حاشیه‌ای بر عدم انتشار رسمی رقم قرارداد‌ها در فوتبال ایران
‌شاید شما هم این روز‌ها و در روز‌هایی که مشکلات اقتصادی خیلی‌ها را شرمنده خانواده‌هایشان کرده از شنیدن رقم قرارداد‌های فوتبالی‌ها سردرد گرفته‌اید، رقم‌هایی که برخلاف وضعیت جامعه نه‌تن‌ها کمتر نشده
گفت و گوی "جوان آنلاین" با بازیکن و پیشکسوت تیم پرسپولیس
هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در حالی از پنجشنبه ۴ مرداد آغاز می شود که هنوز تکلیف برخی تیم ها برای جذب بازیکن مشخص نیست . مدیران باشگاه پرسپولیس هم با توجه به این که این تیم ، هنوز از پنجره نقل و انتقالات محروم هست در تلاش برای جذب بازیکنان برای نیم فصل دوم و یا تمدید با سایر بازیکنان تیم هستند.
آلیسون بکر، دروازه‌بان برزیلی رم سرانجام در جنگ باشگاه‌های بزرگ، لیورپول را برگزید تا رکورد ۱۷‌ساله بوفون را شکسته و به گران‌ترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال تبدیل شود.
رونالدو پس از معارفه رسمی در تورین:
پرونده رونالدو در رئال دوشنبه شب برای همیشه بسته شد، همان زمانی که مهاجم پرتغالی بانوی پیر چشم در چشم خبرنگاران گفت: جدایی از رئال برایش آسان بود.
دنیا حیدری
جام‌جهانی روسیه، جامی بی‌ستاره! جامی که برترین ستاره‌های فوتبال جهان در آن کم فروغ ظاهر شدند و در لیست بدترین‌های جام قرار گرفتند. تیم‌های مطرح نتوانستند خودی نشان دهند یا همان ابتدا کنار رفتند یا آنکه به بدترین شکل ممکن به تیم‌هایی باختند که انتظار نمی‌رفت حتی از مرحله گروهی نیز صعود کنند.
بررسی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در گفت‌وگوی «جوان» با اکبر محمدی کارشناس فوتبال کشورمان
هر تیمی که تیم‌تر بود در این جام موفق‌تر بود و این نشان می‌داد که همبستگی و اتحادی که داخل تیم وجود دارد، چقدر می‌تواند در موفقیت یک تیم تأثیرگذار باشد
نگاهی گذرا به اتفاقات مهم جام‌جهانی روسیه
استفاده از کمک داور ویدئویی بازی‌های جام جهانی روسیه را تحت تأثیر قرار داد. با اینکه مخالفان این طرح را مانعی برای فوتبال می‌دانند، اما VAR به داوران کمک کرد تا اشتباهات خود را به موقع جبران کنند
آب پاکی سردار کمالی روی دست فوتبالیست‌ها در گفت وگو با "جوان آنلاین"
بحث معافیت ۷ ملی پوش فوتبالیست بعد از نمایش خوب تیم ملی در جام جهانی روسیه کلید خورد. موضوعی که شاید ابتدا در حد یک درخواست بود اما با صحبت های وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال ، حالا از آن به عنوان یک حق و طلب نام می ببرند. حقی که غیر قانونی است و هیچکس جز کی روش ، سلطانی فر، تاج و هفت ملی پوش (سعید عزت الهی ، سردار آزمون، سید مجید حسینی، علیرضا جهانبخش جیرنده، علیرضا صفر بیرانوند، مهدی ترابی و علی قلی زاده) خواهان آن نیستند .
۱۲