جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن انتقاد از عدم انتخاب سفیر برای دو کشور چین و هند، گفت: این موضوع جای بحث، بررسی و پیگیری از طریق کمیسیون امنیت ملی دارد. با توجه به جلساتی که با سفیران خودمان در کشورهای همسایه گذاشتیم، بحث‌های مرتبط با کشورها و تحریم‌ها بررسی شد.
آیا دولت در مسابقه با زمان پیروز خواهد شد؟
در شرایطی که اوضاع اقتصادی تصمیم‌گیری‌های سریع و به موقع را می‌طلبد، همچنان دو وزارتخانه دولت شامل وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت کار و رفاه با سرپرست اداره می‌شود.
محمد اسماعیلی
«یکی ازگزینه‌های ایران این است که غنی‌سازی اورانیوم را مجدداً افزایش دهیم.» این عبارت، تهدید اروپا توسط محمدجوادظریف آن‌هم بعداز نزدیک به پنج ماه فرصت سوزی اتحادیه اروپا و کشور‌های عضو این اتحادیه برای اجرای تعهدات برزمین مانده برجامی است.
سید عبدالله متولیان
مرور سیره پیامبر عظیم‌الشأن اسلام و ائمه معصومین علیهم‌الصلوات و السلام نشان می‌دهد که اسلام عزیز «محمدی‌الحدوث» و «حسینی‌البقا» است. در فرمایش نورانی رسول اعظم (ص) نیز حسینی‌البقا بودن اسلام مشهود است: «حُسَینٌ مِنّی وَ اَنَا مِنْ حُسَین». حضرت حسین علیه‌السلام از نسل پیامبر اعظم است، اما «انا من حسین» به این معناست که (بقای دین) من از حسین علیه‌السلام است و به عبارت دیگر «من از حسین است که هستم».
کدخدایی در نشست خبری:
طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جلسه 24 مرداد شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفته و شورای نگهبان دو ایراد را به این مصوبه گرفت یکی اینکه در صدر ماده واحده اطلاق قوانین و مقررات مربوط به میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مواردی که خلاف موازین شرع باشند، نظیر قوانین و مقررات قبل از انقلاب اشکال دارد
عضو فراکسیون روحانیت:
برخی خرده فرمایش‌های نمایندگان درباره FATF خنده‌دار است که همه مشکلات اقتصادی را به نپیوستن به FATF ربط می‌دهند و راه حل برون رفت از این مشکلات را پیوستن به آن می‌دانند.
چرا موافقان FATF مخالف شفافیت آرای نمایندگان هستند؟
رفتار موافقان تصویب لوایح مرتبط با FATF، نشان می‌دهد که آن‌ها به دنبال ایجاد هزینه برای عدم تصویب این لوایح و هزینه کردن از رهبری برای تصویب این لوایح هستند
دادستان تهران به شرکت‌های قطعه سازی و خودروسازی هشدار داد و گفت: شرکت‌های قطعه سازی و خودروسازی حق ندارند کاری کنند که اولا انحصار ایجاد شود و ثانیا این انحصار منجر به کمبود کالا و توقف تولید خودرو شود.
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت که شکایت تعدادی از نمایندگان از پروانه سلحشوری و غلامرضا حیدری نمایندگان تهران به دلیل نطق اخیرشان به هیات رسیده که هیات نظارت، بررسی آن را در دستور کار قرار داده است.
۱۰