سخنگوی ارتش یمن به تلفات سنگین متجاوزان و مزدوران ائتلاف سعودی-آمریکایی طی ۱۰ روز گذشته در جبهه‌های مختلف جنگ با ارتش و کمیته‌های مردمی یمن اشاره کرد.
هادی محمدی
شعار‌های انتخاباتی عمران خان که الگوی زندگی و حکومتی خود را با منش و روش امام خمینی (ره) عنوان کرد، برای بازیگران داخلی و منطقه‌ای پاکستان نگران‌کننده نشان داد.
مقامات ترکیه ۴۰ روز است با استناد به مدارک و فایل‌های صوتی به دست آمده، مقامات ارشد ریاض را مسئول قتل جمال خاشقجی می‌دانند، اما امریکا و برخی کشور‌های اروپایی به دنبال آبروداری برای ولیعهد عربستان هستند تا از بار فشار علیه او بکاهند.
همزمان با تأکید پاریس بر ارتش مستقل اروپایی و کاهش وابستگی به دلار
ایده ایجاد ارتش واحد اروپایی هنوز خام و فقط لقلقه زبان فرانسوی‌ها است، اما رئیس‌جمهور امریکا دست‌بردار نیست و همه هیبت و هویت مردم و مقامات فرانسوی را صرف رشته توئیت‌های تند و توهین‌آمیزش کرده است.
مقاومت فلسطینی با ۴۰۰ موشک شهرک‌های صهیونیست‌نشین را هدف قرار داد
مقاومت فلسطینی با شلیک ۴۰۰ موشک به مناطق مرزی غزه، به تجاوز اسرائیلی‌ها پاسخ داد. در حالی که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی تشکیل جلسه داده، حماس هشدار داده اگر جنگنده‌های اسرائیلی به حملات هوایی ادامه دهند، شهر‌های بزرگ جنوب اسرائیل از جمله اشکلون، بئرشبع و اشدود را هم موشک‌باران خواهند کرد
بولتون دوباره با «بومرنگ تحریم» ملت ایران را تهدید کرد
جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید که در دشمنی با ملت ایران سنگ تمام گذاشته و مدافع سرسخت تحریم‌ها است، طی سخنانی در سنگاپور حرفی را زد که یک سیاستمدار انگلیسی درست 100 سال پیش در 1918 برای گرفتن غرامت جنگ جهانی اول از آلمانی‌ها به کار برده بود.
رئیس‌جمهور ترکیه با اشاره به جنایت خاشقجی که از قبل برنامه‌ریزی شده بوده، گفت: این دستور از مقامات بالای سعودی صادر شده بود اما اینکه خادم حرمین شریفین چنین کاری انجام دهد را اصلاً نمی‌توانم بپذیرم.
نگاهی به آتش‌سوزی گسترده در کالیفرنیای آمریکا
این روزها سالگرد زلزله کرمانشاه است. وقتی عملکرد رسانه‌های ایرانی را در زلزله (و نیز پلاسکو و...) با عملکرد رسانه‌های آمریکایی در آتش‌سوزی مقایسه کنیم، متوجه می‌شویم که رسانه‌های غربی به مراتب نسبت به رسانه‌های داخلی مسئولیت پذیرتر و متعهدتر بوده و خیلی بیش از ما به آرامش ذهنی و روانی مخاطب توجه دارند.
رسانه های صهیونیست اذعان کردند؛
موشک باران نیروهای مقاومت علیه اراضی اشغالی در حالی ادامه دارد که سامانه دفاع موشکی «گنبد آهنین» همچنان در دفع این حملات ناکارآمد است.
گروه تروریستی داعش که همچنان از حمایت برخی کشور‌ها از جمله آمریکا برخوردار است، تلاش دارد سازماندهی مجدد نیرو‌های خود را تحت اسامی جدید در کشور‌های مختلف احیا کند.
۷