مراقبت رهبر انقلاب از خیزش دیکتاتورهای درون جناح‌های سیاسی
رهبر انقلاب در فرمایشات اخیر خود، به صراحت جناحین در ایران را از زدن برچسب همراهی با دشمن به یکدیگر نفی کردند، این نفی هر چند در تأکید بر لزوم مرزبندی با دشمن بیان شد، اما دفاعی جانانه از مردم‌سالاری است، که متأسفانه مرزهایش مرتباً توسط برخی کنشگران دیکتاتورمآب اصول‌گرا و اصلاح‌طلب مورد هجوم واقع می‌شود.
روحانی در آیین افتتاح ۴ فاز میدان گازی پارس جنوبی:
رئیس جمهور هدف آمریکا از تحریم ایران را نگران کردن مردم از آینده دانست و با تاکید بر اینکه این تحریم‌ها جنایت علیه بشریت است، اما آمریکا بداند ملت ایران در صف واحدند و سر فرود نخواهند آورد، گفت: آمریکا فکر می‌کرد تحریم، پیشرفت ما را متوقف می‌کند؛ ملت تاریخ ساز و ایثارگر ایران، آن‌ها را مایوس کرد.
جمعی از نمایندگان مجلس نامه‌ای به مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره FATF ارسال کردند.
تمدن غربی عادت کرده است که هر جا شهروندانش کشته شوند، واژه «تروریسم» را نشخوار کند و چنانچه مسلمانان هدف قرار گیرند، با بمباران رسانه‌ای، شرایط را به‌گونه‌ای جلوه می‌دهند که گویی یک فرد و نهایتاً یک جریان آن را مرتکب شده است!
تاجرنیا، فعال اصلاح‌طلب:
علی تاجرنیا عنوان کرد: اگر مجموعه نزدیکان آقای روحانی معتقدند که آن‌ها صاحب یک حزب و گفتمان و تشکیلات سیاسی تاثیرگذار هستند، می‌توان در یک رقابت انتخاباتی، وزن آن‌ها را دید و سنجید.
ماجرای حضور ماموران امنیتی و اطلاعاتی خارجی در پوشش دیپلمات‌های مسؤول در سفارتخانه‌های آن کشور‌ها در ایران، طی سال‌های اخیر با تغییرات قابل توجهی همراه بوده است.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: در بیستم فروردین ماه سال آینده، ۱۱۲ دستاورد جدید هسته‌ای رونمایی می‌شود که دارای اهمیت بالایی بوده و در زمینه‌های اکتشاف، چرخه سوخت، فنی، پیشرفت لیزر، نیروگاهی، استخراج و ... است.
امیدوارم شورای پنجم و شهردار چندم این دوره، گام‌های جدید را جایگزین افتتاح‌های تکراری و نظریه‌های تکراری‌تر برای اداره شهر کنند
روحانی:
رئیس جمهور اعلام کرد:دشمنان ما در یک سال گذشته همه تلاش خود را برای فشار بر مردم انجام دادند و امیدشان این بود مردم را از دین و اعتقاداتشان جدا کنند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه هنوز بسیاری از کشور‌های اروپایی برای پیوستن به اینستکس تعلل می‌کنند، گفت: اینستکس همه انتظارات ما را برآورده نمی‌کند.
۶