گفت وگوی "جوان آنلاین" با کارشناس داوری به خاطر حواشی بوجود آمده در بازی سپید رود -سپاهان
روز دوم از هفته دوم رقابت های لیگ برتر با برگزار ۴ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که در حساس ترین بازی، پرسپولیس با برد ۳ بر صفر مقابل فولاد در صدر جدول رده بندی لیگ قرار گرفت ، سپاهان با نتیجه ای عجیب و غریب و دور از انتظار توانست با۶ گل سپید رود را شکست دهد. در دیگر دیدارها صنعت نفت آبادان با گسترش فولاد و تراکتورسازی با نساجی مازندران هم به تساوی یک بر یک رسیدند.
بازی مهیج استقلال و ذوب آهن در روز اول هفته دوم لیگ برتر نتیجه ای جز تساوی نداشت. در سالهای اخیر آن هم در فولاد شهر در هفته های ابتدایی کمتر چنین بازی جذابی دیده بودیم. بهانه هایی مثل آماده نشدن بدنها، جا نیفتادن بازیکنان در ترکیب تیم، عدم آشنایی بازیکنان جدید با شرایط و جو تیم های بزرگ همواره عصای دست مربیان ایرانی در مواجهه با خبرنگاران بوده است. اما استقلال با هدایت شفر باتجربه و ذوب آهن هم با امید نمازی انصافا بازی قابل قبول و حتی فراتر از استاندارهای فوتبال ما ارایه دادند.
هفته دوم لیگ برتر ، استقلال بازهم مساوی کرد
هفته دوم رقابتهای لیگ برتر در حالی امشب با انجام ۴ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری می شود که در حساس ترین بازی پرسپولیس در خانه میزبان تیم فولاد خوزستان است. تراکتورسازی در تبریز پذیرای نساجی است، سپیدرود در رشت به مصاف شاگردان قلعه نوعی می رود و در دیگر دیدار صنعت نفت در خانه پذیرای گسترش فولاد است.
گزارش "جوان آنلاین" از برگزاری ۴ دیدار هفته دوم لیگ برتر فوتبال
هفته دوم لیگ برتر فوتبال در حالی فردا با انجام چهار دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز می شود که در حساس ترین دیدار استقلال میهمان ذوب آهن اصفهان است . پارس جنوبی پذیرای تیم نفت مسجد سلیمان است.استقلال خوزستان به مصاف پدیده می رود و در آخرین دیدار شاگردان آقا معلم با سایپا دیدار می کنند
پیام مبهم سرمربی تیم ملی پس از پایان قرارداد
سرمربی تیم‌ ‌ملی ایران پس از پایان قراردادش با فدراسیون فوتبال کشورمان در پیامی پرابهام از حضور هفت و نیم ساله‌اش در فوتبال ایران ستایش کرد و با انتشار پیامی ادامه حضورش در تیم ملی را در هاله ای از ابهام قرار داد ...
نتایج تحقیق کالج آلبرت اینشتین درباره آسیب‌پذیری مغز زنان
اعلام برنامه کرش برای جام ملت‌های آسیا
ابهامات تمامي ندارد؛ درست مثل نگراني‌ها، ‌واقعيت داستان کرش و فدراسيون مشخص نيست. قراردادي که برخي از امضاي آن و برخي ديگر از عدم امضاي آن صحبت مي‌كنند و برنامه‌هايي که بر ميزان نگراني‌ها مي‌افزايد، بي‌آنکه تدبيري برايش انديشيده شده باشد.
وقتی فوتبال قربانی گرایش های رنگی سیاستگذاران ورزش کشور می شود
وقتی سوت پایان بازی استقلال و ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شنیده شد تماشاگران، کارشناسان و به طور کلی فوتبالی ها بر روی یک موضوع اتفاق نظر داشتند؛ این تیم می تواند قهرمان آسیا شود.
گزارش "جوان آنلاین " از چالش ها و بدهی های میلیاردی تنها نماینده فوتبال مشهد
امروزه تیمداری فوتبال در کشورمان چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی با مشکلات عدیده زیادی روبرو است. از استقلال و پرسپولیس که پرهوادارترین تیم‌های ایران هستند گرفته تا سایر باشگاه‌های کوچک و بزرگ همگی با مشکلات ریز و درشت اقتصادی درگیر هستند ...
گفت و گوی "‍جوان آنلاین" با مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در پی حواشی دیدار استقلال - پیکان
روز دوم از هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ برتر در حالی با انجام ۴ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که در حساس ترین دیدار استقلال تهران در خانه برابر پیکان متوقف شد. سپاهان در حالی که پذیرای تیم صنعت نفت بود بدون گل به پایان رسید. نفت مسجد سلیمان هم در خانه برابر تراکتور سازی تبریز به تساوی بدون گل رسید و گسترش فولاد برابر استقلال خوزستان به تساوی یک بر یک رضایت داد.
۱۱