نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی جزئیات سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری را اعلام کرد.
ناوگروه اعزامی نیروی دریایی ارتش یک فروند لنج تجاری ایرانی را که در دریا دچار مشکل فنی شده بود، نجات داد.
سخنگوی وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در نیوزلند را شدیدا محکوم و آن را سبعانه خواند و خواستار شناسایی و برخورد دولت نیوزیلند با عاملان این اقدام شد.
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی از سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب دربعدازظهر روز اول فروردین در حرم مطهر امام هشتم (ع) خبر داد.
امام جمعه موقت تهران
امام جمعه موقت تهران با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری گفت: خطاب این بیانیه امت اسلام و جوانان ایرانی است که باید با جهاد و کوشش بند بند این بیانیه را برای اجرا در ۴۰ سال بعدی محقق کنند.
جلیلی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران:
عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه هر کسی که دغدغه انقلاب را دارد در این گام دوم باید متناسب با وسع خودش مسائل انقلاب را دنبال کند و قدم به قدم بداند امروز در این مسیر چه می‌گذرد و در حد وسعش چه کاری می‌تواند انجام دهد، گفت: این فرصت را باید دولتمردان ما برای نقش‌آفرینی مردم فراهم کنند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه رویش‌های انقلاب اسلامی ده‌ها برابر ریزش‌های آن است گفت: تکریم خانواده شهدا را جزء برنامه‌های همیشگی مقام معظم رهبری دانست و از نماینده، ولی فقیه در استان همدان خواست این مهم را در اولویت قرار دهد.
سردار نقدی:
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز کار استکبار تمام و رو به پایان است، کشور‌های پادوی او باید بدانند که این کشور رو به نابودی است و ملت ایران راه روشن را در پیش گرفته است.
بکارگیری همزمان ۵۰ فروند RQ۱۷۰ ایرانی
با طلوع قدرت هوایی جدید کشور در رزمایش «الی بیت المقدس ۱»، نیروی هوافضای سپاه صاحب بزرگترین ناوگان پهپاد بمب افکن تهاجمی منطقه شد.
گزارش خبری تحلیلی «جوان» از شرایط پیش روی اقتصاد کشور
در فضایی که این روز‌ها تنها اخبار منفی به گوش می‌رسد و در هر محفل و محلی اخبار منفی در حوزه اقتصادی می‌شنوید، برخی کارشناسان بر این باورند که سال ۹۸ به رقم سختی‌های احتمالی‌اش از جهاتی نیز دارای مؤلفه‌های مثبتی نسبت به سال ۹۷ است، هر چند که آثار و تبعات منفی به جامانده از تصمیمات، کوتاهی‌ها و فشار‌ها و عوامل خارجی نیز تداوم خواهد داشت و باید برای آن‌ها تدبیری ویژه و مدیریتی جهادی را مدنظر قرار داد، اما شاید برخی زوایای مثبت سال آینده را در قیاس با امسال را که در فضای کنونی کمتر دیده می‌شود، از نگاه کارشناسان بتوان برشمرد.
۷