جنبش حماس به تهدید جدید رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین علیه نوار غزه واکنش نشان داد.
نوارهای صوتی درباره قتل جمال خاشقجی كه در دست مقام‌های ترکیه قرار دارد، مشخص می‌کند كه قاتلان کیسه‌ای را روی سر خاشقجی گذاشته و او را خفه کرده‌اند و این فایل‌ها لحظه‌های آخر از زندگی این روزنامه‌نگار را نشان می‌دهند.
تغییراتی که در وضعیت بازار نفت در طی یک ماهه گذشته ایجاد شده باورکردنی نیست. بازار به یکباره از وضعیت نگرانی در مورد وجود عرضه کافی نفت به وضعیت سقوط قیمت ها به دلیل مازاد عرضه تغییر کرده است.
گزارش جدید صهیونیست‌ها از قدرت ویرانگر موشک‌ها و راکت‌های نیرو‌های مقاومت حزب‌الله و افزایش قابل‌توجه تجربیات رزمی و شمار نیرو‌های آن‌ها حکایت دارد.
سید عباس حسینی
سرانجام پس از چند هفته بلاتکلیفی و تأخیر، روز جمعه (۱۸ آبان) نشست مسکو برای صلح افغانستان با حضور روسیه، کشور‌های تأثیرگذار منطقه در حوزه افغانستان، چون ایران و به خصوص نمایندگان شورای عالی صلح این کشور و گروه طالبان، در مسکو برگزار شد.
نیرو‌های حشدالشعبی عراق روز یک شنبه اعلام کردند که نفوذ گروهی از داعشی‌ها به مرز‌های مشترک این کشور با سوریه را ناکام گذاشته و مقر‌های این گروه تروریستی را در داخل خاک سوریه هدف قرار دادند.
به فاصله کمی از ملاقات بحث‌برانگیز رؤسای جمهور امریکا و فرانسه، رهبران اروپایی و امریکایی با صراحت بیشتری علیه همدیگر سخن می‌گویند.
یک روز پس از ادعای دونالد ترامپ مبنی بر تقلب در برخی حوزه‌های رأی‌گیری در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره، مقام‌های قضایی در ایالت فلوریدا دستور بازشماری آرای دو انتخابات مهم را در این ایالت صادر کرده‌اند.
الحدیده کانون درگیری‌های یمن در 20 روز مانده به مهلت آتش‌بس امریکا
نبرد بر سر الحدیده در سواحل غربی یمن به اوج خود نزدیک می‌شود؛ ائتلاف سعودی و اماراتی درصدد است قبل از پایان مهلت ۳۰ روزه وزیر دفاع امریکا این شهر بندری را به تصرف خود درآورد
روسیاالیوم با اشاره به دست دادن ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با دونالد ترامپ در مراسم ویژه یکصدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول در پاریس فرانسه، از آن به عنوان زبان اشاره میان پوتین و ترامپ در پاریس یاده کرده است.
۶