برد پرسپولیس مقابل نود ارومیه در جام حذفی، برتری استقلال برابر سایپا در لیگ برتر
پرسپولیس با برتری مقابل نود ارومیه به یک‌هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد و استقلال هم در هفته نهم لیگ برتر مقابل سایپا پیروز شد تا سرخابی‌ها آخر هفته خوشی را سپری کرده باشند.
شیوا نوروزی
ریخت و پاش‌های فوتبال سال‌هاست که امان این رشته را بریده و با بی‌تفاوتی مسئولان بعید است به این زودی‌ها تغییری در شیوه مدیریتی فوتبال ایجاد شود.
پایان ۱۵ سال شکست‌ناپذیری لاروخا در خانه
انریکه آماده کسب سومین پیروزی بود. قبل از آغاز بازی هم گفته بود که جز برد به نتیجه دیگری نمی‌اندیشند. یاران او در دور رفت سه‌شیر‌ها را شکست داده بودند، آن هم در انگلستان، اما در اسپانیا داستانی متفاوت رقم خورد.
‌ «نه» شیاطین سرخ به ولیعهد کودک‌کش
رژیم جنایتکار آل‌سعود این روز‌ها بابت اقدامات ضدبشری و نژادپرستانه خود در سراسر دنیا به شدت مورد انتقاد مجامع بین‌المللی است و از سوی وجدان‌های بیدار بشری در منگنه قرار دارد.
سعید احمدیان
دور تمام انتقاد‌هایی را که این روز‌ها بحق یا به ناحق از کرش می‌شود، خط بکشید و بیایید برای یک‌بار هم که شده به جای نیمه خالی لیوان، نیمه پر آن را ببینیم.
حاشیه‌نگاری دور جدید تمرینات تیم ملی برای بازی با بولیوی
سردار آزمون سرانجام برابر اصرار‌های کرش از خداحافظی‌اش از تیم ملی منصرف شد و دیروز در تمرینات شرکت کرد تا برای بازی با بولیوی آماده شود.
آقای گل فوتبال جهان با آراء هواداران به عنوان بهترین مهاجم تاریخ جام ملت های آسیا انتخاب شد.
السد صفر - پرسپولیس یک
پرسپولیس در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی که سه بازیکن تأثیرگذارش را در اختیار نداشت با نتیجه یک بر صفر السد را شکست داد تا در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.
ستقلال برای شکستن طلسم ناکامی طولانی‌مدت خود امروز به مصاف نفت مسجدسلیمان می‌رود.
السد- پرسپولیس، نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا
مرحله رفت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب با مصاف السد و پرسپولیس در دوحه قطر استارت می‌خورد، دیداری حساس که می‌تواند خیزی برای حضور در فینال باشد، البته برای تیمی که بتواند علاوه بر گلزنی دروازه خود را نیز بسته نگه دارد.  
۸