گفت و گوی "جوان آنلاین" با کارشناس داوری در پی حواشی بوجود آمده روی سکوها
هفته سوم لیگ برتر فوتبال حاشیه های زیادی داشت. هر چند در بطن مستطیل سبز اتفاق خاصی نیفتاد اما در حاشیه آن در روی سکوها ناهنجاری هایی رخ داد که از جنس فوتبال نبود. دیگر خبری از کری های همیشگی نبود، خبری از برفراشته شدن پرچم باشگاهها نبود ، هر چه بود جنسش فوتبالی نبود...
گزارش "جوان آنلاین " از تیم هایی که در اندیشه صدرنشینی در لیگ هستند
هفته سوم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار در شهرهای مخلتف ایران برگزار شد که سایپا برابر ذوب آهن در ورزشگاه شهید دستگردی به تساوی صفر بر صفر رسید، در حساس ترین دیدار استقلال خوزستان با پرسپولیس با حواشی زیاد به تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. در قائمشهر تیم فوتبال نساجی مازندران و پارس جنوبی جم هم با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.
مشاوره سرپرست با شگاه پرسپولیس گفت: حادثه شکسته شدن شیشه اتوبوس تیم کاملا اتفاقی بوده است.
گزارش "جوان آنلاین " از برگزاری ۴ بازی هفته سوم
هفته سوم لیگ برتر فوتبال فردا با انجام ۴ دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود که در حساس ترین دیدار پرسپولیس صدرنشین در اهواز میهمان تیم استقلال خوزستان است .در دیگر دیدارها در تبریز ، گسترش فولاد به مصاف سپیدرود ‏رشت می رود. نساجی مازندران میزبان تیم پارس جنوبی جم است. در تهران ، سایپا پذیرای ذوب‌آهن اصفهان است .
طرح جدید ستاد کل نیرو‌های مسلح در جهت تسهیل سربازی ورزشکاران
ستاد کل نیرو‌های مسلح تسهیلات جدیدی را برای ورزشکاران سرباز در نظر گرفته است تا خیال ملی‌پوشان و قهرمانان از حضور در میادین ورزشی راحت شود.
همه نگاه‌ها به تراکتورسازی در فصل جدید
نه استقلال، نه پرسپولیس و نه سپاهان، در فصل جدید لیگ هجدهم فوتبال همه نگاه‌ها به تبریز است، به تراکتورسازی، به تیمی که پس از واگذاری به بخش خصوصی، پر سروصدا‌ترین باشگاه در فصل نقل و انتقالات بوده و ...
پایان هفته پرگل و پرحاشیه لیگ برتر فوتبال
هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر جمعه در حالی با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید که مدافع عنوان قهرمانی صدر جدول را از آن خود کرد، آن هم در هفته‌ای که لیگ برتر بعد از سه سال و نیم، شاهد رد و بدل شدن ۲۶ گل بود.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با کارشناس داوری به خاطر حواشی بوجود آمده در بازی سپید رود -سپاهان
روز دوم از هفته دوم رقابت های لیگ برتر با برگزار ۴ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که در حساس ترین بازی، پرسپولیس با برد ۳ بر صفر مقابل فولاد در صدر جدول رده بندی لیگ قرار گرفت ، سپاهان با نتیجه ای عجیب و غریب و دور از انتظار توانست با۶ گل سپید رود را شکست دهد. در دیگر دیدارها صنعت نفت آبادان با گسترش فولاد و تراکتورسازی با نساجی مازندران هم به تساوی یک بر یک رسیدند.
بازی مهیج استقلال و ذوب آهن در روز اول هفته دوم لیگ برتر نتیجه ای جز تساوی نداشت. در سالهای اخیر آن هم در فولاد شهر در هفته های ابتدایی کمتر چنین بازی جذابی دیده بودیم. بهانه هایی مثل آماده نشدن بدنها، جا نیفتادن بازیکنان در ترکیب تیم، عدم آشنایی بازیکنان جدید با شرایط و جو تیم های بزرگ همواره عصای دست مربیان ایرانی در مواجهه با خبرنگاران بوده است. اما استقلال با هدایت شفر باتجربه و ذوب آهن هم با امید نمازی انصافا بازی قابل قبول و حتی فراتر از استاندارهای فوتبال ما ارایه دادند.
هفته دوم لیگ برتر ، استقلال بازهم مساوی کرد
هفته دوم رقابتهای لیگ برتر در حالی امشب با انجام ۴ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری می شود که در حساس ترین بازی پرسپولیس در خانه میزبان تیم فولاد خوزستان است. تراکتورسازی در تبریز پذیرای نساجی است، سپیدرود در رشت به مصاف شاگردان قلعه نوعی می رود و در دیگر دیدار صنعت نفت در خانه پذیرای گسترش فولاد است.
۱۰