خواسته‌های کرش و سکوت فدراسیون
سرمربی تیم ملی بار‌ها از پایان همکاری کرش با فوتبال ایران مصاحبه‌هایی با رسانه‌های خارجی کرده بود و فدراسیون هم مهر سکوت بر لب زده بود و عکس‌العمل خاصی در این خصوص از خود نشان نمی‌داد و این سکوت به معنای رضایت تلقی می‌شد
با گذشت یک ماه از بازی تاریخی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ که با تساوی یک – یک به پایان رسید تا ایران به‌رغم شایستگی از صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی باز بماند....
فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران فردا آغاز می‌شود
حرف از هت‌تریک قهرمانی است، اما کار مدافع عنوان قهرمانی در لیگ هجدهم به مراتب سخت‌تر از دو فصل قبل است. برانکو در حالی به ادامه همکاری با پرسپولیس رضایت داد که خوب می‌دانست محرومیت سرخپوشان از پنجره نقل و انتقالات، دست او را در پوست گردو می‌گذارد
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با "جوان آنلاین" در آستانه شروع لیگ برتر
پرسپولیس فصل جدید لیگ برتر فوتبال را در حالی آغاز می کند که با از دست دادن برخی بازیکنان تاثیرگذار خود به نظر می رسد کار دشواری برای تکرار و دفاع از عنوان قهرمانی دو فصل گذشته خود داشته باشد.موضوعی که البته از نظر جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره این باشگاه نمی تواند مانع پیشرفت و سد راه حرکت روبه جلوی سرخ ها باشد.
حاشیه‌ای بر واکنش‌ها به حرکت غیراخلاقی آدیداس در قرار دادن نام ایران در لیست تحریمی‌ها
‌پس از اقدام غیراخلاقی و سیاسی کمپانی آدیداس در قرار دادن نام ایران در لیست تحریمی‌ها، فدراسیون فوتبال از قطع همکاری با این برند خبر داد و خواهان عذرخواهی این شرکت آلمانی شد.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با مربی و پیشکسوت استقلال
کمتر از ۷۲ ساعت دیگر در حالی لیگ هجدهم آغاز می شود که هنوز تلکیف برخی از بازیکنان با تیم ها مشخص نیست و تیم ها با مشکل مواجه شده اند. استقلال به خاطر تیام و جپاروف یکی از تیم هایی است که با چالش زیادی روبرو شده است.
نگاهی به مشکلات فوتبال امید در راه بازی‌های آسیایی جاکارتا
تمرین نصفه و نیمه امید‌های ایران روز گذشته مهمانان ویژه‌ای داشت، مهمانانی که قبل از رفتن امید‌ها به اردوی تدارکاتی اربیل، از نزدیک شاهد کم و کاستی‌های کرانچار و شاگردانش برای نتیجه‌گیری در بازی‌های آسیایی بودند.
تحفه جام جهانی برای فوتبال ایران
تیم ملی ایران با ۱۴ لژیونر راهی جام جهانی ۲۰۱۸ شد، اما کاملاً واضح بود که درخشش در روسیه همان اتفاق مثبتی است که می‌تواند در‌های فوتبال اروپا را روی بازیکنان ملی‌پوش ایران باز کند و بر تعداد لژیونر‌های ایران بیفزاید.
حاشیه‌ای بر عدم انتشار رسمی رقم قرارداد‌ها در فوتبال ایران
‌شاید شما هم این روز‌ها و در روز‌هایی که مشکلات اقتصادی خیلی‌ها را شرمنده خانواده‌هایشان کرده از شنیدن رقم قرارداد‌های فوتبالی‌ها سردرد گرفته‌اید، رقم‌هایی که برخلاف وضعیت جامعه نه‌تن‌ها کمتر نشده
گفت و گوی "جوان آنلاین" با بازیکن و پیشکسوت تیم پرسپولیس
هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در حالی از پنجشنبه ۴ مرداد آغاز می شود که هنوز تکلیف برخی تیم ها برای جذب بازیکن مشخص نیست . مدیران باشگاه پرسپولیس هم با توجه به این که این تیم ، هنوز از پنجره نقل و انتقالات محروم هست در تلاش برای جذب بازیکنان برای نیم فصل دوم و یا تمدید با سایر بازیکنان تیم هستند.
۱۲