزی و دانه‌درشت‌ها را در صدر برنامه‌های خود قرار دهد.  
همه عراق با رئیس جمهور ایران دیدار کرد
امکان افزایش حجم مبادلات میان ایران و عراق از ۱۲ میلیارد دلار به ۲۰ میلیارد دلار تنها یک نمونه از اراده و ظرفیتی است که می‌تواند هرتحریمی را کم اثر و بلکه بی اثر کند موضوعی که رئیس جمهور در همایش مشترک تجاری ایران و عراق به آن اشاره کرد.
روحانی در دیدار با نخبگان، عشایر و رهبران مذهبی عراق
رئیس جمهور گفت: امروز روابط دو ملت ایران و عراق یک روابط بسیار ممتاز و مثال زدنی در منطقه و جهان است. اینکه ملیون‌ها عراقی و ایرانی در طول سال به کشور هم دیگر رفت و آمد می‌کنند نشان علائق تاریخی و فرهنگی میان دو ملت بزرگ ایران و عراق است
حجت‌الاسلام رئیسی در جلسه با دادستان‌های کشور:
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی اولین جلسه کاری را با فراخواندن رؤسای کل دادگستری‌ها و دادستان‌های کل کشور تشکیل داد و در این جلسه که به مدت دو ساعت و نیم ادامه یافت، رئیس دستگاه قضا با تشریح اولویت‌های این قوه، از آغاز یک دوره جدید کار و تلاش شبانه‌روزی برای حل مسائل مردم در بخش قضایی خبر داد.
روحانی در جمع نخبگان عراق:
رئیس‌جمهور گفت: علاقه‌مند بودیم که ویزا بین دو کشور برداشته شود تا دو ملت به راحتی رفت و آمد کنند، اما دولت عراق معتقد بود فعلاً مبلغ ویزا را برداریم و حذف ویزا را برای مرحله بعد بگذاریم.
نماینده، ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: گزینه‌هایی برای تولیت آستان قدس رضوی مطرح هستند که رهبری فرمودند: در سفر نوروزی به مشهد مشخص خواهند کرد.
ظریف در گفتگو با بی‌بی‌سی عربی:
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با بخش عربی شبکه بی. بی. سی در بغداد، پیرامون موضوعات مختلف به اظهارنظر پرداخت.
اخبار و اطلاعات حاکی از آن است که محمدباقر قالیباف به همین زودی‌ها جای سعیدی‌کیا را در بنیاد مستضعفان می‌گیرد و معادلات دو انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ تغییرات اساسی خواهد کرد.
سفر رئیس جمهور کشورمان به عراق، فرصت بسیار مناسبی را جهت بازخوانی نقشه ایالات متحده آمریکا در قبال دو کشور همسایه مهیا ساخته است. وجه مشترک تهران و بغداد، وجود دشمنی مشترک به نام واشنگتن است.
اقدام رهبر انقلاب اسلامی در اعطای نشان ذوالفقار به سردار سرلشکر «قاسم سلیمانی» به شدت موجب خشم رژیم صهیونیستی شده است.
۱۰