وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه برای هیچ خدمتی در نظام سلامت نیازمند هیچ کشوری در جهان نیستیم،‌ گفت: 97 درصد از داروهای مورد نیاز کشور را در داخل تولید می‌کنیم.
بیانیه یا منشور گام دوم انقلاب اسلامی در عین انقلابی بودن، بسیار عالمانه و منصفانه به نگارش درآمده و ضمن دفاع کامل از راه پیموده‌شده، کاستی‌ها و فاصله طولانی تا بایسته‌ها و آمادگی برای تصحیح خطا‌ها در آن پذیرفته شده است.
فرمانده کل سپاه در اختتامیه جشنواره ملی جهادگران:
سرلشکر جعفری: در یک سال نخست جنگ مدیریت جنگ بر عهده بنی‌صدر با دیدگاه لیبرالی بود، او با نیرو‌های مردمی در جنگ مخالفت می‌کرد در حالی که نیروی مردمی در یک سال اول در جبهه وجود داشت.
با حضور روحانی و رؤسای جمهور ترکیه و روسیه صورت گرفت
در اجلاس سوچی که روز پنج‌شنبه با حضور رؤسای جمهور سه کشور آغاز شد، حسن روحانی رئیس‌جمهور اسلامی کشورمان با اشاره به همکاری‌های سه کشور برای خاموش کردن شعله‌های جنگ در سوریه گفت: همکاری کشور‌های ضامن صلح در سوریه همچنین توانسته است تمامیت ارضی و حاکمیت ملی و استقلال سوریه را حفظ کند و پنجره‌ای برای گفت‌وگوی سوری‌ها با یکدیگر برای ترسیم آینده خود بگشاید
عباس حاجی نجاری
شامگاه روز چهار شنبه ۲۴ بهمن ماه بار دیگر در استان سیستان و بلوچستان دست جنایتکار مزدوران بیگانه به خون جوانان صالح و خدمتگزار کشور آلوده شد و جمعی از بهترین جوانان که همت خود را صرف حراست از مرز‌ها و تأمین امنیت و آرامش برای ملت عزیز ایران کرده بودند، در پی یک اقدام کور تروریستی به شهادت رسیده و مجروح شدند و بر فهرست بلند شهدا و ایثارگران ایران اسلامی افزودند و به مراد خود که همانا پیوستن به شهدای صدر اسلام بود رسیدند، اما این حادثه تلخ مسئولیت مسئولان کشور و فرماندهان عرصه پاسداری از انقلاب اسلامی را دوچندان می‌کند.
درست در روزی که «سیرک ورشو» با مدیریت امریکا و رژیم صهیونیستی و بازیگری اذناب منطقه‌ای آن‌ها متشکل از برخی شیوخ مرتجع منطقه‌ای در لهستان برگزار می‌شد تا به زعم خود «اقدامات بی‌ثبات کننده ایران را در منطقه!» محکوم کنند، گروهک تکفیری- تروریستی وابسته به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی سیا و موساد که از پشتیبانی مالی عربستان برخوردار است، در اقدامی انتحاری دست به جنایت دیگری در زاهدان زد تا حامیان و مدعیان به‌اصطلاح صلح بیش از پیش نزد وجدان‌های بیدار و افکار عمومی دنیا رسوا شوند.
خطیب نماز جمعه تهران:
حماسه مردم ایران در ۲۲بهمن امسال یک هشدار جانانه برای نفوذی‌ها، خائنان، ناراضی‌تراش‌ها و کم‌گذاران بود.
مدیرمسئول «صبح نو»
مدیرمسئول روزنامه «صبح نو» گفت: مقطع انتشار بیانیه رهبر انقلاب، اهمیت دارد. راهپیمایی ۲۲ بهمن با قدرت برگزار شده و کشور در حال عبور از پیچ خطرناکی است، عزم خارجی برای مبارزه با جمهوری اسلامی به بالاترین حجم خود رسیده و حالا جمهوری اسلامی اعلام می‌کند که برای ۴۰ سال آینده دارم حرف می‌زنم.
سردار غیب پرور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن دین زدگی جوانان را در اولویت خود قرار داده است.
ظریف:
وزیر امور خارجه کشورمان اجلاس ورشو را اجلاسی از پیش شکست خورده خواند و گفت: نتانیاهو به طور رسمی اعلام کرد که در ورشو برای جنگ متحد می‌شوند در حالیکه این اتحاد فشلی بود که به نتیجه نرسید.
۷