روحانی در مراسم رونمایی از زیردریایی «فاتح»:
رئیس جمهور گفت: امروز جمهوری اسلامی، در زمین، هوا و دریا کاملاً به خود متکی است.
دکتر گنجی در مراسم «شنبه‌های انقلاب»:
مدیرمسئول روزنامه جوان گقت: در حال‌حاضر شرایط اقتصادی به کشور فشار می‌آورد نیروهای انقلاب نباید در این تله گرفتار شوند؛ توسعه اقتصادی یک بعد از انقلاب اسلامی است و نباید ابعاد دیگر ذیل آن بررسی شوند.
زیردریایی بومی کلاس متوسط فاتح با حضور رئیس جمهور به صورت رسمی به ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش ملحق شد.
حجت‌الاسلان ذوالنور خبر داد: طرح استیضاح رئیس‌جمهور در ۱۴ محور کلید خورد
طرح استیضاح رئیس جمهور در مجلس در حالی کلید خورده است که مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۱ پس از یکشنبه سیاه مجلس، آن استیضاح را اشتباه خواندند و گفتند: «استیضاح باید یک فایده‌ای داشته باشد.» به نظر می‌رسد این منطق در حال حاضر نیز صادق است.
ظریف در کنفرانس امنیتی مونیخ:
رفتار آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها کاملاً برخلاف حقوق بین‌الملل است. آنها از حقوق بشر استفاده ابزاری می‌کنند. یک جا آقای بولتون گفت حقوق بشر برای ما ابزاری در جعبه ابزار است که هر وقت بخواهیم از آن استفاده می‌کنیم.
دستیار وزیر خارجه ضمن احضار سفیر پاکستان به وزارت خارجه و اعلام اعتراض شدید ایران در پی اقدام تروریستی سیستان و بلوچستان، خواستار برخورد قاطع و جدی دولت و ارتش پاکستان با گروهک‌های تروریستی فعال در مناطق مرزی با ایران شد.
روحانی:
رئیس‌جمهور گفت: ملت ما بی‌تردید انتقام خون این شهیدان را خواهد گرفت. ما نخواهیم گذاشت که مزدورانی که به پاسداران عزیز و مرزبانان غیور ما و به آنهایی که امنیت کشور بر دوش آنهاست، حمله ور شود و از دست انتقام الهی و مردم ایران بتوانند فرار کنند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان "بخشی از اقدام تروریستی اخیر در استان سیستان و بلوچستان در قالب جاسوسی اطلاعاتی انجام شده است" گفت: افرادی که این حمله انتحاری را انجام دادند از نفوذ استفاده کردند.
هزینه‌های پیوستن به FATF بیشتر است یا نپیوستن به آن؟
هیچ درخواستی از طرف چین، روسیه و عراق برای پیوستن ایران به پالرمو و CFT مطرح نشده؛ عدم تصویب لوایح FATF تاثیری بر فروش نفت و بازگشت پول آن ندارد
رئیس جنبش مردمی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه هیچگاه نمی‌توان همه حجم توطئه‌ها علیه انقلاب اسلامی را شمارش کرد،‌ گفت: بزرگ‌ترین سرمایه برای آینده انقلاب، تجربه‌های ۴۰ سال اخیر است.
۷